NHL: nincs már nyeretlen, győzött a New Jersey

Nincs már nyeretlen csapat az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019–2020-as idényében, miután a csütörtöki játéknapon a New Jersey Devils 5–2-re diadalmasodott a vendég New York Rangers felett.

NHL: a 4–0 sem volt elég a New Jerseynek a Winnipeg ellen

A Winnipeg, a Washington, a Toronto és a Las Vegas is idegenben nyert az észak-amerikai profi hokiliga legutóbbi játéknapján.

NHL: amerikai a draftelső, világbajnok finn a második

Az amerikai Jack Hughes lett az első kiválasztott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019-es játékosbörzéjén. A vancouveri drafton a New Jersey Devilsé volt az első választás joga, és ez az amerikai válogatottban a legutóbbi világbajnokságon is szereplő centerre esett. A vb-n szintén remeklő finn Kaapo Kakko a második választottként a New York Rangersé lett – a szakemberek nagy része szerint a Rangers legalább annyira jól járt, mint csoportriválisa.

NHL: hét vereség után magára talált a New Jersey

Eddigi szezonja legrosszabb formájának tudott véget vetni Edmontonban a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: 1–4-ről fordított a Devils; megint kikapott az Anaheim

Az Anaheim Ducks hazai környezetben 3–0-s vereséget szenvedett a Boston Bruinstól, míg a New Jersey Devils 4–1-es hátrányból felállva 5–4-re legyőzte hosszabbítás után a Minnesota Wildot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NHL: a Blues elverte a címvédőt; gálázott a Devils és az Oilers

Rengeteg gólt hozott az NHL legutóbbi játéknapja: a New Jersey Devils nyolcszor, a Philadelphia Flyers és az Edmonton Oilers hétszer, a Colorado Avalanche pedig hatszor vette be ellenfele kapuját.

NHL: újabb Ovecskin-tripla, újabb Washington-győzelem

A Las Vegas második hokiszezonja továbbra is sokkal nehezebben alakul, mint az első: az NHL Nyugati főcsoportjának középmezőnyében tengődő Golden Knights ezúttal a New Jersey ellen futott bele kínos vereségbe. A nevadai csapat az első harmadban 3–0-ra, a másodikban 4–1-re vezetett, de a liga egyik leggyengébbnek tartott gárdája felállt a háromgólos hátrányból, és Nico Hischier hosszabbításos góljával legyőzte a legutóbbi döntőst.

NHL: túlélte a leukémiát, visszatért, most mesterhármast lőtt

Alig több mint egy évvel azután, hogy élete legrosszabb hírét kapta, a nagy küzdő Brian Boyle 33 évesen először triplázott – persze, hogy a rákellenes héten!

NHL: gyógyult jégkorongos volt a rákellenes este hőse

Brian Boyle három góljára építve a New Jersey Devils 5–1-re győzött a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: hetedik meccsén is nyeretlen maradt a Red Wings

Még mindig nyeretlen a Detroit Red Wings, amely sorozatban a hetedik mérkőzését is elveszítette az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban. Ezúttal a Tampa Bay Lightningtól kapott ki 3–1-re, és már csak két zakóra van az eddigi legrosszabb nyitánytól: 1985–1986-ban az első kilenc mérkőzésén nem tudott nyerni.

NHL: negyedik meccsén is hibátlan maradt a Devils

Története során negyedszer, az 1995-96-os idény óta először kezdte négy győzelemmel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságot a New Jersey Devils, amely ezúttal a Dallas Stars ellen győzött 3–0-ra a Prudential Centerben.

NHL: óriási pofonba szaladt bele a címvédő Capitals

A címvédő Washington Capitals súlyos, 6–0-s vereséget szenvedett a New Jersey Devils vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: a New Jersey sztárja kapta meg az MVP-díjat

Taylor Hallt, a New Jersey Devils csatárát választották meg az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legértékesebb játékosának (MVP) a 2017–2018-as szezonban.

NHL: felállt a padlóról a Pittsburgh, hogy aztán kiüssék

A Pittsburgh Penguins kétgólos hátrányt ledolgozva kiharcolta a hosszabbítást a New Jersey ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, hogy aztán a ráadás 27. másodpercében Taylor Hall eldöntse a Devils javára az összecsapást.

NHL: fejen találta a korong a Minnesota vezetőedzőjét

A Minnesota Wild Mikael Granlund mesterhármasának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Nashville-t az NHL legutóbbi játéknapján, de a Wild szurkolói a meccs végén nem örülhettek felhőtlenül, hiszen a harmadik harmad hajrájában egy eltévedt korong fejen találta Bruce Boudreau vezetőedzőt, akinek az ápolás miatt az öltözőbe kellett mennie.

NHL: 11 esztendeje nem nyertek ekkora hátrányból

Háromgólos hátrányból (1–4) kapaszkodott vissza a New Jersey Devils, majd 7–5-re győzött is a Chicago Blackhawks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

NHL: meglepetés érte a Devilst Edmontonban

A nyitó fordulóban ütött triplája után ismét három pontot szerzett Connor McDavid, az Edmonton Oilers játékosa, aki három assziszttal járult hozzá csapata New Jersey Devils elleni sikeréhez az NHL legutóbbi játéknapján.

NHL: elfelejtette a himnusz szövegét, kisegítették a szurkolók

Apró baki előzte meg az észak-amerikai profi jégkorongliga legutóbbi fordulójának New Jersey Devils–San Jose Sharks mérkőzését: az amerikai himnuszt éneklő fiatal lány izgalmában elfelejtette a szöveget, de a Prudential Center közönsége kisegítette. A mérkőzést a Sharks nyerte meg 3–0-ra.

NHL: repülőrajtot vett a New Jersey Devils

A 2014–15-ös szezonban kezdett olyan nagyszerűen a  New Jersey Devils, mint az idén, a jégkorongcsapat harmadik meccsét is megnyerte az NHL-ben, ezúttal a fordulóig szintén veretlen Toronto Maple Leafs otthonában győzött.

NHL: svájci hokis kelt el elsőként az amatőrbörzén

A svájci Nico Hischier kelt el elsőként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) pénteki amatőrbörzéjén (draft).