Videó: amikor Totti sokak örömére megbüntette Balotellit

Az Olasz Kupa 2010-es döntőjében járunk, az Inter 1–0-ra vezet a hajrában a Roma ellen. Francesco Totti frusztrált, és tulajdonképpen pályafutása egyik legrondább megmozdulását hajtja végre – mégpedig Mario Balotelli ellen. Túlzás lenne azt állítani, hogy az Inter akkori csatára közutálatnak örvend ekkor, de sokan nemhogy megbocsátják Tottinak a tettét, a szívük mélyén még örülnek is…

Olasz Kupa: elhalasztották a Napoli–Inter elődöntőt is

A szövetség bejelentése szerint későbbre halasztották az Olasz Kupa elődöntőjének csütörtökre tervezett Napoli–Inter visszavágóját.

Olasz Kupa: elhalasztották a szerdai Juventus–Milan kupameccset

Későbbre halasztották a szerdára tervezett Juventus–Milan Olasz Kupa-elődöntő visszavágót. Az olasz kormány azt tervezi, hogy egy hónapra a teljes sportéletet leállítja az országban.

A Juventus a 91. percben egyenlített a Milan otthonában

Nem bírt egymással a Milan és a Juventus az Olasz Kupa elődöntőjének első felvonásán (1–1), a visszavágónak a torinóiak futnak neki esélyesként.

Olasz Kupa: a Napoli idegenben legyőzte az Intert

A labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjében, a párharc első felvonásán az Inter hazai pályán 1–0-ra kikapott a Napolitól. A mérkőzés egyetlen gólját Fabián Ruiz lőtte. A visszavágót március 5-én rendezik meg.

Egy gól és más semmi: Napoli-győzelem az Inter otthonában

Olasz Kupa: legyőzte a Fiorentinát, elődöntős az Inter

A labdarúgó Olasz Kupa negyedik negyeddöntőjében az Inter hazai pályán 2–1-re legyőzte a Fiorentinát, így továbbjutott az elődöntőbe, ahol majd a Napolival találkozik.

Legyőzte a Fiorentinát, Olasz Kupa-elődöntős az Inter

Olasz Kupa: Ibrahimovic ordító ziccert hibázott el – videó

Mint beszámoltunk róla, hatalmas küzdelemben jutott a labdarúgó Olasz Kupa legjobb négy csapata közé az AC Milan, amely a rendes játékidőben vesztésre állt, de előbb sikerült kiharcolnia a hosszabbítást, majd a kétszer 15 percben két góllal megnyerte a Torino elleni meccset. A milánóiak akár el is kerülhették volna a hosszabbítást, ha Zlatan Ibrahimovic a 93. percben nem hibázza el az ordító ziccerét…

Olasz Kupa: hosszabbítás után elődöntős a Milan

Hatalmas küzdelemben jutott az Olasz Kupa legjobb négy csapata közé a Milan, amely a rendes játékidőben vesztésre állt, de előbb sikerült kiharcolnia a hosszabbítást, majd a hosszabbításban két góllal megnyerte a Torino elleni meccset. Az elődöntőben a Juventus vár a Milanra.

A Milan megragadta a veszett fejsze nyelét, és elődöntős az Olasz Kupában

Olasz Kupa: kétgólos Juve-győzelem a Roma ellen

A negyeddöntőjéhez érkezett az Olasz Kupa sorozata. A Juventus a Roma legyőzésével követte a Napolit az elődöntőbe, de az ellenfelére még várnia kell január 28-ig, amikor a Milan a Torinót fogadja.

A Juventus már az első félidőben eldöntötte, ott az Olasz Kupa elődöntőjében

Gyors gól, két piros, öt kapufa, a Napoli kiütötte a címvédőt

A bajnokságban csak botladozó Napoli jutott be elsőként a labdarúgó Olasz Kupa elődöntőjébe, miután odahaza fordulatos, izgalmas mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a címvédő Laziót.

Olasz Kupa: a Romával lett teljes a negyeddöntő mezőnye

Lorenzo Pellegrini két góljával a Roma 2–0-ra győzött a Parma vendégeként a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjének csütörtök esti mérkőzésén. A „farkasokkal” teljessé vált a negyeddöntő mezőnye, a párosítás kész – a Roma Juventusszal játszik a következő körben.

Juve: Higuaín gólja előtt látni kell a passzokat! – videó

Mint arról beszámoltunk, a Juventus 4–0-ra legyőzte az Udinesét a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a következő körbe. A meccs legszebb gólját pedig a 16. percben betaláló Gonzalo Higuaín szerezte, aki Paulo Dybalával játszott össze többször is gyönyörűen, mielőtt begurította a labdát a vendégek kapujába!

Olasz Kupa: a Juventus és a Milan is bejutott a nyolc közé

A Milan 3–0-ra legyőzte a SPAL-t a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel bejutott a következő körbe. A piros-feketék után a Juventus is kvalifikálta magát a negyeddöntőbe, mivel simán, 4–0-ra nyert az Udinese ellen.

Olasz Kupa: Cutrone góllal debütált, kiesett az Atalanta

A Fiorentina hazai pályán 2–1-re legyőzte az Atalantát a labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében, s továbbjutott a következő körbe.

Olasz Kupa: Romelu Lukaku vezérletével kipipálta az Inter a Cagliarit

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Inter magabiztos játékkal, a duplázó Romelu Lukaku vezérletével 4–1-re legyőzte a Cagliarit és bejutott a legjobb nyolc közé.

Olasz Kupa: könnyedén került a nyolc közé a címvédő Lazio

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Lazio magabiztos játékkal 4–0-ra legyőzte a másodosztályú Cremonesét, és bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a Napoli ellen lép pályára.