Atlétika: Márton Anita az idei legjobbját érte el diszkosszal

Márton Anita az idei legjobb magyar eredményt érte el diszkoszvetésben a szegedi Tisza-kupán.

Atlétikai vb: „Mintha benne maradt volna a tenyeremben”

Mint beszámoltunk róla, a súlylökő Márton Anita 5. lett a dohai atlétikai világbajnokságon. Az olimpiai bronzérmes sportoló a Nemzeti Sportnak elmondta: kicsit csalódott, hogy ezúttal érem nélkül maradt, mert az szerinte megcsíphető lett volna.

Atlétikai vb: Márton Anita az 5. női súlylökésben

Márton Anita biztatóan kezdett a női súlylökés világbajnok döntőjében, de a feljavuló mezőnyben végül nem tudta megismételni két évvel ezelőtti ezüstérmes produkcióját.

Atlétikai vb: Márton Anita döntős súlylökésben

A súlylökő Márton Anita bejutott a döntőbe szerdán a dohai atlétikai világbajnokságon.

Atlétikai vb: tizennégy biztos magyar utazó Dohába

Tizennégy magyar atléta részvétele biztos a jövő pénteken kezdődő dohai világbajnokságon, amelyen 209 ország 1928 versenyzője indul.

Atlétika: Márton Anita idei legjobbjával lett 3. Minszkben

Márton Anita idei legjobb eredményével, 18.95 méterrel harmadik helyen zárt súlylökésben az Európa és Egyesült Államok közötti minszki atlétikai viadalon.

Atlétika: Gyurátzot is meghívták az Európa-válogatottba

Márton Anita és Wagner-Gyürkés Viktória után Gyurátz Réka is meghívót kapott az atléták Európa-válogatottjába, amely szeptember 9-10-én az Egyesült Államokkal találkozik.

Atlétika: két magyar is meghívót kapott az Európa-válogatottba

Márton Anita és Wagner-Gyürkés Viktória meghívót kapott az Európa-válogatottba, amely szeptember 9-10-én az Egyesült Államokkal találkozik.

Atlétika: viharos vasárnap – 4 szám elmaradt, 5 duplázó

A rossz idő miatt négy számot, így a férfi kalapácsvetést sem tudták megrendezni vasárnap, a 124. atlétikai országos bajnokság második napján.

Gyulai Memorial: Nguyen egyéni csúccsal harmadik távolban

Nguyen Anasztázia 670 centiméteres egyéni csúccsal a harmadik helyen végzett női távolugrásban, míg Márton Anita 18 méter feletti teljesítménnyel negyedik lett női súlylökésben a székesfehérvári Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon.

Atlétika: Márton Anita erősebbnek érzi magát, mint Rióban volt

A súlylökő Márton Anita eredményei kisebb technikai hiba miatt egy ideje elmaradnak a várttól, amire ráment a Gyémánt Liga, de a világbajnokság a fő cél.

Gyémánt Liga: Semenya nyert 800 méteren; Márton Anita 9.

Caster Semenya megnyerte a női 800 méteres síkfutást az atlétika Gyémánt Liga-sorozat stanfordi állomásán. A vasárnap, magyar idő szerint késő este véget érő versenyen a dél-afrikai futó 1:55.70 perces időeredménnyel ért célba.

Atlétika: Márton Anita nem jutott döntőbe Finnországban

A súlylökő Márton Anita nem jutott döntőbe a finnországi Turkuban rendezett a Paavo Nurmi-emlékversenyen.

Atlétika: Márton és Halász is indul a Budapest Openen

Tizenkét ország atlétái indulnak a szombaton és vasárnap sorra kerülő Budapest Open-Schulek Ágoston emlékversenyen, az EAP (Europe Athlétisme Promotion) versenysorozatába tartozó kétnapos viadalon, melynek fővédnöke Tarlós István főpolgármester.

Atlétika: Márton Anita hetedik lett Nankingban

A súlylökő Márton Anita a hetedik helyen végzett a kínai Nankingban rendezett nemzetközi versenyen kedden.

Gyémánt Liga: Márton Anita kilencedik lett Sanghajban

Márton Anita a kilencedik helyen végzett a női súlylökők között Sanghajban, az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat második állomásán.

Atlétika: Márton Anita bronzot, Rivasz-Tóth ezüstöt nyert

A súlylökő Márton Anita harmadik helyen végzett a dobóatléták Európa-kupájának második napján a szlovákiai Somorján, míg Rivasz-Tóth Norbert ezüstérmes lett gerelyhajításban.

Atlétika: Glasgow-ban visszatért az önbizalmam – Márton Anita

Két arany után bronzérmet szerzett a fedett pályás Európa-bajnokságon a súlylökő Márton Anita, aki hosszú sérülésből visszatérve újra dobogóra állhatott, de a szabadtéri szezonja még mindig tervezés alatt áll.

Atlétikai Eb: Márton Anita bronzérmes lett súlylökésben

Márton Anita címvédőként a harmadik helyen zárt 19 méteres dobásával a női súlylökők között a glasgow-i fedett pályás atlétikai Európa-bajnokságon.

Atlétika: Márton Anita bejutott a súlylökés döntőjébe

Nem sikerült jól a címvédő Márton Anita selejtezője, de a hetedik helyen így is bejutott a fedett pályás Európa-bajnokság döntőjébe.