Vidi: öt plusz öt évre bérlik a várostól az új Sóstói Stadiont

Hétfőn aláírták azt a két megállapodást – egy állandó bérletről szóló szerződést és egy eseti használatról szóló keretszerződést –, amelyek értelmében a Mol Vidi FC tulajdonosa, a Fehérvár FC Kft. bérbe veszi a Sóstói Stadion sport- és irodai célú részeit Székesfehérvár önkormányzatától.

NB III: Kenesei vezette sikerre a Komáromot a Vidi II ellen

A 14. fordulót rendezték meg az NB III-ban, a listavezetők mindhárom csoportban győzelemmel folytatták a szereplést. A Keleti csoportot vezető Szolnok a Tállya ellen győzött, a Közép-csoport élén álló Szentlőrinc Iváncsán gyűjtötte be a három pontot, míg a Nyugati csoport listavezetője, az Ajka a fővárosban, a III. kerület ellen diadalmaskodott.

Koszta és Molnár összehozta, a Fradi után kikapott a Vidi is

Koszta Márk szép találatával a Mezőkövesd legyőzte odahaza a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 14. fordulójának záró mérkőzésén.

Videó: piros-kék füst Sóstó felett – így hangolták be a Vidi-hívek az új stadiont

Össznépi beéneklést vezényeltek a Vidi vezérszurkolói, az eseményen az NSO Tv stábja is jelen volt. Piros-kék füsttel és a legismertebb Vidi-indulókkal igazi meccshangulatot teremtettek az újonnan épült Sóstói Stadionban. Nézze meg az NSO Tv videójában, mennyire!

Videó: kívül-belül El-főtábláshoz méltó lett az új fehérvári stadion

Bár hivatalosan csak november 21-én avatják fel a székesfehérvári Sóstói Stadiont az NB I 6. fordulójából elhalasztott Mol Vidi FC–Újpest FC mérkőzéssel, szombaton betekinthettek új arénájukba a szurkolók. Piros-kékbe öltözött kívülről a Vidi leendő otthona, és még a reflektorokat is felkapcsolták bent. Természetesem ott járt az NSO Tv stábja is: Székesfehérvár polgármesterével, Cser-Palkovics Andrással beszélgettünk a Vidi idei Európa-liga-szerepléséről. Nézőinknek megmutatjuk a káprázatos létesítményt kívülről-belülről.

NB I: november 21-én visszatér a Vidi Sóstóra – hivatalos

November 21-én 19 órakor, az Újpest ellen lép pályára először a Mol Vidi FC az új Sóstói Stadionban – jelentette be a klub hivatalos honlapján.

Európa-liga: Helyünk van ezen a szinten – Vinícius

A PAOK ellen a pályafutása legszebb gólpasszát adó Vinícius a különös felfutásáról, az önfeláldozó védekezésről és a szurkolókkal szembeni tartozás rendezéséről is beszélt.

Ha feltámad a Haladás, klubtörténelmet írhat a Fradi ellen

A labdarúgó NB I 14. fordulóját bonyolítják le a hétvégén, öt mérkőzésre szombaton kerül sor, az Európa-ligában szereplő Mol Vidi FC pedig szokás szerint vasárnapi meccset játszik. A listavezető Ferencváros a sereghajtó Haladás vendége, a második Bp. Honvéd Paksra, a Vidi pedig Mezőkövesdre látogat. Diósgyőrben a DVTK és a DVSC játszik kelet-magyarországi presztízsmeccset. Következzenek a 14. forduló történelmi-statisztikai érdekességei!

Európa-liga: „Ez a két vereség sokk volt a PAOK-nak”

Nem csoda, hogy a görög sajtó nem volt elégedett a PAOK csütörtöki, Mol Vidi elleni budapesti vendégjátékával. A helyi sportújságok felkészületlenségről, rossz taktikáról, gyenge teljesítményről írnak – sajtószemle.

Vidi: ezért lehet most nagyobb esély a továbbjutásra, mint a Sousa-korszak alatt

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Loic Negóval és Kovács Istvánnal is beszélgett. Utóbbi már hat évvel ezelőtt is szerepelt a Vidiben az Európa-liga főtábláján, s elmondta, miért lehet most nagyobb esélyük a továbbjutásra.

El: az összes csütörtöki eredmény és tabella egy helyen

Csütörtökön rendezték meg a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 4. fordulóját. Hét csapat már biztosan továbbjutott a csoportjából: a Leverkusen, a Zürich, az Arsenal, a Dinamo Zagreb, a Frankfurt, a Lazio, valamint a Vidi kvartettjében szereplő Chelsea. Az előző idény döntőse, az Olympique Marseille ugyanakkor már biztosan búcsúzik a sorozattól.

El: Nem fáztam, mert elég sokan voltak a stadionban – Kovácsik

A Mol Vidi 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában. Az NSO Tv stábja a találkozó után Juhász Rolanddal és Kovácsik Ádám kapussal beszélgetett, utóbbinak egyetlen kapura tartó lövést sem kellett hárítania.

El: Hiába a jobb kvalitások, a Vidi megtréfált minket – Lucescu

A Vidi FC–PAOK (1–0) El-csoportmeccs után a Nemzeti Sport Online arról kérdezte Razvan Lucescut, a vendégek szakvezetőjét, egyetért-e azzal, amit a két meccs eredménye mutat (hiszen Szalonikiben is győzött a Vidi), vagyis hogy a magyar bajnok a jobbik csapat a két gárda közül.

El: Nem dekorációnak jöttünk, a magyar futballt képviseljük – Nikolics

„Taktikailag tökéletesek voltunk" – mondta a Mol Vidi mestere, Marko Nikolics, miután csapata 1–0-ra legyőzte Budapesten a PAOK-ot az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában.

El: legyőzte a Vidi a PAOK-ot, továbbjutott a Chelsea

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában, s nagy lépést tett a továbbjutás felé az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában, így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.

Videó: ezzel a góllal győzte le a Vidi a PAOK-ot

Georgi Milanov szép támadás után szerezte meg a vezetést a Vidinek a PAOK elleni Európa-liga-mérkőzés 50. percében. Az állás már nem változott a találkozón, a magyar csapat 1–0-ra nyert, ezzel pedig továbbjutásra áll a csoportjában.

Így, ahogy vagytok! 1. Chelsea 2. Mol Vidi FC

A Mol Vidi Georgi Milanov 50. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a görög PAOK-ot a Groupama Arénában az Európa-liga L-csoportjának 4. fordulójában, és ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé. A másik meccsen a Chelsea 1–0-ra nyert a BATE Boriszov otthonában és így már biztos, hogy továbbkerül a négyesből.

El: Kovács István nélkül kezd a Vidi a PAOK ellen

Az UEFA honlapjának tájékoztatása szerint a Mol Vidi az alábbi kezdő tizeneggyel veszi fel a küzdelmet a görög PAOK ellen az Európa-liga-csoportkör 4. fordulójában. Marko Nikolics a jól megszokott alapcsapatának szavazott bizalmat, az egyetlen apróbb meglepetés, hogy Kovács István a kispadra szorult.