Söpréssel védte meg a bajnoki címét az FTC vízilabdacsapata

A  férfi vízilabda ob I döntőjének harmadik mérkőzésén az FTC-Telekom a 8–8-as rendes játékidő után ötméteresekkel 4–1-re legyőzte az A-Híd OSC Újbudát a Komjádi uszodában, így 3–0-s összesítéssel megnyerte a párharcot, és megvédte a bajnoki címét. A Fradi ezzel a 23. bajnoki elsőségét szerezte meg.

Férfi vízi ob I: a győzelem a Ferencvárosé, de a bajnoki cím még nem

Az FTC-Telekom 15–10-re nyert az A-Híd OSC Újbuda otthonában a férfi vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén, így már csak egy győzelemre van a bajnoki cím megszerzésétől.

Férfi vízi ob I: Egy döntő mindig új fejezet – Vámos Márton

Vámos Márton, a címvédő Ferencváros vízilabdázója szerint az eltiltott Varga Dénest nélkülözve is magabiztosan legyőzik majd az OSC-t a férfi vízilabda ob I fináléjának első, pénteki felvonásán.

Férfi vízi ob I: az OSC legyőzte a címvédő FTC-t, és élre állt

Az OSC nyerte meg a százszázalékos csapatok csatáját a férfi vízilabda ob I középszakaszának negyedik fordulójában: az újbudai együttes szerdán 9–7-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként.

Férfi vízi ob I: 1–8-cal kezdett, kikapott a Szolnok Debrecenben

Nagy meglepetésre a Szolnoki Dózsa 10–8-ra kikapott Debrecenben a férfi vízilabda ob I alapszakaszának utolsó fordulójában a B-csoportban. A Honvéd a BVSC ellen elért döntetlenjével bejutott a felsőházi rájátszásba, míg az OSC magabiztos győzelmet aratott Miskolcon.

Férfi vízi Ek: miniális hátrányba került az OSC az elődöntőben

A sorozat eredményközlő honlapja szerint az első negyed végére az OSC 3-0-ra elhúzott, de a második felvonásban hat gólt kapott, és a nagyszünetben döntetlen (6-6) volt az állás. A folytatás kiegyenlített játékot hozott, amelynek nagyobb részében a vendégeknek kellett kapaszkodniuk. Az OSC játékosai közül Erdélyi Balázs négy, Manhercz Krisztián pedig három gólt lőtt.

Férfi vízi: az FTC és a Miskolc jutott a Magyar Kupa-döntőbe

Noha vezetett, majd hátrányból majdnem egyenlített az OSC, a Ferencváros két remek sorozatának köszönhetően magabiztos sikerrel jutott be a fináléba a férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjében. A zöld-fehérek ellenfele a Miskolc lesz, amely a későbbi elődöntőben 9–8-ra verte a BVSC-t.

Férfi vízi Ek: montenegrói ellenfelet kapott az OSC

Az OSC a montenegrói Herceg Novival találkozik a férfi vízilabda Eurokupa elődöntőjében.

Férfi vízi Ek: itthon nyert, ezzel a legjobb négyben az OSC

A férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján az OSC hazai pályán 10–7-re legyőzte a Terrassát, így bejutott a legjobb négy csapat közé.

Férfi vízi ob I: simán nyert a Szolnok; meglepő BVSC-vereség

Meglepetésre a vendég Pécs egy góllal legyőzte a BVSC-t a Szőnyi úton a férfi vízilabda ob I szombati játéknapjának nyitó mérkőzésén.

Férfi vízilabda Ek: spanyol ellenfelet kapott az OSC

Az A-Híd OSC Újbuda a spanyol CN Terrassával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Férfi vízi Eurokupa: csoportelső az OSC, kiesett a BVSC

Az OSC a győzelmével csoportelsőként jutott tovább, míg a vereséget szenvedő BVSC-Zugló nem került be a negyeddöntőbe a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező vasárnapi, harmadik fordulójában.

Férfi vízi Eurokupa: az OSC simán legyőzte a Barcelonát is

Az A-Híd-OSC-Újbuda az első csoportmérkőzése után a másodikat is magabiztosan megnyerte a férfi vízilabda Eurokupa-selejtező második fordulójában.

Férfi vízilabda BL: százszázalékosan jutott tovább a Ferencváros

Vasárnapi mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján: Varga Zsolt együttese a házigazda Pays d'Aix együttese felett diadalmaskodott és jutott tovább csoportelsőként.

Férfi vízi Eurokupa: tíz góllal verte meg az OSC a Partizant

Az OSC-Újbuda fölényes, tízgólos győzelmet aratott pénteken a férfi vízilabda Eurokupa rijekai selejtezőjének első fordulójában.

Vízilabda: kapuslegendával erősített a nagy dobásra készülő OSC

Vad Lajos vezetőedző után az olimpiai bajnok Kósz Zoltánt is megszerezte a medencepartra az OSC férfi vízilabdacsapata – számolt be róla a Digi Sport híradója. Az új szakmai stábbal és a hat új érkezővel igencsak jó esélyei lehetnek a bajnokságban az újbudaiaknak.

Vízilabda: az OSC Rijekában, a BVSC Barcelonában selejtez az EK-ban

A skóciai Glasgow-ban az Európai Úszószövetség illetékesei megtartották a férfi Bajnokok Ligája és az Eurokupa első selejtezőkörének a sorsolását.

Vízilabda: az OSC-nél minden fronton a döntő a cél

Remek játékosokkal erősítette meg keretét a bajnoki negyedik OSC vízilabdacsapata, amelynek edzője Vad Lajos lesz.

Férfi vízi BL: az Eger a végére darálta be a bukarestieket

A ZF Eger végzett a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 2. helyén, mivel az utolsó fordulóban – ha nem is tükörsima meccsen – legyőzte a bukaresti Steauát, így a címvédő Szolnok harmadikként jutott a nyolcas döntőbe.

Férfi vízi BL: nyert és nyolcas döntőben az Eger és a Szolnok

A Szolnoki Dózsa 9–8-ra legyőzte a német Spandaut, az Eger pedig 8–4-re megverte montenegrói ellenfelét a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B-csoportjának 12. fordulójában, így mindkét magyar csapat bejutott a nyolcas döntőbe. Az OSC az A-csoportban újabb vereséget szenvedett.