DVSC: „Ha ez lenne a leggyengébb meccsünk, vezetnénk az NB I-et”

A Mol Vidi FC győzött Debrecenben a labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után Tőzsér Dániellel beszélgetett az NSO Tv stábja.

Vidi: A mai napig hiányzik a válogatott, de… – Juhász Roland

A Mol Vidi FC győzött Debrecenben a labdarúgó NB I 15. fordulójának utolsó mérkőzésén. A találkozó után Juhász Rolanddal beszélgetett az NSO Tv stábja. Természetesen szóba került az Európa-liga és a magyar válogatott is.

NB I: „Nehéz győzelem után utazunk a mínusz tíz fokos hidegbe”

A címvédő Mol Vidi győzni tudott Debrecenben a labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Debreceni sikerrel hangolt a Mol Vidi az európai kupára

A címvédő Mol Vidi 1–0-ra győzni tudott Debrecenben a labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén.

Későn hajrázott az MTK és kikapott Diósgyőrben

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Diósgyőr jó iramú, izgalmas mérkőzésen 3–2-re legyőzte a vendég MTK-t. Az első félidő után kétgólos hazai előnnyel tértek pihenőre  a csapatok, majd a frissen beállt Vernes újabb találata révén már 3–0-ra vezetett a borsodi együttes. A nagyot hajrázó MTK a végén kétszer is betalált, de ez csak a szépítéshez volt elegendő.

NB I: újabb kétgólos Ferencváros-siker a Kisvárda ellen

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a listavezető Ferencváros hazai pályán hozta a kötelezőt: a zöld-fehérek Abraham Frimpong és Miha Blazic góljával 2–0-ra nyertek az abszolút újonc Kisvárda ellen a Groupama Arénában.

NB I: sorozatban hetedszer is ikszelt az Újpest és a Paks

A labdarúgó NB I 15. fordulójában az Újpest otthon 1–1-et játszott a hajrában egyenlítő Pakssal, így a két csapat sorozatban a hetedik egymás elleni bajnokiján is ikszelt!

Hetedszer is iksz! Most sem bírt egymással az Újpest és a Paks

Védői szállították a győzelmet az FTC-nek a Kisvárda ellen

Zsinórban ötödik hazai meccsét nyerte meg a Puskás

A labdarúgó NB I 15. fordulójában a Puskás Akadémia az első félidő elején szerzett előnyét megtartva 2–0-ra legyőzte az utolsó Haladást. A mérkőzés hőse az előző szezonban még a szombathelyieknél játszó Kiss Tamás volt: az első gól az ő gyönyörű átemeléséből született, a másodiknál pedig az ifjú tehetség passzából Josip Knezevic talált be. Kiss később akár további két gólt is szerezhetett volna a szünet után feljavuló Haladás ellen.

A Mezőkövesd egyenlített, de nyerhetett is volna

Hiába vezetett a házigazda Budapest Honvéd a Mezőkövesd ellen, a csereként beálló Sztefan Drazsics négy helyzete közül egyet gólra váltva egyenlíteni tudott a labdarúgó NB I 15. fordulójában rendezett mérkőzésen.

Kisvárdai kihívás: 39 éve nem nyert abszolút újonc a Fradi otthonában

A héten „kiegyenesedett” a labdarúgó NB I tabellája, miután lejátszották a 6. fordulóból elhalasztott Mol Vidi FC–Újpest FC mérkőzést (1–0). A hétvégén a 15. forduló következik: a Vidi Debrecenben játssza vasárnap a forduló talán legérdekesebbnek ígérkező mérkőzését, a Ferencváros a Kisvárdát, a Bp. Honvéd a Mezőkövesdet fogadja. Történelmi-statisztikai háttér a forduló mérkőzéseihez.

NB I: Karakó a gól előtt sípolt, de megadta – videó, szavazás

Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó NB I 15. fordulójában  a Videoton 4–0-ra legyőzte a sereghajtó Mezőkövesdet. A találkozó második gólját érdekes közjáték előzte meg: Ezekiel Henty lövése közben Karakó Ferenc a sípjába fújt, végül mégis megadta a gólt. Ön szerint szabályos gólt szerzett a Videoton, vagy nem?

FTC–DVSC: Rám kiabáltak, hogy hagyjam a labdát – Priskin

A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után Varga Roland az NSO Tv stábjának elárulta: a szünetben azt mondta Thomas Dollnak, biztosan gólt fog lőni, nehogy lecserélje. A győztes csapatból még Priskin Tamás, míg a vesztesből Tőzsér Dániel nyilatkozott kameránk előtt.

NB I: Varga Roland lábai olyanok, mintha fegyverek lennének – Doll

A gól nélküli első félidő után a Ferencváros hazai pályán 2–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 15. fordulójában. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Hétgólos thriller – a Honvéd a 93. percben győzte le a PAFC-ot

A labdarúgó NB I 15. fordulójának záró mérkőzésén a Budapest Honvéd fordulatos mérkőzésen 4–3-ra legyőzte a Puskás Akadémiát. A felcsútiak vezettek, de a hajrában egyenlítő kispestiek a 93. percben begyötörték a három pontot jelentő találatot is, a csereként beálló Danilo fejjel volt eredményes.

NB I: kiütéses győzelemmel javított a Videoton

A labdarúgó NB I 15. fordulójában Danko Lazovics két-két gólt és gólpasszt jegyzett, csapata, a Videoton pedig 4–0-ra legyőzte a sereghajtó Mezőkövesdet.