PL: az MU nagy pofont adott Lampard Chelsea-jének

A Manchester United 4–0-s győzelmet aratott az Old Traffordon a Chelsea felett az angol labdarúgó Premier League 1. fordulójának záró mérkőzésén.

Kiütés, az MU egy négyessel küldte haza a Chelsea-t!

MU: meghosszabbította Rashford szerződését a klub

A Manchester United hivatalos honlapján jelentette be, hogy 3+1 évvel meghosszabbította Marcus Rashford szerződését, amely így 2023 nyarán jár le. Az új szerződése értelmében a 21 éves támadó heti 250 000 fontot keres.

NL: Hollandia hosszabbításban győzte le Angliát, döntőbe jutott

Portugália és Hollandia labdarúgó-válogatottja vívja az első Nemzetek Ligája-kiírás döntőjét vasárnap. A csütörtöki elődöntőben Hollandia hosszabbítás után 3–1-re legyőzte Angliát egy elképesztő védelmi hibákkal tarkított találkozón Guimaraesben. A harmadik helyért Svájc és Anglia mérkőzik meg.

Hihetetlen hibák, Hollandia Anglia legyőzésével NL-döntős!

Barcelona: „Rashford olyan nekünk, mint egy férfinak Cindy Crawford”

Marcus Rashfordban látják a Barcelona vezetői a korosodó Luis Suárez örökösét – írja az ESPN. Az amerikaiak klubközeli forrásra hivatkozva állítják, a katalán együttes hosszú ideje monitorozza Rashford teljesítményét – ám van egy bökkenő: a Manchester Unitednél hallani sem akarnak a távozásáról.

Anglia: nem épült fel a sérüléséből, kikerült Rashford a keretből

Sérülés miatt kikerült az angol labdarúgó-válogatott keretéből Marcus Rashford, a Manchester United sztárja.

Ligue 1: Balotelli Rashford-mezben a PSG-ellen? „Hülyeség!”

A francia sajtóban felkapott híresztelés szerint Mario Balotelli egy Marcus Rashford-mezben lépett pályára vasárnap este a Paris Saint-Germain elleni francia bajnokin.

BL: Rashford Mbappét, Lukaku Kimpembét vigasztalta – videó

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 3–1-re győzött a PSG otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A lefújás után a duplázó Romelu Lukaku Presnel Kimpembébe próbált lelket önteni, míg Marcus Rashford Kylian Mbappét vigasztalta.

BL: Szégyen! Ott van négy ember, akiknek fogalmuk sincs a futballról – Neymar

Ismét egészen elképesztő mérkőzésen esett ki a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Paris Saint-Germain: a dúsgazdag francia klub ezúttal az igen tartalékos Manchester United ellen maradt alul hazai pályán 3–1-re, kiengedve a kezéből a biztosnak tűnő továbbjutást. Az MU-nak videózás után befújt tizenegyes és a mérkőzés jócskán szolgáltatott témát a főszereplőknek.

Újabb hihetetlen PSG-kiesés, Rashford a nyolc közé lőtte az MU-t

A Manchester United 3–1-re győzött a Paris Saint-Germain otthonában, ezzel idegenben szerzett több góllal kiharcolta a továbbjutást a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

MU: Rashford közel a hosszabbításhoz – sajtóhír

Angol lapértesülések szerint közel a megállapodás Marcus Rashford és a Manchester United között, így az angol támadó hamarosan 2025 nyaráig szóló szerződéshosszabbítást ír alá a labdarúgóklubbal – számolt be a Mirror.

PL: megszorongatták az MU-t, de legyőzni most sem tudták

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 25. fordulójában a Manchester United 1–0-ra győzött a Leicester City vendégeként. A mérkőzés egyetlen gólját Marcus Rashford szerezte.

Videó: Rashford nagyon beültette csapattársát a hintába

A pénteki Arsenal–Manchester United (1–3) FA-kupa mérkőzés előtti bemelegítés során Marcus Rashford alaposan befűzte Fredet. A fiatal támadó pimasz mozdulata után szegény brazil játékos egy kicsit kényelmetlenül is érezhette magát.

PL: De Gea volt a hős, az MU győzött a Spurs vendégeként!

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenham csapatát. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

Tovább szárnyal az MU, Londonban győzte le a Tottenhamet!

Kitart a Solskjaer-mágia: a Manchester United újabb mérkőzést nyert meg a norvég megbízott tréner irányításával, az angol labdarúgó Premier League 22. fordulójának rangadóján 1–0-ra múlta felül a Wembleyben a Tottenhamet. A mérkőzés egyetlen gólját az első félidő hajrájában Marcus Rashford lőtte, az MU sokat köszönhet a második félidőben bravúrok sorozatát bemutató David de Geának.

MU: még csak 21 éves, de már a karrierje utánra is gondol

Sok futballistáról hallani, hogy bármilyen sok pénzt keresnek a pályafutásuk alatt, hagyják kifolyni a kezük közül. De vannak azért olyanok is, akik ennél racionálisabban gondolkodnak.

Kép: „A többi már történelem” – Rashfordé a legjobb képaláírás

Zseniális képaláírást talált ki hétfőn feltöltött képéhez a Manchester United labdarúgója, Marcus Rashford. A Dubaiban készülő klub edzésén készített fotón az látható, ahogy Ole Gunnar Solskjaer Rashfordnak és társainak magyaráz – minden bizonnyal a taktikáról. Az MU fiatalja azonban egészen más kontextusba helyezte a fotó történetét.

MU: látni kell, hogy küldött el két embert Rashford! – videó

Mint arról beszámoltunk, a 2018-as esztendő utolsó Premier League-mérkőzésén a Manchester United 4–1-re legyőzte a Bournemoutht. A meccs leginkább talán Paul Pogbáról szólt, aki José Mourinho távozása óta megtáltosodott, de kár lenne megfeledkezni a találkozón egy gólt szerző Marcus Rasfordról is, aki bemutatott egy elképesztő cselkombinációt…

PL: Solskjaer 5–1-es győzelemmel mutatkozott be az MU-nál

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 18. fordulójában a Manchester United idegenben 5–1-re kiütötte a Cardiff Cityt.