A Fradi a Vidi ellen pont azt nem tudta, amit Rebrov kér – a saját játékát

Négy tétmérkőzés: három fehérvári győzelem, egy döntetlen. Ez a mérlege eddig ebben az idényben a Mol Vidi FC és a Ferencváros találkozóinak (két bajnoki és két Magyar Kupa-meccs), miközben a tabellát nyolcpontos előnnyel a fővárosiak vezetik. Alábbi cikkünkben egyrészt az eddig az NB I-ben lejátszott két összecsapás statisztikáival magyarázzuk, miért nem tudott a Fradi a Vidi fölé nőni, és az is látható lesz, mennyire nem tudja a Ferencváros a Vidi ellen a saját játékát mutatni.

MK: a döntőre is elvesztette Marko Nikolicsot a Mol Vidi

A hétközi Magyar Kupa-elődöntők után a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága megtartotta szokásos ülését, amelyen a kupameccseken történtekkel foglalkoztak, és hoztak döntéseket. A DVSC ellen a Mol Vidi kispadjától elzavart Marko Nikolics vezetőedző és a játékvezető működésére kétszer is negatív megjegyzést tevő Brockhauser István edző egyaránt két-két, míg a kiállított Juhász Roland egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Nebojsa Vignjevics: A győzelemhez ezúttal a szerencse is kellett

A 4–0-s hazai vereség ellenére nem tart attól Radoki János, hogy menesztik a Puskás Akadémia labdarúgócsapatától. Supka Attila és Kuttor Attila egyaránt egy-egy tizenegyes miatt bosszús, Marko Nikolics, a Vidi edzője viszont édes győzelemről beszélt.

NB I: Forrnak bennem az indulatok, nem kaptunk meg egy tizenegyest – Supka Attila

A Mol Vidi Huszti Szabolcs 90. percben fejelt góljával győzte le 1–0-ra a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A meccs után Supka Attila, a kispestiek vezetőedzője igencsak indulatosan értékelt, míg Marko Nikolics, a fehérváriak mestere azt emelte ki a sajtótájékoztatón, hogy ez volt zsinórban a tizenegyedik mérkőzés, amelyen nem találtak legyőzőre.

Magyar Kupa: Tíz játékossal is továbbjuthattunk volna – Rebrov

Mint ismert, a Mol Vidi FC hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Dibusz Dénes kiállítása miatt a 7. perctől kezdve emberhátrányban játszó Ferencvárost a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján, így a székesfehérvári együttes kettős győzelemmel bejutott a sorozat legjobb négy csapata közé. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelte a látottakat.

Vidi: Marko Nikolics szerint történelmi idényt élnek

Marko Nikolics, a Mol Vidi vezetőedzője elsősorban korábbi csapata, a Partizan sanyarú jelenéről fejtette ki véleményét néhány napja a szerbiai Mozzartsportnak – a belgrádiak csupán a harmadik helyen állnak a bajnokságban, 27 forduló után 24 pont a lemaradásuk az éllovas Crvena zvezdától –, de természetesen kérdezték a Vidiről is.

Radoki: Még meg kell szoknom, hogy először a negatív megjegyzések jönnek

Minden mérkőzésen hazai győzelem született a labdarúgó NB I 25. fordulójában. A Ferencváros–Haladás (2–0) és a Debreceni VSC–Diósgyőri VTK (1–0) meccs edzői értékeléseit már megosztottuk olvasóinkkal, most következzenek nyilatkozatok a további négy találkozóról!

MK: Mi tudjuk, mit jelent háromnaponta tétmérkőzést játszani – M. Nikolics

A Mol Vidi várja előnnyel a Ferencváros elleni Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóját, miután 2–1-re nyert a Groupama Arénában. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Szerhij Rebrov értékelt.

MLSZ: Marko Nikolics sértegette a bírót, a szövetség megbüntette

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága március 12-ei ülésén megbüntette Marko Nikolicsot, a Mol Vidi vezetőedzőjét.

