?>
Fehérvár: az ősszel már nem játszhat a válogatott középpályás

További két hónapig nem számíthat Kovács Istvánra a Mol Fehérvár FC – jelentette be a székesfehérvári klub a hivatalos honlapján.

Márton Gáboré a hét cseréje; Könyvesnek a templomban is gratuláltak

A labdarúgó NB I 7. fordulóját követő visszapillantónkban fókuszban a Fehérvár remek cseréje, Ivan Petrjak, a Honvédban egyre inkább magára találó Balogh Norbert, a válogatott után volt csapata a Paks ellen is eredményes Könyves Norbert, de az is kiderül, hogy módosult a góllövőlista, mert Hahn Jánosnak csak egy találatot könyveltek el a zalaiak ellen.

NB I: módosították a Mol Fehérvár–FTC meccs időpontját

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) közleménye szerint módosították két, a 9. fordulóban esedékes NB I-es mérkőzés, a Mol Fehérvár–Ferencváros és az Újpest–MTK találkozó kezdési időpontját.

NB I: milyen volt Böde a védelemben? „A levegőben verhetetlen!”

A vasárnapi, Paks–ZTE (3–1) mérkőzés számos érdekességgel szolgált. Kezdve attól, hogy a csatár Böde Dániel ezúttal védőt játszott, de említhetjük Hahn János különleges gólját, no meg Böde meccs utáni interjúját... Lássuk, hogyan értékeltek az edzők!

NB I: sörsor; szétfoszló sötét felhők Újpesten – képgaléria

A mögöttünk hagyott hétvégén lezajlott a labdarúgó NB I 7. fordulója. A Nemzeti Sport fotósai ez alkalommal is ott voltak a mérkőzéseken, s jobbnál jobb képeket készítettek a pályákon zajló küzdelmekről, valamint a lelátó legérdekesebb jeleneteiről. Ezekből állítottuk össze a képre kattintva nyíló galériánkat.

NB I: Tanultunk az Újpest elleni mérkőzésből – Bódog

A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott a Mol Fehérvárral a labdarúgó NB I 7. fordulójában. A mérkőzés után a két vezetőedző értékelt.

Fordított a Fehérvár a Honvéd ellen, mégis döntetlennel zárult a meccs

Eseménytelen első félidő végén megszerezte a vezetést a Honvéd a Fehérvár ellen az NB I 7. fordulójában, majd a folytatásban a vendégek három perc alatt fordítottak, ám kapushiba miatt döntetlen lett a meccs vége.

Fordított a Paks a Zalaegerszeg ellen, Hahn duplázni tudott

A Zalaegerszeg Könyves góljával ugyan megszerezte a vezetést a Paks ellen az NB I 7. fordulójában, de még a szünet előtt egyenlített a házigazda, a második félidőben pedig átvezette a vezetést és végül otthon tartotta a három pontot.

FFT: Ezért nem lettem a Videoton edzője – Matthäus

Lothar Matthäus a FourFourTwo magazin Kérdezd meg pacekba! rovatában válaszolt a magyar FFT-olvasók kérdéseire. Miért nem lett a Videoton edzője? Mennyire hiányzik a BL-győzelem? Érez-e elég­tételt, amiért Kisteleki István eltűnt a futball környékéről? Ezekre a kérdésekre is válaszolt az aranylabdás német világbajnok.

NB I: fölényesen nyert az MTK a Puskás otthonában

A labdarúgó NB I 7. fordulójában az MTK meglepetésre fölényesen 3–0-ra győzött a Puskás Akadémia otthonában.

Újra nyert az MTK, Geráék hármat rúgtak Felcsúton a Puskásnak

A labdarúgó NB I 7. fordulójában az MTK meglepetésre fölényesen, 3–0-ra győzött a Puskás Akadémia otthonában. Miovszki révén közvetlenül a meccs elején előnyt szereztek a kék-fehérek, majd a félidő közepén a szemfüles Gera a második gólt is belőtte. Hiába változtatott a szünetben kettőt Hornyák Zsolt, a felcsútiak mestere, csapata nem tudott fordítani, sőt a 80. percben a csereként beálló Prosser is betalált, így alakult ki a háromgólos különbség. Az MTK győzelmében nagy részt vállalt a több bravúrt is bemutató kapus, Mijatovics,

Az Újpest ziccerek sorát puskázta el, de így is megverte a Mezőkövesdet

Az Újpest hazai pályán 1–0 legyőzte a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 2020–2021-es idényében, ezzel Predrag Rogan együttese megszerezte az évadban az első sikerét saját közönsége előtt.

NB I: megint nyert a Budafok, a DVTK megint vesztett

A jól küzdő újonc Budafok hazai pályán győzte le a DVTK-t a labdarúgó NB I 7. fordulójában. Az első félidőben jobban játszott a Budafok, majd a másodikban hiába nyomott a Diósgyőr, egy ellentámadásból gólt kapott, és innen már csak szépítésre futotta az erejéből.

A Budafok győzelmekkel lép előre, a DVTK a tabella alján

Végig kézben tartotta a sereghajtó elleni mérkőzést az újonc, megérdemelten verte meg a Budafok a Diósgyőrt a labdarúgó NB I hetedik fordulójában.

NB I: Böde Dániel védőként is játszhat a Paksban

A megújulás érdekében Bognár György, a Paksi FC vezetőedzője szerint fontos új kihívást találnia Böde Dánielnek, s lehet, hogy a megoldás a hátsó alakzatban keresendő.

Videó: nem adták oda a labdát Dibusznak, aki emiatt kapott sárgát

Dibusz Dénes finoman szólva érdekes sárga lapot kapott a Kisvárda ellen 2–0-ra megnyert bajnoki mérkőzésen: a Ferencváros kapusának az egyik labdaszedő – aki valószínűleg elbambult, hiszen egygólos FTC-vezetésnél történt mindez – nem adta oda a labdát, így Dibusznak el kellett mennie egy messzebb lévő játékszerért, amit a játékvezető időhúzásnak ítélt, és sárga lappal büntette a kapust.

FTC: „Ha a jövőben is a BL-ben akarunk szerepelni, komolyan kell venni az NB I-et”

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze. A pénteki mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a találkozót.

Két góllal nyert a Fradi Kisvárdán, jöhet a Barcelona!

A címvédő Ferencváros 2–0-ra nyert a Kisvárda otthonában a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén, a jövő héten kedden a zöld-fehérek a Barcelonával csapnak össze.

Makulátlan mérlegének megőrzésére hajt az FTC Kisvárdán

A válogatott mérkőzések után a labdarúgó NB I a 7. fordulóval folytatódik. A Ferencváros nyitja a fordulót Kisvárdán, a Mol Fehérvár FC zárja a Honvéd ellen. Az MTK és a DVTK kieső helyről próbál elmozdulni – idegenbeli meccseken.

Honvéd: az AS Románál folytatja a fiatal kapus – hivatalos

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy kölcsönadta az AS Romának a 17 éves kapusát, Megyeri Gábort. A hírt az olasz együttes a hivatalos Twitter-oldalán erősítette meg, hozzátéve: a többszörös magyar utánpótlás-válogatott kapus először a klub tartalékcsapatában kap lehetőséget a bizonyításra.