Bologna: Nagy Ádám felépült, újra a csapattal edz

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Bologna hivatalosan is bejelentette, hogy két középpályása, a magyar Nagy Ádám és a ghánai Godfred Donsah újra egészséges, így mindketten ismét a csapattal edzenek.

Nagy Ádám: Ha szervezetten védekezünk, a horvátokat is meglephetjük

Az Eb-selejtezőről, klubcsapata gyenge őszi szezonjáról, az állandó rivalizálásról, valamint Filippo Inzaghi helyzetéről is beszélt a Bologna magyar válogatott középpályása, Nagy Ádám.

Olasz Kupa: a Juve Nagy csapatát is kapott gól nélkül intézte el

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Juventus idegenben 2–0-ra legyőzte a sérült Nagy Ádámot nélkülöző Bolognát.

Bologna: Nagy Ádám megsérült, nem játszik a Juve ellen

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna magyar játékosa, Nagy Ádám nem lesz ott a hétvégi, Juventus elleni Olasz Kupa-mérkőzésen – erősítette meg a Nemzeti Sportnak a középpályás.

Bologna: olasz válogatott vetélytárs érkezett Nagy Ádám mellé

Az olasz labdarúgó-bajnokság első osztályában szereplő Bologna hivatalosan is bejelentette két új átigazolását, Roberto Sorianót a Torinótól és Nicola Sansonét a Villarrealtól. Mindkét játékos kölcsön plusz opciós joggal érkezett a szezon végéig.

Serie A: olasz válogatott posztriválist kaphat Nagy Ádám

Olasz médiaértesülések szerint a Bologna labdarúgócsapata januárban Roberto Sorianóval bővítheti a keretét.

Serie A: Nagyék majdnem kifogtak a Napolin, de jött Mertens

A Napoli hazai pályán 3–2-re legyőzte a Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A vendégcsapatban a 71. percben cserélték be Nagy Ádámot. A találkozó a hajrában, Dries Mertens találatával dőlt el.

Serie A: Ronaldo mentette meg a Juventus veretlenségét

Az Atalanta közel állt ahhoz, hogy 18 forduló után elsőként legyőzze a Juventust az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban, ám a csereként beálló Cristiano Ronaldo a 78. percben 2–2-re mentette a mérkőzést. Nagy Ádám zsinórban a negyedik mérkőzését játszotta végig a Bolognában, ennél több öröme azonban nem lehetett a magyar légiósnak.

Serie A: az Inter a 91. percig vezetett; Nagy Ádámék ikszeltek

Nem tudta megtörni szeptember vége óta tartó bajnoki nyeretlenségét a Bologna: Filippo Inzaghi csapata – soraiban Nagy Ádámmal – gól nélküli döntetlent ért el a Parma vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójának szombat kora esti programjában. A másik találkozón az Inter sokáig vezetett a sereghajtó Chievo otthonában, de a 91. percben kapott góllal elbukott két pontot.

Serie A: botlott a Milan, Inzaghi és Gattuso sem örülhetett

Immár kilenc mérkőzés óta nyeretlen a Bologna, amely nem lehet teljesen szomorú: a Nagy Ádámmal felálló csapat gól nélküli döntetlent harcolt ki a Milan ellen az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság kedd esti összecsapásán.

Légiósok: Megyeri büntetőt védett és sikerre vezette az Atromitoszt

Már a második helyen áll a görög labdarúgó-bajnokságban az Atromitosz, amely Megyeri Balázzsal a kapuban 4–2-re verte az Ariszt, és egy ponttal megelőzte a Xanthi otthonában 1–1-es döntetlent elérő Olympiakoszt.

Serie A: nyolc bajnoki óta nem tudnak nyerni Nagy Ádámék

Az olasz bajnokság 15. fordulójában a Nagy Ádámmal a kezdőben felálló Bologna 2–1-es vereséget szenvedett az Empoli otthonában, és ezzel Filippo Inzaghi vezetőedző irányításával Nagyék már egymást követő nyolcadik bajnokijukon maradtak nyeretlenek. A délutáni másik két mérkőzés közül az egyiken a Parma és a Chievo nem bírt egymással, míg a másikon az Atalanta az Udinese vendégeként nyert.

Bologna: a helyi lap szerint Nagy Ádám vasárnap kezdeni fog

Az olasz tuttobolognaweb szerint Nagy Ádámnak nagyon jó esélye van arra, hogy kezdőként lépjen pályára az olasz élvonalbeli Bolognában az Empoli elleni vasárnapi bajnokin.

Légiósok: csak egy jobb volt Nagy Ádámnál a Bolognában

Mint ismert, a Nagy Ádámot végig a soraiban tudó Bologna hazai pályán 3–0-ra legyőzte a másodosztályú Crotonét a labdarúgó Olasz Kupában, így bejutott a legjobb tizenhat közé. A magyar válogatott középpályás teljesítményét a szurkolók is elismerték a meccs után.

Olasz Kupa: Nagy Ádámék nyertek, jutalmuk a Juventus

A Nagy Ádámot végig a soraiban tudó Bologna hazai pályán 3–0-ra legyőzte a másodosztályú Crotonét a labdarúgó Olasz Kupában, így bejutott a legjobb tizenhat közé.

Serie A: Nagy Ádám néhány percet, csapata négy gólt kapott

Nagy Ádám csapata, a Bologna 4–1-re kikapott a Sampdoria vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 14. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.

Nagy Ádám – Góllövés teljesítményfokozó szer nélkül

A magyar labdarúgó-válogatott középpályása, a finnek elleni gólja után doppingvizsgálatra kisorsolt Nagy Ádám a győztes Nemzetek Ligája-mérkőzés másnapján nyilatkozott a Nemzeti Sportnak.

Válogatott: olvasóink szerint Nagy Ádám volt a legjobb

A Nemzeti Sport Online olvasói szerint a második gólt szerző Nagy Ádám volt a magyar labdarúgó-válogatott legjobbja a vasárnapi, Finnország elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésen (2–0). A Bologna középpályása mellett Willi Orbán kapott nyolcasnál jobb osztályzatot.

Válogatott: Gera Zoli mindig szívta a véremet – Nagy Á.

Szalai Ádám a csapatkapitányi karszalagról, Dzsudzsák Balázs rég nem látott, jó csapatszellemről beszélt, míg az élete első felnőttválogatott gólját szerző Nagy Ádám Gera Zoltánnak üzent a Finnország ellen 2–0-ra megnyert Nemzetek Ligája találkozó után.

Videó: Szalai és Nagy Ádám góljával nyert a válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 2–0-ra legyőzte Finnországot a Nemzetek Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. Szalai Ádám Kalmár Zsolt remek passza után talált be, majd a 38. percben Nagy Ádám szerezte meg első gólját a nemzeti csapatban.