?>
NHL: keletről a Tampa Bay jutott be a fináléba

A Tampa Bay Lightning hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a New York Islanderst, és 4–2-es összesítéssel bejutott az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjébe.

NHL: küzdelmes meccsen maradt versenyben az Islanders

A New York Islanders kedden kétszeri hosszabbítás után nyert a Tampa Bay Lightning ellen, amivel 3–2-re szépítette a két csapat párharcát az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntőjében.

NHL: a Boston és a Colorado is ott van a playoff 2. körében

A Boston Bruins és a Colorado Avalanche is magabiztosan jutott tovább szerdán az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának következő fordulójába.

NHL: idegenben nyert, és egyenlített a Blues a Sharks ellen

A St. Louis Blues 4–2-re legyőzte a San Jose Sharksot az NHL rájátszásának hétfői játéknapján, a Nyugati főcsoport döntőjében a második mérkőzésen, ezzel egyenlített a párharcban.

NHL: ismét előnyben a Boston és a San Jose

Másfél perccel a rendes játékidő vége előtt David Pastrnak második találatával 4–3-ra nyert a Boston Bruins a Columbus Blue Jackets ellen az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és 3–2-re vezet a négy győzelemig tartó párharcban. A nap másik meccsén Tomás Hertl volt a hős, a cseh center duplájával fordított 2–1-re a San Jose Sharks, és vezet összesítésben 3–2-re a Colorado Avalanche ellen Nyugaton.

NHL: a Boston és a Colorado is egyenlített a párharcában

A Boston Bruins 4–1-re legyőzte a Columbus Blue Jacketset az NHL rájátszásának második körében, a főcsoport-elődöntőben Keleten, ezzel 2–2-re egyenlített a két csapat párharcában. Összesítésben ugyancsak 2–2-re áll a Colorado Avalanche és a San Jose csatája Nyugaton, amelyben a Colorado 3–0-ra nyert a legutóbbi, magyar idő szerint péntek hajnali találkozón.

NHL: egyenlített a Columbus és a Dallas

Miután az első idegenbeli mérkőzését elveszítette, a másodikat már megnyerte és egyenlített az NHL főcsoport-elődöntőiben a  Columbus Blue Jackets, illetve a Dallas Stars jégkorongcsapata.

NHL: hetedik meccset nyert a Bruins; kilencgólos dráma San Joséban

A Boston Bruins és a San Jose Sharks is a párharc hetedik mérkőzését megnyerve jutott tovább a főcsoport-elődöntőkbe az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásában.

NHL: bejutott a Stanley-kupa döntőjébe a Golden Knights

Nem szakadt meg a Vegas Golden Knights hatalmas sorozata az NHL-ben, az újonc jégkorongcsapat a Nyugati főcsoport döntőjének ötödik mérkőzését megnyerve bejutott a Stanley-kupa fináléjába.

NHL: 0-2-ről fordított, már a Tampánál van az előny

Azok után, hogy hazai pályán az első két mérkőzését elveszítette, óriást fordult a világ a Tampa Bay Lightning jégkorongcsapatával. A floridaiak két washingtoni sikerrel kiegyenlítették a párharcot, az 5. mérkőzésen pedig otthon győzték le 3–2-re a Capitalst.

NHL: két hazai vereség után szépített a Tampa Bay

Ugyan a Keleti főcsoport döntőjének első két hazai mérkőzését elbukta a Tampa Bay Lightning jégkorongcsapata, Washingtonban sikerült szépítenie, így 2–1-re alakította a négy győzelemig tartó párharcot.

NHL: Ovecskinnek nagyon hiányzott csatártársa

Hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott a Pittsburgh Penguins jégkorongcsapata a Washington Capitals felett, és összesítésben 2–2-re kiegyenlített az NHL Keleti főcsoportjának elődöntőjében. A hazaiaknál a playoffban először fordult elő, hogy Alex Ovecskin kapura ütés nélkül zárt egy mérkőzést.

NHL: idegenbeli győzelemmel kezdte az elődöntőt a Winnipeg

Idegenbeli győzelemmel kezdte meg a Keleti főcsoport elődöntőjét a Winnipeg Jets jégkorongcsapata, amely Connor Hellebuyck kapus remeklésének is köszönhetően 4–1-re nyert a Nashville Predators otthonában.

NHL: elbukta főcsoportelső helyét a Boston Bruins

Elveszítette utolsó alapszakasz-mérkőzését a Boston Bruins jégkorongcsapata, amely hazai pályán 4–2-re kikapott a playoffba be sem jutott Florida Pantherstől.

NHL: megvan a Predators-bravúr és az első Stanley-kupa-döntő

A Nashville Predators hazai jégen 6–3-ra legyőzte az Anaheim Ducksot az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Nyugati főcsoportdöntőjének hatodik találkozóján, ezzel 4–2-re megnyerte a párharcot, és elsőként jutott be a 2017-es Stanley-kupa döntőjébe.

NHL: folytatódik a nashville-i csoda; szépített a Rangers

A Nashville Predators ismét nyert a St. Louis Blues ellen az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) nyugati főcsoport-elődöntőjében, ezzel 3–1-re vezet a párharcban, s közel áll a továbbjutáshoz.

NHL: sohasem volt ennyire nyílt a harc Stanley-kupáért

Magyar idő szerint csütörtök hajnalban kezdetét veszi az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) 2014–2015-ös szezonjának rájátszása, amelyben 16 csapat méri össze erejét. A párharcok az egyik fél negyedik győzelméig tartanak, a végső győztes elhódítja a Stanley-kupát.

A Kings megint nyert idegenben, rekorddal döntős

A Los Angeles Kings kétszer állt fel hátrányból a Phoenix Coyotes otthonában az NHL nyugati főcsoportdöntőjének ötödik mérkőzésén, és hosszabbításban Dustin Penner góljával 4–3-ra nyert. Ezzel le is zárta a párharcot, és 1993 óta először bejutott a fináléba, ahol a New York Rangers–New Jersey Devils párharc (az állás 2–2) győztesével találkozik.