NB I: Stieber óriási kapushiba után szerzett gólt – videó

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 25. fordulójában a ZTE 3–0-ra legyőzte a DVSC-t a Nagyerdei Stadionban. A zalaegerszegiek második gólját Stieber Zoltán szerezte – nem mindennapi kapushiba után…

NB I: Éreztük, hogy több mint tízezren szurkolnak nekünk – Feczkó

A Mol Fehérvár FC nem bírt otthon a Diósgyőrrel a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén. A két csapat a hajráig rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki, az utolsó percekben aztán mind a két gárda betalált egyszer (1–1). A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

NB I: Remélem, felfüggesztik a bajnokságot – Lanzafame

A Kisvárda a Budapest Honvédot, a ZTE a Debrecent ütötte ki a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Két döntetlen is született: a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia nem tudott gólt lőni egymásnak, míg a Paks az utolsó pillanatokban egyenlített az Újpest ellen. Nézzük, hogyan értékeltek a vezetőedzők!

NB I: Fogok még a szurkolók előtt is gólt szerezni – Varga Roland

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton. A találkozó után így értékelt az FTC vezetőedzője, Szerhij Rebrov, a duplázó Varga Roland és a kaposváriak játékosa, Hegedűs Dávid.

Fehérvár–Diósgyőr: kihagyott ziccerek, piros lap, őrült hajrá

A Mol Fehérvár FC nem bírt odahaza a Diósgyőrrel a labdarúgó NB I 25. fordulójának záró mérkőzésén. A két csapat a hajráig rengeteg helyzetet dolgozott és hagyott ki, az utolsó percekben aztán mindkét gárda betalált egyszer-egyszer (1–1).

NB I: menekülőre fogta a ZTE, győzött Debrecenben

A labdarúgó NB I 25. fordulójában a Zalaegerszeg 3–0-ra nyert a DVSC otthonában.

NB I: gólzáporos Ferencváros-győzelem a Kaposvár felett

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal (5–0) megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton.

NB I: kiütötte a vendég Kisvárda a Honvédot

A Kisvárda az NB I 25. fordulójában az első félidőben egy perc alatt két gólt szerzett a házigazda Honvéd ellen, és bár a folytatásban Lanzafame 11-esből szépített, szétesett a hazaiak védelme, és kitömték a kapujukat a várdaiak (1–5).

Egy héten belül a második iksz a Kövesd és a PAFC meccsén

A hétközi 1–1-es kupadöntetlen után nem hozott gólt a Mezőkövesd és a Puskás Akadémia mérkőzése a labdarúgó NB I 25. fordulójában, így maradt a hatpontos különbség a tabellán a felek között.

Gondok Debrecenben, kínos hazai vereség a Zalaegerszeg ellen

A ZTE háromgólos győzelmet aratott a Nagyerdei Stadionban a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

Kiütéses vereséget szenvedett a Honvéd a Kisvárdától

Ötössel küldte haza a Ferencváros a Kaposvárt

Hiába vezetett a 94. percig, megint nem tudott győzni az Újpest

Az Újpest Litauszki Róbert fejesével egészen a 94. percig vezetett, ám ekkor Könyves Norbert megmentette az egyik pontot a Zalaegerszegen vendégeskedő Paksnak. A végeredmény a labdarúgó NB I 25. fordulójában: Újpest–Paks 1–1.

Zárt kapuk és két rangadó; az Újpestet megcsaphatja a kiesés szele

A sereghajtó Kaposvárt fogadja a listavezető Ferencváros a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Üldözője, a Mol Fehérvár FC a DVTK-val meccsel, míg a 3. helyen álló Mezőkövesd a 4. Puskás Akadémiával csap össze. A „hátsó régióban” kulcsfontosságú mérkőzés következik az Újpest és a Paks között. Minden találkozót zárt kapuk mögött játszanak, hiszen a koronavírus-járvány miatt meghozott rendelkezések visszavonásáig egyetlen osztály egyetlen magyarországi mérkőzésén sem lehetnek jelen nézők.

NB I: komikus jelenet, megvan az év kimaradt ziccere? – videó

Mint beszámoltunk róla, a Puskás Akadémia fordulatos mérkőzésen 3–2-re legyőzte az MTK-t a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A Pancho Arénában több gólt is komikus jelenetsor előzött meg, ez elsősorban a fővárosiak kapusának, Artem Kicsaknak volt köszönhető…

NB I: jogosan nem adták meg Lanzafame ollózós gólját? – videó

Mint arról beszámoltunk, a listavezető Ferencváros hazai pályán 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Haladást a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A mérkőzés első félidejének utolsó percében, még gól nélküli állásnál Davide Lanzafame hiába vette be egy akrobatikus mozdulattal a szombathelyiek kapuját, Karakó Ferenc – asszisztense jelzésére – les címén nem adta meg a találatot. Ön szerint jól döntött a játékvezető?

A Debrecen nyerte meg a keleti végek nagy rangadóját

Továbbra sem megy idegenben a Diósgyőrnek, a DVTK ezúttal a Debrecen otthonában szenvedett vereséget a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Igaz, két fővárosi nagy zakó után a DVSC otthonában csak egy góllal kaptak ki Fernandóék.

NB I: otthon tartotta a három pontot a PAFC az MTK ellen

Fordulatos mérkőzésen az MTK még vezetett a félidőben, de a PAFC felállt, egyenlített, majd az utolsó percben szerzett góllal a győzelmet is megszerezte a labdarúgó NB I 25. fordulójában. Ezzel folytatódott a kék-fehérek rossz szériája, ráadásul új edzőjük, Lucsánszky Tamás is vereséggel mutatkozott be az első osztályban.

NB I: az Újpest harmadszor is legyőzte a Kisvárdát

A labdarúgó NB I 25. fordulójában az Újpest hazai pályán Lacina Traoré tizenegyesből szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a kiesés elől menekülő Kisvárdát.

Mol Vidi: egy gól is elég volt a harmatos vendégek ellen

A címvédő Mol Vidi FC egyetlen góllal jobbnak bizonyult odahaza a Mezőkövesd Zsóry ellen a labdarúgó NB I 25. fordulójában.