Lindsey Vonn karácsonykor megkérte hokis párja kezét – KÉP

Nem éppen szokványos kérdést tett fel kedvesének karácsonykor Lindsey Vonn. A 35 éves, olimpiai és kétszeres világbajnok, 2019-ben visszavonult alpesi síző ugyanis szakított a hagyományokkal, és megkérte P. K. Subban kezét. Az NHL-ben szereplő New Jersey Devils kanadai hokisa természetesen igent mondott.

NHL: a Montreal Canadiens zsinórban hatodszor szenvedett vereséget

Zsinórban hatodik vereségét szenvedte el az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) a Montreal Canadiens, amely ezúttal a New Jersey Devilsszel szemben maradt alul 6–4-re hazai közönség előtt.

NHL: simán győzött a Penguins és a Senators is

Két találkozót rendeztek péntek éjjel az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) alapszakaszában, s ezeken egyaránt magabiztos hazai győzelem született.

NHL: nincs már nyeretlen, győzött a New Jersey

Nincs már nyeretlen csapat az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019–2020-as idényében, miután a csütörtöki játéknapon a New Jersey Devils 5–2-re diadalmasodott a vendég New York Rangers felett.

NHL: a 4–0 sem volt elég a New Jerseynek a Winnipeg ellen

A Winnipeg, a Washington, a Toronto és a Las Vegas is idegenben nyert az észak-amerikai profi hokiliga legutóbbi játéknapján.

NHL: amerikai a draftelső, világbajnok finn a második

Az amerikai Jack Hughes lett az első kiválasztott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2019-es játékosbörzéjén. A vancouveri drafton a New Jersey Devilsé volt az első választás joga, és ez az amerikai válogatottban a legutóbbi világbajnokságon is szereplő centerre esett. A vb-n szintén remeklő finn Kaapo Kakko a második választottként a New York Rangersé lett – a szakemberek nagy része szerint a Rangers legalább annyira jól járt, mint csoportriválisa.

NHL: hét vereség után magára talált a New Jersey

Eddigi szezonja legrosszabb formájának tudott véget vetni Edmontonban a New Jersey Devils az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

NHL: 1–4-ről fordított a Devils; megint kikapott az Anaheim

Az Anaheim Ducks hazai környezetben 3–0-s vereséget szenvedett a Boston Bruinstól, míg a New Jersey Devils 4–1-es hátrányból felállva 5–4-re legyőzte hosszabbítás után a Minnesota Wildot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján.

NHL: a Blues elverte a címvédőt; gálázott a Devils és az Oilers

Rengeteg gólt hozott az NHL legutóbbi játéknapja: a New Jersey Devils nyolcszor, a Philadelphia Flyers és az Edmonton Oilers hétszer, a Colorado Avalanche pedig hatszor vette be ellenfele kapuját.

NHL: újabb Ovecskin-tripla, újabb Washington-győzelem

A Las Vegas második hokiszezonja továbbra is sokkal nehezebben alakul, mint az első: az NHL Nyugati főcsoportjának középmezőnyében tengődő Golden Knights ezúttal a New Jersey ellen futott bele kínos vereségbe. A nevadai csapat az első harmadban 3–0-ra, a másodikban 4–1-re vezetett, de a liga egyik leggyengébbnek tartott gárdája felállt a háromgólos hátrányból, és Nico Hischier hosszabbításos góljával legyőzte a legutóbbi döntőst.

NHL: túlélte a leukémiát, visszatért, most mesterhármast lőtt

Alig több mint egy évvel azután, hogy élete legrosszabb hírét kapta, a nagy küzdő Brian Boyle 33 évesen először triplázott – persze, hogy a rákellenes héten!

NHL: gyógyult jégkorongos volt a rákellenes este hőse

Brian Boyle három góljára építve a New Jersey Devils 5–1-re győzött a Pittsburgh Penguins vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján.

NHL: hetedik meccsén is nyeretlen maradt a Red Wings

Még mindig nyeretlen a Detroit Red Wings, amely sorozatban a hetedik mérkőzését is elveszítette az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokságban. Ezúttal a Tampa Bay Lightningtól kapott ki 3–1-re, és már csak két zakóra van az eddigi legrosszabb nyitánytól: 1985–1986-ban az első kilenc mérkőzésén nem tudott nyerni.

NHL: negyedik meccsén is hibátlan maradt a Devils

Története során negyedszer, az 1995-96-os idény óta először kezdte négy győzelemmel az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságot a New Jersey Devils, amely ezúttal a Dallas Stars ellen győzött 3–0-ra a Prudential Centerben.

NHL: óriási pofonba szaladt bele a címvédő Capitals

A címvédő Washington Capitals súlyos, 6–0-s vereséget szenvedett a New Jersey Devils vendégeként az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján.

NHL: a New Jersey sztárja kapta meg az MVP-díjat

Taylor Hallt, a New Jersey Devils csatárát választották meg az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legértékesebb játékosának (MVP) a 2017–2018-as szezonban.

NHL: felállt a padlóról a Pittsburgh, hogy aztán kiüssék

A Pittsburgh Penguins kétgólos hátrányt ledolgozva kiharcolta a hosszabbítást a New Jersey ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, hogy aztán a ráadás 27. másodpercében Taylor Hall eldöntse a Devils javára az összecsapást.

NHL: fejen találta a korong a Minnesota vezetőedzőjét

A Minnesota Wild Mikael Granlund mesterhármasának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Nashville-t az NHL legutóbbi játéknapján, de a Wild szurkolói a meccs végén nem örülhettek felhőtlenül, hiszen a harmadik harmad hajrájában egy eltévedt korong fejen találta Bruce Boudreau vezetőedzőt, akinek az ápolás miatt az öltözőbe kellett mennie.

NHL: 11 esztendeje nem nyertek ekkora hátrányból

Háromgólos hátrányból (1–4) kapaszkodott vissza a New Jersey Devils, majd 7–5-re győzött is a Chicago Blackhawks vendégeként az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) vasárnapi játéknapján.

NHL: meglepetés érte a Devilst Edmontonban

A nyitó fordulóban ütött triplája után ismét három pontot szerzett Connor McDavid, az Edmonton Oilers játékosa, aki három assziszttal járult hozzá csapata New Jersey Devils elleni sikeréhez az NHL legutóbbi játéknapján.