Női kézi BL: nagy norvég felzárkózás a Fradi csoportjában – videó

A Vipers Kristiansand nyolcgólos hátrányt ledolgozva mentett pontot a Metz ellen a Ferencvárost is magában foglaló csoportban a női kézilabda Bajnokok Ligájában.

Női kézi BL: a bronzérmes után a negyedikkel sem bírt a Fradi

Második mérkőzését is elveszítette az FTC-Rail Cargo Hungaria a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A budapesti csapat az első fordulóban az előző idényben bronzérmes Vipers Kristiansandtól kilenc góllal kapott ki, ezúttal otthon a legutóbbi kiírásban negyedik helyen záró Metztől hattal. A magyar együttes a második félidőben hétgólos hátrányból mínusz kettőre még visszakapaszkodott, de a végére ismét megnőtt a különbség a felek között.

Klujber remeklése kevés volt, a Metztől is kikapott az FTC

Női kézi BL: itthon javítana a Fradi, sötét lóhoz látogat az ETO

A súlyos idegenbeli vereség után hazai pályán a Metz ellen győzelemre készül a Ferencváros, amelynek kapusa, Szemerey Zsófi szerint sokat segíthet a hazai közönség támogatása. A női Bajnokok Ligája két vasárnapi magyar érdekeltségű meccséről élő tudósítást olvashat a Nemzeti Sport Online-on!

Tenisz: kiesett Metzben az első helyen kiemelt Goffin

Az első helyen kiemelt David Goffin meglepetésre már a nyolcaddöntőben búcsúzni kényszerült az 586 ezer euró (195 millió forint) összdíjazású, metzi kemény pályás tenisztornán.

Very Nice: hasított az új tulajdonos; Icardi jött, Falcao ment

Itt a vége, huss el véle: a végére értünk szépen lassan az átigazolási időszaknak a labdarúgó topligáknak, ideje számot vetnünk a jött-mentekkel. Ma a francia és a német élvonal utolsó lépéseivel foglalkozunk.

Ligue 1: fontos hiányzói nélkül is simán győzött a PSG

A Paris Saint-Germain 2–0-ra legyőzte a Metzet a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 4. fordulójában.

Női kézi BL: Lundét elveszítette, a 3. helyet megszerezte a Vipers

A norvég Vipers Kristiansand szerezte meg a harmadik helyet a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjében azzal, hogy a helyosztón egy góllal (31–30) legyőzte a francia Metzet. A találkozó első félidejében súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett a Vipers világklasszis kapusa, Katrine Lunde.

Női kézi BL: Martín, Lunde és a fél francia válogatott az ETO ellen

Sorozatban harmadik győzelmére készül a női kézilabda Bajnokok Ligájában a Győri Audi ETO KC, amely „hazai pályán” egyértelmű esélyese a szezonzáró final fournak. Ilyen sorozatot legutóbb a kilencvenes évek domináns csapata, a Hypo Niederösterreich tudott elérni, amely 1992 és 1995 között zsinórban négyszer ért a csúcsra. A győrieket a két final four-újonc, a Vipers Kristiansand és a Metz mellett a Rosztov-Don akadályozhatja meg a bravúrban, ugyanakkor utóbbiról nem felejthetjük el, hogy edzője – történetesen épp az ETO-val – a legutóbbi hat idényből négyszer hódította el a BL-trófeát. Ismerkedés az ellenfelekkel.

Női kézi: A győri szurkolóknak köszönhetően már nem hiányzik a pálya – Althaus

Rendhagyó helyszínen, a Sport Tv stúdiójában került sor a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének sorsolására. A címvédő Győri Audi ETO KC a Vipers Kristiansanddal mérkőzik meg, amelyet kétszer már legyőzött az idényben, de a másik elődöntő két résztvevője, a Metz és a Rosztov-Don is ismerős lehet egymásnak. A sorsolás után a sorozat nagykövetével, a tavaly még a Győrrel BL-győztes Anja Althausszal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Női kézi BL: megvan a final four menetrendje, az ETO kezd

Véglegessé vált a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének menetrendje. Az első elődöntőt szombaton 15.15-től a címvédő Győri Audi ETO KC vívja a Vipers Kristiansanddal, majd 18 órától a másik ágon a Metz csap össze a Rosztov-Donnal.

Női kézi BL: Idén a döntőre sem fogunk elfáradni – Amorim

Rendhagyó helyszínen, a Sport Tv stúdiójában került sor a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjének sorsolására. A címvédő Győri Audi ETO KC a Vipers Kristiansanddal mérkőzik meg, amelyet kétszer már legyőzött az idényben, de a másik elődöntő két résztvevője, a Metz és a Rosztov-Don is ismerős lehet egymásnak. A sorsolás után az elődöntőben egymás elleni játszó korábbi csapattársakkal, Eduarda Amorimmal és Katrine Lundéval beszélgetett az NSO Tv stábja.

Női kézi BL: elkerülte egymást a Rosztov-Don és a Győr

Női kézi BL: kettős győzelemmel ment tovább a Metz és a Vipers

Nem történt meglepetés a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőinek visszavágóin. A Győri Audi ETO és a Fradit búcsúztató Rosztov-Don mellett a francia Metz és a norvég Vipers Kristiansand jutott be a május 11-12-i, budapesti final fourba.

Női kézi BL: a CSM edzője szerint szégyenletes volt a bíráskodás

Mint beszámoltunk róla, nehéz helyzetbe került a CSM Bucuresti a női kézilabda Bajnokok Ligájában, miután a negyeddöntő első meccsén ötgólos hátrányba került a francia Metzcel szemben. A román csapatot irányító Dragan Djukics elismerte, hogy jobb volt az ellenfél, ugyanakkor kijelentette, a találkozón közreműködő osztrák játékvezetői kettős nem nőtt fel a feladathoz.

Női kézi BL: a Metz vélhetően már Bukarestben eldöntötte a továbbjutást

Nem sikerült megismételnie a tavalyi bravúrt a CSM Bucuresti női kézilabdacsapatának, amely 2018 tavaszán tizenhárom gólos győzelmet aratott a Metz ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. Ezúttal az esélyeknek megfelelően a franciák voltak jobbak, és 31–26-os sikerükkel nyugodtan várhatják a jövő heti hazai visszavágót.

Női kézi BL: nagy verést kapott a Rosztov és a Krim is

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 1. csoportjában a Rosztov-Don hazai pályán kapott ki nyolc góllal a listavezető Metz ellen. A forduló előtt a két csapat azonos pontszámmal állt az élen, a francia együttes sikerével lépéselőnybe került. A 2. csoportban a Krim Ljubljana nyolccal kikapott a Kristiansand otthonában, így a Thüringert legyőző FTC is biztosan negyeddöntős.

Női kézi BL: a Buducsnoszt kiküzdötte a negyeddöntőbe kerülést

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. csoportjában a CSM Bucuresti idegenben 38–30-ra legyőzte a Thüringer HC-t, így a Győri Audi ETO KC után másodikként biztosította a helyét a negyeddöntőben.