Légiósok: Kleinheislerék legyőzték az éllovas Dinamót

Kleinheisler László csapata, az NK Osijek hazai pályán 1–0-ra legyőzte a címvédő Dinamo Zagrebet a horvát labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján.

Légiósok: Kleinheislerék iksszel kezdték a tavaszi szezont

Kleinheisler László csapata, az NK Osijek gól nélküli döntetlenre végzett a Gorica otthonában a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának vasárnapi játéknapján. Az első tavaszi forduló keretében lejátszott mérkőzésen Kleinheisler László végig a pályán volt.

Felkészülés: Kádár és Kleinheisler is kezdett klubjában

Kádár Tamás és Kleinheisler László is kezdőként lépett pályára csapata hétfői felkészülési mérkőzésén, és mindkét magyar válogatott labdarúgó egy félidőt játszott.

Felkészülés: a PAFC vereséget szenvedett az Eszéktől

Második felkészülési mérkőzésén is nyeretlen maradt a Puskás Akadémia Esteponában, a spanyolországi edzőtáborban. A labdarúgó NB I 4. helyén telelő együttes az NK Osijekkel szemben szenvedett 2–1-es vereséget. A felcsúti együttes szépítő találatát Gyurcsó Ádám jegyezte. Az eszékiek kezdőcsapatában ott volt a magyar válogatott Kleinheisler László.

Légiósok: Kleinheisler négy hónap után újra gólt lőtt

Novothny Soma dél-koreai találata után a Benfica B-csapatában futballozó – a felnőttek között először betaláló – Csoboth Kevin és az NK Osijek légiósa, Kleinheisler László is gólt tudott szerezni a külföldön játszó magyarok közül. Kádár Tamásnak viszont nem volt jó hétvégéje, a Dinamo Kijev bekkjét 52 percnyi játék után, második sárga lappal kiállították.

NK Osijek: Időközben Eszék-szurkoló is lettem – Orbán Viktor

Magyarország miniszterelnöke, Orbán Viktor a szerda esti órákban látogatást tett a horvátországi Eszéken, az NK Osijeknél, ahol Ivan Mestroviccsal, az eszéki egyesület elnökével, egyben társtulajdonosával is találkozott – írja vezető hírében a jelenleg a horvát bajnokság harmadik helyén álló NK Osijek hivatalos honlapja. A találkozón jelen voltak a csapat játékosai, a szakmai stáb, valamint a klub másodosztályban szereplő második csapatának labdarúgói is. Orbán Viktor elégedetten beszélt arról, amit a klubnál tapasztalt.

Horvátország: nagyot fordított, rangadót nyert az eszéki csapat

Az Osijek 3–2-re legyőzte a Rijekát a horvát labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának vasárnapi játéknapján, és legyűrt riválisát megelőzve feljött a tabella harmadik helyére.

Felkészülés: horvát győzelem Kaposváron, magyar Kaproncán

A labdarúgó NB I-ben szereplő Kaposvári Rákóczi nemzetközi felkészülési mérkőzésen hazai pályán 4–0-ra kikapott Kleinheisler László csapatától, a horvát élvonal 3. helyén álló NK Osijektől.

Lapszemle – A DAC-ról és a Topolyáról ír a France Football

Miután a héten már szemlézhettük a világhírű spanyol Marca cikkét a topolyai futballsikerekről, a France Football a kedden utcára kerülő számában közöl terjedelmes beszámolót a határon túli magyar futballfejlesztésekről.

Légiósok: Holman Dávid triplázott a Nyitra ellen

Hidi Patrik együttese, az Irtisz Pavlodar hazai pályán 4–2-re legyőzte a még a 66. percben is két góllal vezető Sahtyor Karagandit a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

Horvátország: kétszeres BL-győztes lehet az NK Osijek edzője

Horvát sajtóhírek szerint a játékosként a Milannal és a Real Madriddal is Bajnokok Ligája-győztes Christian Panucci lehet a Kleinheisler Lászlót is foglalkoztató NK Osijek következő vezetőedzője.

Horvát Kupa: nyolc gólt lőve nyolcaddöntős az NK Osijek

Az NK Osijek 8–0-s győzelmet aratott a Horvát Kupa keddi játéknapján a harmadosztályú Vuteks-Sloga vendégeként, és bejutott a nyolcaddöntőbe.

Légiósok: Kleinheislerék rossz passzban vannak

Már három forduló óta nyeretlen Kleinheisler László csapata a horvát labdarúgó-bajnokságban: két döntetlent követően péntek este az eszéki együttes 2–1-re kikapott a Lokomotiva vendégeként.

Légiósok: Kleinheislerék pontokat vettek el a Dinamótól

Az NK Osijek hazai pályán 0–0-s döntetlent játszott a Dinamo Zagrebbel a horvát élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának péntek esti mérkőzésén.

Légiósok: bajban voltak, jött Kleinheisler, és gólt szerzett

Kleinheisler László gólt szerzett, csapata, az NK Osijek hazai pályán 3–1-re legyőzte az Inter Zapresicet a horvát labdarúgó-bajnokság 3. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.

Horvátország: benzinkút után fába hajtott az eszéki szélső

Petar Bockaj, az NK Osijek horvát élvonalbeli labdarúgócsapatának – főképp néhány évvel korábban még – igazán reményteljes 22 esztendős szélsője ismét a figyelem központjába került szombat délután Horvátországban, hiszen újból közlekedési balesetet szenvedett.

Légiósok: Kleinheisler elmondta, miért cserélték le a szünetben

Valóban kisebb sérülés miatt kellett lecserélni Kleinheisler Lászlót, az eszékiek középpályását az NK Osijek–CSZKA Szófia (1–0) labdarúgó Európa-liga-selejtezőn csütörtökön.

El: Kleinheislerék ledolgozták a hátrányt, de 11-esekkel kiestek

Kleinheisler László csapata, a horvát NK Osijek 120 perces csatában 1–0-ra legyőzte a CSZKA Szófiát, ám tizenegyespárbajt követően elbukott a bolgár riválissal szemben a labdarúgó Európa-liga selejtezőjében, a 2. kör csütörtök késő este megrendezett visszavágóján.

Európa-liga: Kleinheisler kapufát lőtt, kikapott Szófiában az Eszék

Hiába játszott jól, és alakított ki több helyzetet, 1–0-s vereséget szenvedett a Kleinsheisler Lászlóval felálló NK Osijek a CSZKA Szófia otthonában az Európa-liga selejtezőjének második fordulójában.

Légiósok: Kleinheisler Lászlónak hiányzik a gólöröm

Gólra, valamint sikeres nemzetközi szereplésre hajt az NK Osijek magyar válogatott középpályása, Kleinheisler László, aki az Európa-ligában a CSZKA Szófia ellen készül és beszélt a bajnokságról is.