Mol Fehérvár: sérve miatt megoperálták Adrian Rust

A labdarúgó NB I-es Mol Fehérvár FC a hivatalos honlapján, a molfehervarfc.hu-n tudatta, hogy meg kellett műteni Adrian Rust.

Videó: „Hétről hétre ezt a sz*rt hozzuk” – kiakadt Litauszki

Mint arról korábban beszámoltunk, az Újpest 1–0-ra kikapott a Mol Fehérvártól, így kiesett a Magyar Kupából. A mérkőzést követően az újpestiek csapatkapitánya, Litauszki Róbert nyilatkozott – feldúltan.

MK: Puskás Akadémia–Mezőkövesd a negyeddöntőben

Szerda este az M4 Sport stúdiójában elkészítették a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének a párosítását. A Puskás Akadémiára nem vár könnyű feladat, hiszen a jó formában futballozó Mezőkövesdet fogadja hazai pályán. Az is biztos, hogy lesz NB II-es csapat az elődöntőben – kérdés az, hogy az MTK vagy a Dorog?

MK: a Fehérvár a 89. percben született góllal kiejtette az Újpestet

A Mol Fehérvár hazai pályán 1–0-ra legyőzte az Újpestet, ezzel bejutott a legjobb nyolc közé a labdarúgó Magyar Kupában.

Videó: Zubkov győztes gólja, Dibusz rémisztő sérülése

A Ferencváros–Mol Fehérvár FC (1–0) rangadót Olekszandr Zubkov gólja döntötte el. A meccs utolsó szögleténél rémisztő sérülést szenvedett a Fradi kapusa, Dibusz Dénes, akinek a fejbőrét felszakította a fehérvári Stopira stoplisa (a fehérvári védő véletlenül, estében ütközött a kapussal). Videók!

NB I: a Ferencváros legyőzte odahaza a Mol Fehérvárt

A címvédő Ferencváros nagyon fontos győzelmet aratott odahaza a Mol Fehérvár FC ellen a labdarúgó NB I 21. fordulójának záró mérkőzésén, a találkozó egyetlen gólját Olekszandr Zubkov szerezte.

Ferencváros: hétmérföldes lépés a bajnoki cím felé!

NB II: Fehérvárról érkezett fiatal játékos a Szegedhez

A téli átigazolási időszak utolsó napján eldőlt, hogy a 18 esztendős Ódor Máté a labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged-Csanád GA együttesében folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja, a szeged-grosicsakademia.hu.

Nagy négyes a Fradinál; jön-e ismét a Nikolics-dupla?

A szombati Ferencváros–Mol Fehérvár mérkőzést ezúttal néhány statisztikai érdekességgel, a két csapat támadójátékára vonatkozó mutatókkal vezetjük fel.

Ferencváros: A bajnoki cím nem szombat este dől el – Rebrov

Olykor éjszaka is a laptopja előtt elemez az FTC rangadóra készülő ukrán szakvezetője, aki üdvözli a VAR bevezetését, ám furcsállja a légiósokat érintő új szabályt.

Fehérvár: ezért gondolta meg magát a román középpályás

Édesapja hatására gondolta meg magát Dragos Nedelcu, a hét elején a Mol Fehérvár FC-vel tárgyaló, de a szerződésajánlatot végül visszautasító román középpályás – állítja Gigi Becali, a FCSB tulajdonosa.

Jövő hétre marad a döntés: nem hozott gólt a szegedi Újpest–Fehérvár meccs

Nem született gól az Újpest FC és a Mol Fehérvár összecsapásán a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, Szegeden. A találkozó legnagyobb ziccerét talán Vincent Onovo hagyta ki a 90. percben.

Fehérvár: orvosira érkezett a román középpályás – sajtóhír

Gigi Becali, a FCSB tulajdonosa szerint már ma a Mol Fehérvárhoz szerződhet Dragos Nedelcu, a bukaresti csapat 22 éves középpályása.

NB I: mi lesz az FTC–Fehérvár csúcsrangadó végeredménye?

Szombaton rendezik a labdarúgó NB I 21. fordulójának csúcsrangadóját, a Ferencváros–Mol Fehérvár mérkőzést. Ön szerint mi lesz a találkozó végeredménye?

Válogatott: Rossi Nikolics visszatéréséről egyeztethet

Nikolics Nemanja az M4 Sporton látható Góóól! 2 című műsor vendégeként arról beszélt, hogy nem szándékozik visszatérni a magyar válogatottba, de annyit azért hozzátett, nyitva hagyja a lehetőséget a szövetségi kapitánnyal való találkozásra ebben a kérdésben.

Fehérvár: Jobban szeretem, amikor háromnaponta jönnek a meccsek – Nikolics

Nikolics Nemaja szerződtetését csütörtökön jelentette be hivatalosan a labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár FC, a 27-szeres magyar válogatott támadó pedig pályára is lépett szombaton régi-új csapatában. A mérkőzést követően pedig beszélt a csapat előtt álló nehéz meccsekről is.

NB I: Bűvész bombagólt lőtt, ezzel nyert a Fehérvár – videó

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójának rangadóján a második helyen álló Mol Fehérvár FC hazai pályán 2–1-re legyőzte a harmadik helyen álló Mezőkövesdet. A mérkőzést a Bűvész becenévre hallgató francia utánpótlás-válogatott középpályás, Lyes Houri döntötte el egy pokolian nagy góllal. Íme, a bombagól!

NB I: egy percig vezető Kövesd, a Fehérvár Houri bombájával nyert

A labdarúgó NB I 20. fordulójának rangadóján a második helyen álló Mol Fehérvár FC 2–1-re legyőzte a harmadik helyen álló Mezőkövesdet, így öt pontra növelte előnyét vele szemben.

A Bűvész bombájával nyerte meg a Fehérvár a Kövesd elleni rangadót

Újpest: ezért játsszák Szegeden a Magyar Kupa-meccset

Az Újpest labdarúgócsapata a hivatalos honlapján indokolta meg, hogy miért pont a szegedi Szent Gellért Fórumban fogadja a Mol Fehérvárt a jövő keddi Magyar Kupa-nyolcaddöntőben.