NB I: Vignjevics szerint arrogánssá váltak a Haladás ellen

Szombaton lezajlott a labdarúgó NB I 24. fordulója – lássuk, hogyan értékeltek a vezetőedzők a mérkőzések után.

Vidi: Nikolics a játékvezetőkre panaszkodott a Paks elleni iksz után

Mint arról korábban beszámoltunk, a labdarúgó NB I 24. fordulójában a Mol Vidi 2–2-es döntetlent játszott a Paks otthonában. A mérkőzést követően a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics, és középpályása, Pátkai Máté is csalódottan értékelt.

Vidi: „Meg foglak ütni, megverlek” – Sz. Scsepovics kitálalt honfitársáról

Az elmúlt időszakban a szerb sajtó többször is arról írt, hogy a Mol Vidi FC-be játszó és dolgozó szerb játékosok és edzők között mennyire kiváló a hangulat, milyen jól megértik egymást a déli szomszédból érkezők. Ezt az idillt Sztefan Scsepovics nyilatkozata rombolta le: a székesfehérvári klub korábbi futballistája a lengyel sajtónak azt nyilatkozta, a Vidiben töltött idő alatt egy másik szerb játékos folyamatosan zaklatta őt, s efelett a szerb edzők szemet hunytak.

Marko Nikolics: A mostani idényben még nem produkáltunk ilyen szériát

Az élvonalban először sikerült legyőznie a Debrecent a Puskás Akadémiának, a felcsútiak edzője, Radoki János nem is ideges, mert látja, hogyan dolgozik a csapat az edzéseken. Az Újpest kilenc meccs óta veretlen, de Nebojsa Vignjevics nem elégedett maradéktalanul, Kuttor Attila viszont boldog, mert a Mezőkövesd megszerezte első hazai győzelmét 2019-ben. Nyilatkozatcsokor a labdarúgó NB I 23. fordulójából.

MK: Nikolics és Juhász is a Taksony kapusát, Iváncsics Alexet dicsérte

Sokáig tartotta a gól nélküli döntetlent az NB III-as Taksony a Mol Vidi ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A fehérváriak végül Armin Hodzic 78. percben lőtt találatával nyertek 1–0-ra. A klubtól a meccs után Marko Nikolics és Juhász Roland értékelt, mindketten kiemelték az ellenfél remeklő kapusát, Iváncsics Alexet.

Vidi: Kifejezetten csúnyán néz ki a tabella – Marko Nikolics

A labdarúgó NB I 21. fordulójának utolsó mérkőzésén a Mol Vidi FC az MTK Budapest otthonában 3–1-es győzelmet aratott. A találkozót követően a két vezetőedző, Marko Nikolics és Feczkó Tamás értékelt.

Marko Nikolics: Mintha az elmúlt időszak sikereiért a futball most nyújtaná be a számlát

Marko Nikolics, a Mol Vidi FC vezetőedzője csalódottan nyilatkozott a labdarúgó NB I 20. fordulóját követően, miután csapata odahaza nagy meglepetésre 2–1-re kikapott a Diósgyőrtől. Nézzük, hogyan értékelték a trénerek az összecsapásokat.

PAFC: Nem minden úgy történt, ahogy elképzeltem – Radoki

Nem kezdte jól a labdarúgó NB I tavaszi szezonkát a címvédő Mol Vidi, hazai pályán 3–0-s vereséget szenvedett a Puskás Akadémiától. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Radoki János értékelt.

Vidi: Örülnék, ha Messi nálunk játszana, de… – M. Nikolics

A magyar labdarúgó-bajnokság tavaszi folytatására készülő Mol Vidi FC vezetőedzője, Marko Nikolics a molcsapat.hu-nak adott terjedelmes interjút. A szerb szakember a székesfehérvári együttes keretéről, saját ambícióiról és a honi futballhangulatról is beszélt, sőt még Lionel Messi is szóba került...

Vidi: legendás edző látogatta meg a magyar bajnokot

Kedden meglátogatta a Mol Vidi FC spanyolországi edzését Radomir Antics szerb futballedző-legenda.