Tenisz: Fucsovics és Stollár is nyert a Budapest-kupán

Nagy Péter győzelmével kezdődött a Nemzeti Edzésközpontban zárt kapuk mögött zajló Budapest-kupa teniszcsapatverseny, a 28 éves játékos szetthátrányból felállva verte meg a világranglistán 169. ukrán Szerhij Sztahovszkijt. Később Fucsovics Márton Nagy Péter ellen diadalmaskodott, Stollár Fanny pedig a Babos Tímea helyére beugró Drahota-Szabó Dorkát győzte le.

Tokió 2020: Egyik szemem sírt, a másik nevetett – Nagy Péter

Nagy Péter, a tokiói olimpiai indulásra legesélyesebb magyar súlyemelő azt mondta, egyik szeme sírt, a másik meg nevetett, amikor megtudta, hogy egy évvel elhalasztják a 2020-as nyári ötkarikás játékokat.

Férfi röpi: Nagy Péter vezetőedző hosszabbított a MAFC-nál

A következő idény is a játékosként Bajnokok Ligája-győztes ifjabb Nagy Péter irányítja a MAFC-BME férfi röplabdacsapatát.

Súlyemelés: Gyurkovics és Nagy Péter megint országos bajnok

Megvédte ólomsúlyú elsőségét és megszakítás nélkül 15. bajnoki címét gyűjtötte be Nagy Péter a súlyemelő ob vasárnapi záró napján Oroszlányban.

Súlyemelő-vb: négy mázsa alatt ragadt, csak 19. lett Nagy Péter

Hektikus felkészüléssel, rossz előjelekkel hangolt a világbajnokságra Nagy Péter. A pattayai vb utolsó napján az ólomsúlyúak B-csoportjában induló sportoló 2010 után először nem érte el a 400 kilót világversenyen.

Súlyemelés: a szövetség ismét nem nevezte Nagy Pétert egy viadalra

Nagy Péter súlyemelő a Facebookon tett bejegyzésében kikelt a Magyar Súlyemelő-szövetség ellen, mert sokadszorra sem nevezte be egy olimpiai kvalifikációs nemzetközi versenyre.

Súlyemelő-vb: új csúcs, száz ország sportolói indulnak

Még el sem kezdődött a súlyemelők világbajnoksága a thaiföldi Pattayában, máris megszületett az első világrekord: soha nem látott mezőny, száz ország, köztük Magyarország sportolói szerepelnek a szerdán rajtoló és tíz napon át tartó eseményen.

Súlyemelés: elfelejtették nevezni a versenyre a szegedi olimpikont

A szeptemberi, thaiföldi súlyemelő-világbajnokságra készülő Nagy Péter erre a hétvégére egy németországi világkupa-fordulót tervezett a felkészülésébe, azonban a szövetség elfelejtette nevezni a versenyre – számolt be róla a szegedma.hu.

Férfi röplabda: BL-győztes játékos lett a MAFC vezetőedzője

A játékosként Bajnokok Ligája-győztes ifjabb Nagy Péter lett a MAFC-BME férfi röplabdacsapatának vezetőedzője.

Tenisz: döntő rövidítés után búcsúzott a Borsos, Nagy páros

Borsos Gábor és Nagy Péter fordulatos mérkőzésen kikapott a párosok első fordulójában a Hungarian Open elnevezésű, 586 140 euró (184.6 millió forint) összdíjazású budapesti férfi salakpályás tenisztornán.

Tenisz: 5 magyar színekben versenyző játékos indul Budapesten

Öt magyar színekben versenyző teniszező vesz részt a Hungarian Open elnevezésű, 524 340 euró (165.2 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tornán, amelynek a budapesti Sport11 Sportcentrum ad otthont szombattól.

Súlyemelő Eb: Talahadze világcsúcsokkal nyert, Nagy Péter 9. ólomsúlyban

Nagy Péter a kilencedik helyen végzett összetettben az ólomsúlyúak kategóriájában a súlyemelők grúziai Európa-bajnokságán.

Birkózó Eb: Fritsch és Nagy is kikapott a negyeddöntőben

A kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában Fritsch Róbert technikai tussal, a 82 kilós Nagy Péter 2:1-re kapott ki a negyeddöntőben a bukaresti birkózó Európa-bajnokság szombati napján.

Birkózó Eb: Fritsch és Nagy negyeddöntős, Krasznai kikapott

A kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában Fritsch Róbert technikai tussal, a 82 kilós Nagy Péter pedig 4–2-re győzött a nyolcaddöntőben, ugyanakkor a 67 kilós Krasznai Máté kikapott a 16 között a bukaresti birkózó Európa-bajnokság szombati napján.

Súlyemelő Eb: Nagy Péter megnyerte a B-csoportot

Nagy Péter mindkét fogásnemben és összetettben is első lett az ólomsúlyúak B-csoportjában a súlyemelők grúziai Európa-bajnokságának pénteki versenynapján.

Súlyemelő Eb: két férfi és hét nő képviseli hazánkat

Olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságot rendeznek szombattól a grúziai Batumiban, a magyar színeket két férfi és hét női versenyző képviseli. Éremszerzésről már csak azért is felelőtlenség lenne álmodozni, mert két legjobb emelőnk, Nagy Péter és Magát Krisztina is térdsérüléssel bajlódott vagy bajlódik.

Súlyemelés: kérdéses Nagy Péter indulása az Eb-n

Kérdéses Nagy Péter indulása a súlyemelő Európa-bajnokságon, amelyre jövő szombattól április 13-ig a grúziai Batumiban kerül sor.

Tenisz: Borsos és Nagy kiesett, Piros továbbjutott Budapesten

Borsos Gábor az első fordulóban kiesett hétfőn a 42 ezer euró (13.3 millió forint) összdíjazású budapesti férfi challenger tenisztornán.

Davis-kupa: párosban is kikaptunk, döntősök a németek

Válogatottunk 5:0-s vereséget szenvedett  Németországtól a Davis-kupa világcsoportjának selejtezőjében Frankfurtban.

Davis-kupa: Nem gondoltam volna, hogy ennyire elhúzok – Piros

Piros Zsombor saját elmondása szerint élete egyik legjobb meccsét játszotta pénteken Frankfurtban Philipp Kohlschreiber ellen a tenisz Davis-kupa selejtezőjében. A győzelem így sem jött össze, az első nap után 2:0-ra vezetnek a házigazdák.