?>
NB II: a ráadásban mentett pontot a Loki Nyíregyházán

A labdarúgó NB II 13. fordulójának eseményekben gazdag záró mérkőzésén a Nyíregyháza hazai pályán 1–1-re végzett a Debreceni VSC-vel. A vendéglátók több mint 70 percen át vezettek, a listavezető debreceni csapat a 92. percben a csereként beálló Pintér Ádám révén egyenlített.

Három 11-est rúghatott a Vasas Ajkán, újoncok sikere az élcsapatok ellen – ez történt az NB II-ben

A meglepő idegenbeli győzelmekről marad emlékezetes a labdarúgó NB II 13. fordulója. A legváratlanabb eredmény az újonc Szentlőrinc magabiztos, 3–0-s sikere volt Békéscsabán, míg a szintén a nyáron felkerült Pécs a Gyirmótot gyűrte le 1–0-ra. A Vasas úgy tudott nyerni Ajkán, hogy Radó András a három tizenegyeséből egyet elhibázott, a Haladás pedig egy késői góllal verte a négymeccses diadalsorozatban lévő Kazincbarcikát. Szintén váratlan, hogy a Szeged győzni tudott Kaposváron, és miután a Csákvár elvitte a három pontot a DEAC otthonából, nincs már nyeretlen csapat a másodosztályban.

NB II: először nyert a Csákvár, Dorogon győzött a Siófok

Két vendéggyőzelmet és egy hazai sikert hozott a labdarúgó NB II 13. fordulójának három délutáni mérkőzése. Először tudott nyerni a bajnokságban a Csákvár, amely a DEAC elleni debreceni sikerével elkerült az utolsó helyről.  A Siófok mind a három pontot hazavitte Dorogról, a Soroksár pedig hazai pályán 2–0-ra verte a Szolnokot.

NB II: hátrányból nyert a Vasas és a Barcika, Győrben győzött a Szentlőrinc

Megszakadt a Vasas hatmeccses nyeretlenségi sorozata a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A piros-kékek 0–1-ről fordítottak a Szeged ellen, ugyancsak hátrányból szerzett három pontot a Kazincbarcika is a sereghajtó Csákvár ellen. Ez a borsodiak első győzelme az új stadionjukban. A játéknap két nagy meglepetése, hogy az újonc Szentlőrinc az ETO otthonában tudott győzni és a Gyirmót is vesztesen tért haza Ajkáról.

Hoppá, nyert a Vasas! Pontot hullajtott el a Loki, otthon vesztett az ETO

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a tabellát vezető Debreceni VSC 1–1-es döntetlent ért el Soroksáron, a Vasas a Szeged ellen első győzelmét aratta Schindler Szabolcs irányításával, ezzel véget ért a piros-kékek hatmeccses nyeretlenségi sorozata. Hátrányból tudott győzni a Kazincbarcika a sereghajtó Csákvár ellen, ez a borsodiak első diadala új stadionjukban. Az újonc Szentlőrinc az ETO otthonából vitte el a három pontot – igaz, a baranyaiak közel 30 percet emberelőnyben futballoztak. A Gyirmót vesztesen tért haza Ajkáról, így a Dorogon győztes Budaörs lépett fel a második helyre.

NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba

Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.

A Loki hamar elhitte, hogy nyert, és erre ráfizetett

A sérülésektől, betegségtől tizedelt Soroksár a második félidőben meglepte a listavezetőt, és nemcsak egyenlített, több nagy ziccert is kidolgozott. A DVSC csak 1–1 után kezdett el ismét futballozni, de ez már kevésnek bizonyult a győzelem kivívásához.

Bárány Donát duplázott, a DVSC legyőzte a Kaposvárt

A labdarúgó NB II hétközi, sorrendben 9. fordulójában a Debreceni VSC elvitte a Kaposvári Rákóczi otthonából a három pontot.

Öt góllal nyert az ETO Barcikán, gólgazdag Loki-siker az Ajka ellen

Az ETO és Loki is öt góllal terhelte meg ellenfele hálóját a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A győriek gól nélküli első félidő után a második játékrészben ötször találtak be idegenben a Barcikának, míg a DVSC gólzáporos meccsen verte meg az Ajkát. A délutáni programban három csapatnál is új edző irányított, és mindegyikük – a Kaposvár, a már említett ETO és a Békéscsaba – is győztesen jött le a pályáról. A forduló zárásaként a Vasas kikapott a Siófok otthonában, így nem sikerült Schindler Szabolcs bemutatkozása az angyalföldiek kispadján.

