Videó: amikor Bergkamp megszerezte a PL történetének egyik legszebb gólját

A koronavírus megbénította a sportvilágot – mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Ezúttal egészen 2002 márciusáig tekerjük vissza az idő kerekét, és a ma 51 éves Dennis Bergkamp egyik legendás gólját elevenítjük fel.

Videó: amikor a Newcastle-játékos a PL egyik legőrültebb gólját szerezte

A koronavírus megbénította a sportvilágot – mit lehet ilyenkor tenni? Irány az archívum! Most a 2011–2012-es angol Premier League-idény legszebb góljára emlékezünk!

PL: szinte a legkevesebbet keresi a csapatban, mégis adakozik a fiatal játékos

Lemond fizetésének egy részéről, és jótékony célokra ajánlja fel Matthew Longstaff, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Newcastle United középpályása, annak ellenére, hogy heti keresete mindössze 850 font.

Peru: letartóztatták a Newcastle legendáját a karantén megsértése miatt

Az AFP hírügynökség beszámolója szerint a 45 éves egykori kiváló perui középpályást, Nolberto Solanót csütörtökön letartóztatta a limai rendőrség, miután megszegte a koronavírus-járvány miatti kijárási tilalomra vonatkozó szabályokat.

PL: védője megmentette a zakótól, ikszelt a Chelsea

A Chelsea 2–2-es döntetlent játszott az AFC Bournemouthtal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 28. fordulójában.

PL: Pépé volt a főszereplő, néggyel nyert az Arsenal

Négygólos győzelmet aratott hazai pályán az Arsenal a Newcastle United felett a Premier League 26. fordulójának utolsó vasárnapi mérkőzésén (4–0). A második félidő elején három percen belül két gólt szereztek az „ágyúsok”.

FA-kupa: látványos öngóllal nyert a megfiatalított Liverpool

Az angol labdarúgó FA-kupában – a megismételt mérkőzések napján – a Liverpool 1–0-ra legyőzte a Shrewsburyt hazai pályán, a Newcastle pedig idegenben 3–2-re megverte az Oxford Unitedet hosszabbítás után. Győzött még a Derby County, a Reading és a Birmingham – utóbbi kettő tizenegyesekkel.

Videó: a 94. percben gólt ollózott, majd a 95. percben egyenlített a védő

Nem akármilyen utolsó perceket élhetett át az Everton–Newcastle Premier League-mérkőzésen a vendégek védője, Florian Lejeune. A 28 éves játékos minden bizonnyal élete meccsét játszotta, még úgy is, hogy csak a 70. percben állt be csereként: a 94. percben 2–0-s állásnál ollózós góljával szépített, majd egy percre rá, a 95. percben szöglet utáni kavarodásban egyenlített, és pontot mentett csapatának.

PL: túl nagy volt az öröm – a legrosszabb helyen találták el a szurkolót

Mint arról korábban beszámoltunk, a Newcastle United egy 94. percben szerzett góllal 1–0-ra legyőzte a Chelsea-t a Premier League 23. fordulójának szombati játéknapján. A hazaiak a találatát talán csak egyetlen Newcastle-drukker nem tudta ünnepelni önfeledtül, hiszen Matt Ritchie a gólöröm közben a szögletzászlóval a legrosszabb helyen eltalálta.

PL: ezt bevágta! Bombagólt lőtt az MU 18 éves fiatalja

Bombagóllal szerezte meg a vezetést a Manchester United a Newcastle elleni Premier League-mérkőzésen. A találatot a manchesteriek mindössze 18 éves támadója, Mason Greenwood szerezte 1–1-es állásnál a találkozó 36. percében.

PL: a csatár meg akart bukni az orvosiján a Liverpoolnál

Felelevenítette a Liverpoolhoz igazolásának néhány mozzanatát Andy Caroll, a „vörösök” korábbi csatára. A ma már ismét a Newcastle Unitednél futballozó kilencszeres angol válogatott játékos nehezen vette rá magát a távozásra 2011-ben.

Videó: lest intett a partjelző, mindenki megállt, mégis megadták a gólt

Egészen biztos, hogy nem fog jó fényt vetni a videobíróra a Newcastle második gólja a Sheffield United elleni mérkőzésen. A Premier Legaue 15. fordulójának összecsapásán lest intett a partjelző, amikor Andy Caroll tovább csúsztatta a labdát Jonjo Shelveynek: az asszisztens jelzésére mindenki megállt, kivéve Shelveyt, aki tovább szaladt a labdával, és a kapuba lőtt. A játékvezető a VAR segítségével végül megadta a találatot.

PL: Dúbravka újabb hibája a Newcastle győzelmébe került

A Newcastle United és a Wolverhampton 1–1-es döntetlent játszott egymással az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

PL: a Newcastle legyőzte otthon a Manchester Unitedet

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójának záró mérkőzésén a Newcastle United a Premier League-ben debütáló, mindössze 19 éves Matthew Longstaff góljával 1–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet, amely sorozatban a 11. idegenbeli tétmérkőzésén maradt nyeretlen.

19 éves PL-debütáns döntött, a Newcastle legyőzte a Man. Unitedet

Newcastle: folytatódik a szappanopera, itt az újabb átvételi kísérlet

Bár Mike Ashley, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Newcastle United tulajdonosa évek óta állítja, szeretné eladni csapatát, valamiért az utolsó pillanatban mindig megszakadnak a tárgyalások közte és a leendő tulaj közt. A szappanopera most tovább folytatódik, a hírek szerint most egy amerikai befektetőcsoport kezébe kerülhetnének a „szarkák”.

PL: Mané duplázott, a Liverpool a Newcastle-t is legyőzte

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójának első mérkőzésén a listavezető Liverpool 3–1-re legyőzte a Newcastle Unitedet.

Sadio Mané duplázott, Liverpool a Newcastle-t is legyőzte

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 5. fordulójának első mérkőzésén a listavezető Liverpool FC 3–1-re legyőzte a Newcastle Unitedet.

Arsenal: Özilék nem lépnek pályára a rablótámadás után

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 1. fordulójában biztosan nem lép pályára Mesut Özil és Sead Kolasinac az Arsenalban, mivel további biztonsági intézkedések szükségesek az után, hogy késsel támadtak rájuk autójukban – számol be róla a BBC.

PL: holland válogatott szélsőt igazolt a Newcastle

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Newcastle United szerződtette Jetro Willemset.