Atlético Madrid: Oblak hosszabbított, klubrekorder lehet

A spanyol élvonalbeli Atlético Madrid labdarúgócsapata hivatalos honlapján közölte: szerződést hosszabbított Jan Oblakkal. A szlovén kapus 2023 nyaráig kötelezte el magát a fővárosi klubnál.

Itt tart a Real: egy pont a Leganés ellen, egyenlítéssel

A Real Madrid nem tudott nyerni a Leganés otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 32. fordulójának záró mérkőzésén, a találkozó 1–1-re végződött.

Real Madrid: továbbra is nagy harc lehet kapusposzton

Zinédine Zidane szerint három kapus is esélyes arra, hogy első számú legyen a Real Madridnál a következő idényben.

La Liga: fontos győzelmet aratott a Villarreal

Fontos mérkőzést nyert meg a kiesés elkerüléséért harcoló Villarreal, amely a La Liga 32. fordulójában idegenben 1–0-ra legyőzte a rivális Gironát, így két ponttal elhagyta a veszélyes zónát.

La Liga: hiába a Guardiola-gól, a madridiak a 96. percben egyenlítettek

A Real Valladolid hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Getaféval a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnap déli meccsén.

La Liga: az Atlético Madrid kihasználta a Barca botlását

Az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte a Celta Vigót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában.

La Liga: a tartalékos Barcelona nem bírt a sereghajtóval

Az FC Barcelona gól nélküli döntetlent játszott a sereghajtó Huescával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában.

La Liga: az Espanyol sikerével indult a forduló

Az Espanyol 2–1-re győzött az Alavés ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójának nyitó meccsén.

Barcelona: Messin kívül még öt alapember pihen szombaton

Nemcsak az eltiltott Luis Suárez és Gerard Piqué, hanem különböző okok miatt Lionel Messi, Sergio Busquets, Sergi Roberto és Ivan Rakitic is kihagyja az FC Barcelona labdarúgócsapatának szombati, Huesca elleni idegenbeli bajnoki mérkőzését.

La Liga: Diego Costát nyolc meccsre eltiltották – hivatalos

Diego Costa, az Atlético Madrid válogatott labdarúgója nyolcmeccses eltiltást kapott az FC Barcelona elleni piros lapja miatt – derült ki a spanyol szövetség (RFEF) közleményéből.

Kép: megmentette csapatát az álompénz helyett – elsírta magát

Lehet, hogy nem találunk túl sok Celta Vigo-szurkolót Spanyolországon kívül, de ez a történet azok számára is lebilincselő, akik nem követik a klubot vagy a spanyol labdarúgást. A vigói csapat a kiesés ellen küzd a La Ligában, vasárnap három pontnak örülhettek a játékosok a Real Sociedad legyőzése után. A Celta támadójából, Iago Aspasból előtörtek az érzelmek a lecserélése után – nem véletlenül.

La Liga: súlyos betegséggel küzd a Sevilla vezetőedzője

A Valladolid elleni idegenbeli győzelmet (2–0) követően a Sevilla labdarúgócsapatának vezetőedzője, Joaquín Caparrós elárulta: krónikus leukémiája van, de a betegség nem veszélyezteti munkáját.

La Liga: megint nem nyertek a BL-indulásért csatázó baszkok

Az Atlético Madridtól (0–4) és a Sevillától (0–2) elszenvedett vereség után a Leganést sem tudta megverni a Deportivo Alavés a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A középmezőnyhöz tartozó madridi együttes Jonathan Silva nagy góljával a 93. percben egyenlített a vitoriai csapat otthonában. A folytatásban az ugyancsak az európai kupaindulást érő helyekért csatázó, szintén baszk Athletic Bilbaónak – igaz, idegenben – még egy pont sem jutott egy másik fővárosi gárdával szemben.

La Liga: ezt mondta Diego Costa a bírónak a Barcelona ellen

Mint arról beszámoltunk, az FC Barcelona a 28. perctől emberelőnyben játszva 2–0-s győzelmet aratott az Atlético Madrid felett a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának rangadóján, ezzel óriási lépést tett a bajnoki cím felé. Jesús Gil Manzano játékvezető jelentéséből kiderült, hogy mit mondott neki Diego Costa, a madridiak csatára, mielőtt az első félidőben kiállította őt.

Barcelona: beszóltak neki Instagramon, Boateng azonnal válaszolt

Mint ismert, az FC Barcelona labdarúgócsapata 2019 januárjában az idény végéig kölcsönvette a Sassuolótól Kevin-Prince Boatenget. A ghánai támadó új klubjában eddig mindössze két mérkőzésen kapott játéklehetőséget, az Atlético Madrid elleni rangadón aratott 2–0-s győzelem után pedig emiatt egy szurkoló kicsit oda is szúrt neki – a beszólás után természetesen Boateng válaszára sem kellett sokat várni.

La Liga: Oblak 85 percig tartotta az Atléticót Barcelonában – eldőlt a bajnokság?

A Barcelona hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Atlético Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában, ezzel pedig 11 pontra növelte az előnyét az élen fővárosi riválisával szemben. Jan Oblak szenzációsan védett, ám Diego Costa 29. percben történt kiállítása megpecsételte a vendégek sorsát.

Costa forrófejűsége után Oblak bravúrjai sem értek sokat, a Barcáé a rangadó!

A Barcelona hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Atlético Madridot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 31. fordulójában, ezzel 11 pontra növelte az előnyét az élen fővárosi riválisával szemben. Jan Oblak szenzációsan védett, ám Diego Costa 29. percben történt kiállítása megpecsételte a vendégek sorsát.

La Liga: megszakadt a 17 meccses veretlenségi sorozat

A Rayo Vallecano vetett véget a Valencia 17 mérkőzést számláló veretlenségi sorozatának, a madridi együttes 2–0-ra legyőzte ellenfelét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában.

La Liga: Benzema duplával köszöntette a százados Zidane-t

A Real Madrid Karim Benzema duplájával 2–1-re legyőzte hazai pályán az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában.

La Liga: a hajrában, szerencsés góllal nyert az Espanyol

Az Espanyol idegenben 2–1-re legyőzte a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójának nyitó mérkőzésén.