Nem bírt egymással a Vasas és a DVSC a rangadón

A várakozásoknak megfelelően izgalmas és kiélezett rangadót vívott egymással a Vasas és a DVSC a labdarúgó NB II 7. fordulójában, s bár Zöldesi elképesztő öngóljával hamar vezetést szerzett a házigazda, a hajdúságiak Baráth Péter révén egyenlítettek, így ponttal távoztak a fővárosból.

Először kapott ki a Loki és a Szpari, élen az Ajka, nyomában a Gyirmót

A kora délután lejátszott Vasas–Szombathelyi Haladás (2–2) összecsapás után további kilenc találkozót rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. A játéknap rangadóján a Gyirmót 1–0-ra legyőzte a DVSC-t, és mivel az Ajka simán, 4–0-ra verte a Szentlőrincet, csere történt az élmezőnyben. Most az Ajka vezeti a tabellát 12 ponttal. Újabb vereséget szenvedett az ETO és a Szeged, így mindkét nagy múltú klub kieső helyet foglal el, a sereghajtó pozícióba pedig a Kaposváron ikszelő Csákvár csúszott vissza.

Legyőzte, így megelőzte a tabellán a Gyirmót a DVSC-t

A labdarúgó NB II 5. fordulójának rangadóját a Gyirmót nyerte, a DVSC ezzel elveszítette a veretlenségét. A hazaiak a győzelmüknek köszönhetően a bajnoki tabella második helyére léptek előre, a debreceniek pedig a harmadikra csúsztak vissza.

Ajkai henger Csákváron, fölényes Vasas-siker Baranyában, a Loki állt az élre

Fölényes győzelmekről marad emlékezetes a labdarúgó NB II 4. fordulója. A Vasas 5–1-re lépte le Kozármislenyben az újonc Szentlőrincet, az Ajka pedig egy sima ötöst gurított idegenben a Csákvárnak. Előbbi mérkőzésen Balajti Ádám három, az utóbbin Nagy Krisztián négy gólt szerzett. Először vesztett pontot ebben a bajnokságban a Nyíregyháza, amely hazai pályán ikszelt a Doroggal, így a Loki ugrott a tabella élére, amely 3–0-ra verte az idáig 2020-ban tétmeccsen veretlen Szolnokot. Nem sikerült a Kazincbarcika új stadionjának avatója, mert az újonc Pécs három ponttal távozott a borsodi városból. A Békéscsaba hazai pályán kétgólos hátrányból felállva egy pontot otthon tartott a meccset kilenc játékossal befejező Kaposvár ellen és megszerezte idénybeli első győzelmét a Siófok is.

Siófokon vesztett először pontokat a bajnokságban a DVSC

Elvesztette makulátlan mérlegét a Debreceni VSC, amely a labdarúgó NB II 3. fordulójában meglepetésre 1–1–es döntetlent ért el az eddigi sereghajtó BFC Siófok otthonában.

NB II: fölényes Loki-siker a debreceni városi rangadón

A labdarúgó NB II 2. fordulójában a Debreceni VSC magabiztosan, 3–0-ra legyőzte városi riválisát, a tavaly még NB III-ban szereplő DEAC-ot.

Három góllal megnyerte a DVSC a debreceni házi rangadót

A labdarúgó NB II 2. fordulójának mérkőzésén 59 év után csapott újra össze a pályaválasztó DEAC és a DVSC. A Loki remekül kezdte a mérkőzést, a 18. percben már két góllal vezetett. A piros-fehér alakulat az egész találkozót uralta, egy percig sem volt kétség, hogy melyik debreceni csapaté lesz a három pont.

NB I: döntetlenre végzett a Debrecen a Pakssal, kiesett a Loki

A Debrecen 1–1-es döntetlent játszott a vendég Pakssal a labdarúgó NB I 33. fordulójában, így a Loki búcsúzik az első osztálytól.

NB I: Ez így nem mehet tovább! – vélik a Loki-szurkolók

Bár bíznak a DVSC szurkolói abban, hogy csapatuk kiharcolja a bennmaradást az NB I-ben, az a kérdés is felvetődik bennük, hogy a kiesés nem hozna-e szükségszerű változásokat a klub háza táján. A rossz szereplés okaként a játékosállomány minőségét, az edzőváltást és a nem megfelelő mentalitást is megemlítették. Az NSO Tv a Diósgyőr elleni bajnoki előtt beszélgetett velük, amely után azért volt okuk örömre.

NB I: Rossz érzés csalódást okozni a szurkolóinknak – Varga Kevin

Nagy hajrára lesz szüksége a DVSC-nek ahhoz, hogy benn maradjon az NB I-ben, ehhez a DVTK felett aratott 4–0-s győzelmével került kicsit közelebb. A találkozó után Varga Kevinnel beszélgetett az NSO Tv.