NB I: Újpest–Honvéd és FTC–Vidi húsvétra az M4 Sporton

Az MLSZ kihirdette a labdarúgó NB I 29. és 30. fordulójának pontos programját és televíziós közvetítéseit.

NB I: több klub érdeklődik a romániai magyar támadó iránt

Médiaértesülés szerint három NB I-es klub érdeklődik Fülöp Lóránd, a román élvonalbeli FC Botosani 21 esztendős labdarúgója iránt.

MK: tévében a Mezőkövesd–DVSC és a Vidi–Fradi visszavágó

A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága ismertette a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóinak kezdési időpontját. A Mezőkövesd–DVSC és a Mol Vidi FC–Ferencváros mérkőzést is adja az M4 Sport.

Serie A: a Vidinél megbukott, de most az ő góljával nyert az Empoli

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 28. fordulójában, vasárnap 15 órától három mérkőzést rendeztek. Egy döntetlen mellett két hazai siker született.

Mol Vidi: egy gól is elég volt a harmatos vendégek ellen

A címvédő Mol Vidi FC egyetlen góllal jobbnak bizonyult odahaza a Mezőkövesd Zsóry ellen a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

A Hali plusz egy: ez kell a Fradinak a kétéves hazai bajnoki veretlenséghez

A labdarúgó NB I 25. fordulójában új edző irányításával lép pályára az MTK, hazai papírforma-győzelmet kellene hozni a tabella első két helyezettjének. A válogatott mérkőzések miatt tartott szünet előtt a legnagyobb kérdés: mekkora előnnyel fordul a listavezető Ferencváros a bajnoki hajrára?

NB I: a Fradi és a Vidi játékosai is két trófeával zárnának

Most úgy néz ki, a Ferencváros a bajnoki aranyhoz, a Mol Vidi a Magyar Kupa-elődöntőhöz van jóval közelebb riválisánál, a DIGI Sport híradójának nyilatkozó felek azonban hallani sem akarnak arról, hogy nem az övék lesz mindkét trófea.

MK: Voltak belemenések, amik megint súrolták, átlépték a keménység határát – Dibusz

A Mol Vidi FC várja előnnyel a Ferencváros elleni Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóját, miután 2–1-re nyert a Groupama Arénában. A mérkőzés után az NSO Tv stábja a két kapussal, Dibusz Dénessel és Kovácsik Ádámmal beszélgetett.

Előnyben: a Mol Vidi FC idegenben verte a Ferencvárost!

Az NB I-ben listavezető Ferencváros kikapott odahaza a Mol Vidi FC-től a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

MK: az FTC és a Mol Vidi sem tartalékol – kezdőcsapatok

A labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén 18 órától csap össze az NB I-ben listavezető Ferencváros és a bajnoki címvédő Mol Vidi FC. Íme, a kezdőcsapatok!

MLSZ: Marko Nikolics sértegette a bírót, a szövetség megbüntette

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága március 12-ei ülésén megbüntette Marko Nikolicsot, a Mol Vidi vezetőedzőjét.

Vidi: Nikolics a játékvezetőkre panaszkodott a Paks elleni iksz után

Mint arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I 24. fordulójában a Mol Vidi 2–2-es döntetlent játszott a Paks otthonában. A mérkőzést követően a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics, és középpályása, Pátkai Máté is csalódottan értékelt.

NB I: kétszer kellett egyenlítenie a Vidinek Pakson

A Paks kétszer is vezetést szerzett hazai pályán a Vidi ellen, de a bajnokságban második helyen álló fehérváriak kétszer is egyenlíteni tudtak a labdarúgó NB I 24. fordulójában. Bár a Paks előtt több lehetőség kínálkozott, mindkét csapat nyerhetett volna, azonban 2–2 lett a vége.

Egy pontot vitt csak haza a Vidi Paksról

A Paks kétszer is vezetést szerzett hazai pályán a Vidi ellen, de a bajnokságban második helyen álló fehérváriak kétszer is egyenlíteni tudtak a labdarúgó NB I 24. fordulójában. Bár a Paks előtt több lehetőség kínálkozott, mindkét csapat nyerhetett volna, de 2–2 lett a vége.

Két forduló, 12 kapott gól: megtaláltuk a DVTK „elődjét”

A labdarúgó NB I-ben a 24. forduló következik, benne a magyar futball legpatinásabb párharcával: a 7. helyen álló MTK és a listavezető Ferencváros örökrangadója lesz a kör záró mérkőzése. A második helyezett Mol Vidi FC Paksra látogat, a harmadik Újpest a sereghajtó Haladáshoz. Következzen a forduló történelmi-statisztikai háttere.

Ligue 1: Paulo Sousa lett a Bordeaux edzője – hivatalos

A korábbi sajtóhíreknek megfelelően a Vidi egykori portugál edzőjét, Paulo Sousát bízták meg a francia első osztályban szereplő Bordeaux irányításával. A 48 éves szakember négyéves szerződést írt alá.

Vidi: „Meg foglak ütni, megverlek” – Sz. Scsepovics kitálalt honfitársáról

Az elmúlt időszakban a szerb sajtó többször is arról írt, hogy a Mol Vidi FC-be játszó és dolgozó szerb játékosok és edzők között mennyire kiváló a hangulat, milyen jól megértik egymást a déli szomszédból érkezők. Ezt az idillt Sztefan Scsepovics nyilatkozata rombolta le: a székesfehérvári klub korábbi futballistája a lengyel sajtónak azt nyilatkozta, a Vidiben töltött idő alatt egy másik szerb játékos folyamatosan zaklatta őt, s efelett a szerb edzők szemet hunytak.

Létesítmény: óriási elismerés, a DVTK-stadion 2018 legszebbje

A témával már 2010 óta rendszeresen foglalkozó Stadium Database nevű oldal ebben a 2018-as esztendőben is szavazást indított, melyen a szakmai zsűri a 27 létesítmény közül a DVTK-stadiont választotta a legszebbnek.

Vidi: „Nagyon örülök, hogy itt folytathatom” – aláírt a spanyol

Spanyol sajtóhírre hivatkozva korábban megírtuk, a Mol Vidi FC csütörtök este a hivatalos honlapján kiadta: spanyol labdarúgóval erősödött a védelem, Joan Campins aláírta szerződését a fehérvári csapattal.