Bp. Honvéd: az új tulajdonosok lépcsőzetesen emelnék a költségvetést

Szakmai szempontok figyelembevételével, lépcsőzetesen emelnék a Budapest Honvéd labdarúgócsapatának költségvetését a klub új tulajdonosai.

NB I: Mi leszünk otthon, nem fogunk félni a Fraditól – Ben-Hatira

A Budapest Honvéd két győzelemmel, 5–1-es összesítéssel múlta felül a Soroksárt a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében. A második mérkőzésen (3–0) a kispestiek első gólját tizenegyesből megszerző Enisz Ben-Hatirával beszélgetett az NSO Tv.

NB I: a Fradi toronymagasan vezet a nézőszámok terén is

A nézőszámok terén is toronymagasan vezeti a listát a labdarúgó NB I-ben a Ferencváros. A zöld-fehérek a 2018–2019-es idényben eddig lejátszott 15 hazai mérkőzésükön átlagban több mint tízezer érdeklődő előtt futballoztak a Groupama Arénában. A dobogóra még a Diósgyőr és a Debrecen fért fel jelentős lemaradással, a Mol Vidi pedig a negyedik helyre ért oda.

NB I: Nem a piros lapon múlt a Fradi győzelme – Kovács István

A Mol Vidi Anel Hadzic 45. percben kapott piros lapja után egy egész félidőt emberhátrányban játszott a Ferencváros elleni bajnokin, amelyen végül 4–1-es vereséget szenvedett. Ennek okairól Kovács István beszélt az NSO Tv-nek, továbbá szót ejtett Marko Nikolics kétmeccses eltiltásáról is a Magyar Kupában.

NB I: Fieszta az Újpest elleni derbin? Erre majd a Honvéd után gondolok – Lovrencsics

A Ferencváros 4–1-es diadalt aratott a Mol Vidi ellen, és már csak két pontra van szüksége ahhoz, hogy matematikailag is bebiztosítsa az NB I-es bajnoki címét. A meccs után Lovrencsics Gergő és Tokmac Nguen értékelt az NSO Tv-nek.

NB I: Marko Nikolics gratulált a Fradi „valószínűsíthető” bajnoki címéhez

A Ferencváros 4–1-re legyőzte a Mol Vidit a labdarúgó NB I 29. fordulójában, így a folytatásban mindössze két pontra van szüksége ahhoz, hogy megnyerje a bajnokságot. A mérkőzés után a fehérváriak vezetőedzője, Marko Nikolics már gratulált is a zöld-fehéreknek a valószínűsíthető aranyéremhez, míg Szerhij Rebrov elmondta, két pihenőnappal jutalmazza a játékosait.

A Mol Vidi legyőzésével lélektanilag már bajnok a Ferencváros

Nem is lépést, hanem hétmérföldes ugrást tett a bajnoki cím felé a Ferencváros, amely odahaza 4–1-re legyőzte a címvédő Mol Vidi FC-t a labdarúgó NB I 29. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: győzni tudott a Loki a Haladás ellen

Az első félidőben megszerezte a vezetést a Debrecen Szatmári góljával az NB I 29. fordulójában. A folytatásban még egy tizenegyesgólt is lőtt a Loki Bódi révén, aztán Ivanov szépített. Bár több helyzet is adódott még a Haladás előtt, nem tudott egyenlíteni, így 2–1 lett a vége.

NB I: döntetlen a Honvéd újpesti vendégjátékán

Kevés helyzet és nagy küzdelem jellemezte a Honvéd újpesti vendégjátékát a labdarúgó NB I 29. fordulójában. Bár az első félidő eseménytelenségét egy élénkebb második játékrész váltotta fel, ennek ellenére egyik csapat sem tudott a hálóba találni a találkozón.

NB I: ismét Knezevic volt Felcsúton a Mezőkövesd végzete

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Puskás Akadémia 1–0-ra legyőzte a vendég Mezőkövesdet. Akárcsak a tavaly decemberi mérkőzésen, ezúttal is Josip Knezevic döntötte el a találkozót a felcsútiak javára.

Három gól nélküli bajnoki után nyert újra a PAFC a Mezőkövesd ellen

A labdarúgó NB I 29. fordulójában a Puskás Akadémia hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Mezőkövesdet: akárcsak a két csapat tavaly decemberi, felcsúti mérkőzésén, most is Josip Knezevic góljával nyert a PAFC. A horvát támadó akkor duplázott, most egyszer talált be. A szezon végéig ideiglenesen megbízott Komjáti András klubigazgató irányításával ebben a bajnokságban mindhárom meccsükön érintetlen maradt a felcsútiak hálója. A Kövesd sorozatban a harmadik bajnokiján maradt pont nélkül, s a legutóbbi tíz idegenbeli találkozójából csak egyet tudott megnyerni.

Nagyot küzdött a Haladás, de a Debrecené lett a három pont

Az első félidőben megszerezte a vezetést a Debrecen Szatmári góljával az NB I 29. fordulójában. A folytatásban egy tizenegyesgólt is lőtt a Loki Bódi révén, aztán Ivanov szépített. Bár több helyzet is adódott még a Haladás előtt, nem tudott egyenlíteni, így 2–1 lett a vége.

Immár hivatalos: a Kisvárda az MTK mumusa

Roppant fontos három pontot szerzett a pocsék tavaszt futó MTK otthonában a kiesés elől menekülő Kisvárda a labdarúgó NB I 29. fordulójában.

Gól nélkül birkózott egymással az Újpest és a Honvéd

Kevés helyzet és nagy küzdelem jellemezte a Honvéd újpesti vendégjátékát a labdarúgó NB I 29. fordulójában. Bár az első félidő eseménytelenségét élénkebb második játékrész váltotta fel, ennek ellenére egyik csapat sem tudott hálóba találni a találkozón.

FTC: Csapaton belül rendezzük az incidenst – Rebrov Lanzafaméról

A Ferencváros a Mol Vidi FC-t fogadja a labdarúgó NB I 29. fordulójában. A mérkőzés előtti sajtótájékoztatón Szerhij Rebrov vezetőedzővel és Dibusz Dénessel beszélgetett az NSO Tv stábja. Az ukrán tréner szót ejtett Davide Lanzafame ügyéről, illetve kifejtette, mennyire nehéz kezelni azt a szituációt, amikor a konkurenciaharc miatt egy-egy játékos elégedetlen a helyzetével.

Videó: „Óóó, Kispest Honvéd” – az ultrák letették voksukat a névváltoztatás mellett?

„Óóó, Kispest Honvéd” – zengett az ultrák szektorában hosszú perceken keresztül a dal a Soroksár elleni kupamérkőzésen. Mivel a klub tulajdonosváltása óta többször szóba került már az esetleges névváltoztatás (többek közt a tulajdonosok bemutatkozó sajtótájékoztatóján is), könnyen lehet, hogy a szurkolók ezzel a dallal letették voksukat. Hallgassa meg az NSO Tv videójában!