Kézi: világbajnokot pótol egy évig Fekete Bálint a La Riojában

Azt reméli Fekete Bálint, a frissiben bajnok Szegedből távozó jobbszélső, hogy kibontakoztatja tehetségét a spanyol bajnokságban és a szövetségi kapitány a szűkebb keretben is mielőbb számít rá.

Férfi kézi: Spanyolországban folytatja a Szeged magyar szélsője

Fekete Bálint, a Mol-Pick Szeged kézilabdázója a spanyol élvonalban szereplő BM Logrono La Rioja csapatában folytatja pályafutását.

Férfi kézi: szegedi öröm Veszprémben – így ünnepelt a bajnok

Tizenegy év után lett ismét bajnok a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Az ünneplés már a veszprémi arénában elkezdődött. Nézze meg az erről készült videónkat!

Férfi kézi: Nem fair. Mit akartak, játsszak én? – Vranjes

Mint ismert, a Mol-Pick Szeged 11 év után újra bajnok lett, mivel csak háromgólos vereséget szenvedett Veszprémben. A házigazda edzője, Ljubomir Vranjes szerint a szurkolók reakciója nem volt igazságos csapatával szemben.

Férfi kézilabda: vereséggel is bajnok lett a Szeged

A férfi kézilabda NB I bajnoki döntőjének visszavágóján a Mol-Pick Szeged az első meccs négygólos győzelme után hárommal kikapott a Telekom Veszprémtől, így összesítésben egy találattal jobbnak bizonyulva 11 év után ismét elhódította a magyar bajnoki címet.

Bodó-varázslat Veszprémben, 11 év után újra bajnok a Szeged!

A Mol-Pick Szeged nyerte meg a férfi kézilabda NB I 2017–2018-as idényét, mivel a döntő második felvonásán csak három góllal kapott ki a Telekom Veszprémtől. A Tisza-partiak az első félidőben összesítésben már tíz találattal is vezettek, de a bakonyiak felálltak a padlóról és az utolsó másodpercekig izgalmassá tették a párharcot. Amikor úgy tűnt, hogy a Veszprém megtörheti ellenfelét, Bodó Richárd rendre átlendítette csapatát a holtponton, így a Szeged 11 év után ismét bajnok!

Férfi kézi NB I: képes lesz-e visszakapaszkodni a Veszprém?

A férfi kézilabda bajnoki finálé visszavágóján javíthat a Telekom Veszprém, de ezen a szinten már jelentősnek mondható a trónkövetelő, a sikerre tizenegy éve éhező Mol-Pick Szeged négygólos előnye. A 15 órakor kezdődő mérkőzésről élő tudósítást olvashatnak a Nemzeti Sport Online-on!

Férfi kézi NB I: elég lesz a négygólos szegedi előny?

A héten véget ér a férfi kézilabda NB I 2017–2018-as idénye. A döntő első meccsét 32–28-ra megnyerő Mol-Pick Szeged ülhet fel a trónra? Vagy a címvédő Telekom Veszprém ledolgozza hátrányát és újra bajnok lesz?

Férfi kézi: „Növelhettük volna az előnyt, mégis a Veszprém jött fel”

Stefan Sigurmannsson, a Szeged balszélsője szerint még nagyobb különbséggel is nyerhettek volna a címvédő Telekom Veszprém elleni férfi kézilabda NB I-es döntő első felvonásán, ám az izlandi úgy gondolja, így sem lehet panasz a csapatra.

Férfi kézi: így élte meg Zubai, hogy a pályán nem búcsúzhatott el a szegedi közönségtől

Mint beszámoltunk róla, a Mol-Pick Szeged négygólos előnyt szerzett a férfi kézilabda NB I döntőjében a Telekom Veszprémmel szemben. A találkozón nem volt ott a Tisza-parti csapat keretében a szezon végén tíz év után távozó Zubai Szabolcs, aki így a pályán nem tudott elbúcsúzni a szegedi közönségtől. A pályafutását a nyártól Orosházán folytató 34 éves beálló a Szegedma Hírportálnak beszélt őszintén az érzéseiről.

Férfi kézi NB I: négygólos szegedi siker a döntő első meccsén

A férfi kézilabda NB I-ben, a döntő első felvonásán a Mol-Pick Szeged hazai pályán 32–28-ra legyőzte az alapszakaszgyőztes és címvédő Telekom Veszprémet. A visszavágót május 20-án, pünkösdvasárnap Veszprémben rendezik meg.

Négygólos előnyt szerzett a Szeged a férfi kézidöntőben

A férfi kézilabda NB I-ben, a döntő első felvonásán a Mol-Pick Szeged hazai pályán 32–28-ra megverte az alapszakaszgyőztes és címvédő Telekom Veszprémet. A visszavágót május 20-án, pünkösdvasárnap Veszprémben rendezik meg.

Férfi kézi NB I: újra egymásnak feszül a Veszprém és a Szeged

Befejeződött a visszaszámlálás – szombaton elkezdi a férfi kézilabdázók bajnoki aranycsatáját a Szeged és a Veszprém. Az első mérkőzésre az alapszakaszban a második helyen végző gárda csarnokában, Szegeden kerül sor, a második találkozót május 20-án, vagyis pünkösdvasárnap rendezik meg Veszprémben.

Férfi kézilabda: Zubai Szabolcs a másodosztályban folytatja

Zubai Szabolcs és Lele Ákos nyártól az NB I B-s Orosháza színeiben folytatja a pályafutását – adta hírül hivatalos honlapján az élvonalból idén kieső férfi kézilabdaklub.

Férfi kézi NB I: a Veszprém 17, a Szeged egy góllal nyert

A Veszprém 34–17-re nyert otthon a Dabas ellen a K&H férfi kézilabdaliga alapszakaszában, míg a Szeged egy góllal győzött Balatonfüreden.

Férfi kézi NB I: győzött, így döntőbe jutott a Szeged

A Mol-Pick Szeged 34–24-re győzött Dabason a férfi kézilabda NB I szombati játéknapján, így döntőbe jutott.

Férfi kézi: szlovén válogatott játékost igazolt a Szeged

A Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata bejelentette, hogy 1+2 éves szerződést kötött Nik Henigmannal. A 22 éves, 200 cm magas szlovén válogatott balátlövő eddig hazájában, az RD Riko Ribnicában szerepelt.

Férfi kézi NB I: a szünetig bírta a Szeged tempóját a Budakalász

A Mol-Pick Szeged remek második félidei játékának köszönhetően 33–26-ra győzött a Budakalász vendégeként a férfi kézilabda NB I-ben szombaton. Idegenben nyert az FTC és a Balatonfüred is, a Csurgó azonban ikszelt Gyöngyösön.

Férfi kézi BL: négy magyar az All Star-szavazás listáján

Annak ellenére, hogy a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged is elvérzett a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, mindkét magyar csapat érdekelt a sorozat hivatalos honlapján elindított All Star-szavazáson – ráadásul mindkét veszprémi és az egy szegedi is magyar.

Férfi kézi: a Vardar világbajnoka Szegedre igazol – hivatalos

Igaznak bizonyultak a korábbi sajtóhírek: Joan Canellas a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapatánál folytatja pályafutását – jelentette be a magyar klub. A Vardar Szkopjétól érkező balátlövő két évre kötelezte el magát a Tisza-partiakhoz.