PL: Az újrakezdés előtt fontos az oktatás – Arteta

Mikel Arteta szerint az angol Premier League klubjainak most arra kell figyelmet fordítaniuk, hogy a bajnokság újrakezdése előtt felkészítsék labdarúgóikat a biztonsági intézkedések betartására.

A La Masia legnagyobb (elpazarolt) tehetsége: Haruna Babangida

Haruna Babangida már 15 évesen az FC Barcelona első csapatánál edzett, s egy évvel később felkészülési mérkőzéseken pályára is lépett az együttesben. Mikel Arteta és Andrés Iniesta is amondó, a legnagyobb tehetség volt köztük. De Louis van Gaallal meggyűlt a baja...

Koronavírus: Arteta teljesen meggyógyult; az NFL első fertőzöttje is rendben

Meggyógyult a labdarúgó Premier League és a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) első koronavírusos fertőzöttje, Mikel Arteta és Sean Payton.

PL: Minden nagyon gyorsan történt – Arteta a koronavírusról

Mikel Arteta, az angol élvonalbeli Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere március 12-én produkált pozitív koronavírustesztet, másnap felfüggesztették a Premier League-et. A spanyol szakvezető őszintén beszélt az elmúlt időszakról az egyik televíziós csatornának adott interjúban.

Arsenal: „Jobban vagyok” – Mikel Arteta üzent

Az Arsenal koronavírussal megfertőződött vezetőedzője, Mikel Arteta a Twitteren üzent a szurkolóknak.

Arsenal: Arteta is elkapta a koronavírust, lezárták az edzőközpontot

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Arsenal vezetőedzője, Mikel Arteta pozitív eredményt kapott a koronavírustesztjére. Az „ágyúsok” ennek következtében bezárták edzőközpontjukat.

Arsenal: Tudom, mit akarok tenni, működni fog – Arteta

Sorozatban negyedszer maradhat le a Bajnokok Ligájában való indulásról az Arsenal, amelynek vezetőedzője, Mikel Arteta elismerte, hogy a legrangosabb európai kupasorozattól való távollét jelentősen befolyásolhatja a nyári terveket, illetve több labdarúgó jövőjét is.

Arsenal: „Ez egyszerűen elfogadhatatlan… Tovább kell fejlődnünk”

Mint beszámoltunk róla, az Arsenal csütörtök este hazai pályán 2–1-re kikapott hosszabbítás után az Olympiakosz Pireusztól, így kiesett az Európa-ligából. A mérkőzés után Mikel Arteta, a londoniak menedzsere csalódottan beszélt a fájó vereségről.

Arsenal: Arteta panaszkodott, trollkodással reagált a Burnley

Mint arról beszámoltunk, az Arsenal 0–0-s döntetlent játszott a Burnleyvel az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában. A mérkőzés után nem volt boldog az „ágyúsok” mestere, Mikel Arteta, aki szerint az egyik legnagyobb problémát a fű okozta…

PL: a Chelsea óriási lehetőséget szalasztott el az Arsenal ellen

Az angol labdarúgó Premier League 24. fordulójának kedd esti presztízsmérkőzésén a több mint egy félidőt emberelőnyben játszó Chelsea nem tudta legyőzni az Arsenalt: az „ágyúsok” mindkét lövéséből gól lett, így a vége 2–2!

Két lövésből két gól, pontot csent az Arsenal a Chelsea otthonából!

PL: Aubameyang Artetát másolta – nem örülhetnek az „ágyúsok”

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 22. fordulójának első szombati mérkőzésén az Arsenal csupán 1–1-es döntetlent ért el a Crystal Palace otthonában, igaz, az „ágyúsok” Pierre-Emerick Aubameyang kiállítása miatt a 67. perctől kezdve emberhátrányban játszottak.

FA-kupa: pont, mint 8 éve – Arteta Arsenalja legyűrte a Leedset

Az Arsenal bejutott az FA-kupa legjobb 32 csapata közé, mivel hazai pályán 1–0-ra legyőzte a másodosztályban listavezető Leeds Unitedet. Az együttes a nyolcaddöntőért az AFC Bournemouthszal találkozik.

FFT: Arteta elkötelezettséget vár az Arsenal kapitányaitól

Az Arsenal nemrégiben kinevezett menedzsere egyelőre nem tervezi új csapatkapitányok kinevezését, azt azonban elismerte, fontos, hogy a jelenlegi kapitányok hosszú távon is elkötelezettek legyenek a klub irányába.

Arsenal: Xhaka tulajdonságait és hozzáállását is kedvelem – Arteta

Az Arsenalt két hete irányító Mikel Arteta szeretné megtartani svájci válogatott labdarúgóját, Granit Xhakát.

PL: az MU nem tudta megnehezíteni az Arsenal dolgát

Az angol labdarúgó Premier League 21., újévi fordulójának nagy presztízsmérkőzésén az Arsenal 2–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet az Emirates Stadionban.

Arteta győzelemnek örülhetett, az Arsenal simán legyőzte az MU-t

PL: Arteta és Ancelotti gyenge Everton–Arsenalt látott

Az Everton gól nélküli döntetlent játszott az Arsenallal a Premier League szombati játéknapjának első mérkőzésén.

Arsenal: Várom már, hogy beszéljünk Artetával – Ljungberg

Mikel Arteta érkezésével a beugró menedzser, Fredrik Ljungberg is búcsúzik a szakvezetői pozíciótól az Arsenalnál – a klub médiacsapata vele is beszélgetett a bejelentés után.

Arsenal: Arteta az „ágyúsok” új vezetőedzője – hivatalos

Mikel Arteta az Arsenal labdarúgócsapatának új vezetőedzője – jelentette be a londoni klub a hivatalos honlapján.