Videó: „a visszavonulás kezdete” – Chicharito kifakadt

Mint ismert, nemrég a tengerentúli profi labdarúgóligában (MLS) szereplő Los Angeles Galaxyhoz szerződött Javier Hernández, becenevén Chicharito. Úgy tűnik, a korábban a Manchester Unitedben és a Real Madridban is megforduló támadót megviseli, hogy nem játszhat Európában – legalábbis ez derül ki legutóbbi videójából.

MLS: a liga egyik embere tagadja, hogy Ibra a Milanba tart

A tengerentúli profi labdarúgó-bajnokság (MLS) kommunikációs alelnöke, Dan Courtemanche hivatalos Twitter-oldalán közölte, hogy tévesek az információk, miszerint Zlatan Ibrahimovic az AC Milanba igazolna.

Videó: csak a láb mozdult, elképesztő gólt rúgott Ibrahimovic!

Bár a Los Angeles Galaxy bejutott a rájátszásba, Zlatan Ibrahimovic gondoskodott arról, hogy az MLS alapszakaszában az utolsó meccs is emlékezetes maradjon a szurkolók számára! A Houston Dynamo elleni találkozón a svéd klasszis már a 9. percben betalált, ráadásul úgy tekerte el a labdát a kapus mellett, ahogy nem sokszor látni: úgy, hogy közben csak a lába mozdult…

MLS: Több trófeát nyertem, mint az egész liga – Ibrahimovic

A svéd futballklasszis, Zlatan Ibrahimovic ismét megmutatta, hogy nem feltétlenül szerény nyilatkozatai miatt követi különös figyelemmel őt a sajtó. Ezúttal arra a kijelentésére kapták fel sokan a fejüket, hogy szerinte több trófeát nyert karrierje során, mint az egész észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) összes csapata.

Milan: szerződést ajánlottak Ibrahimovicnak – sajtóhír

Az olasz Sport Mediaset értesülései szerint az AC Milan labdarúgócsapata fél évre szóló szerződést ajánlott a jelenleg az amerikai Los Angeles Galaxyt erősítő Zlatan Ibrahimovicnak.

Játékossors: Ibrahimovic elmondta, mi lesz vele a télen

Az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságban szereplő Los Angeles Galaxy 37 éves támadója, Zlatan Ibrahimovic elárulta: nem tér vissza Európába a téli átigazolási szezonban, legalábbis kölcsönbe biztosan nem.

MLS: felbontanák Ibrahimovic szerződését, itt folytathatja

Olasz sajtóhírek szerint az AC Milannál nagyon komolyan gondolják Zlatan Ibrahimovic szerződtetését, és a svéd klasszis korábbi klubja már el is készített egy szerződéstervezetet, amit a Los Angeles Galaxy csatára elé tett.

Real Madrid: Ibrahimovic jelentené a megoldást?

A Real Madrid az MLS-ben szereplő Los Angeles Galaxy csatárát, Zlatan Ibrahimovicot szeretné a sorai között tudni jövő év januárjától – a Cadena Cope spanyol rádióállomás értesülése szerint.

MLS: Ibrahimovic távozna, ezen az ajánlaton gondolkodik

Egybehangzó amerikai lapértesülések szerint Zlatan Ibrahimovic nem hosszabbítja meg a szerződését a Los Angeles Galaxynál, és könnyen lehet, hogy egy idény után távozik.

MLS: Dehogy igazoljuk le Ibrahimovicot – Pyramids FC

Az Afrika PSG-jének tűnő Pyramids FC igazgatója szerint álhír, álhír és még egyszer csak álhír, hogy szerződtetni akarnák az idén októberben már 37. születésnapját ünneplő Zlatan Ibrahimovicot.

MLS: Ibra csak ennyit mondott az elképesztő bemutatkozás után

Mint arról beszámoltunk, finoman szólva is jól sikerült Zlatan Ibrahimovic bemutatkozása az MLS-ben: a svéd klasszis csereként pályára lépve döntötte el a Los Angeles-i derbit a Galaxy és a Los Angeles FC között. És az első, meccs utáni interjúja sem lett rossz…

MU: Mourinhót nem foglalkoztatja C. Ronaldo megszerzése

A Manchester United magyar idő szerint vasárnap hajnalban lejátszotta az első felkészülési mérkőzését, amely után elégedetten nyilatkozott José Mourinho, a csapat menedzsere – a portugál mester ugyanakkor Cristiano Ronaldóról is szót ejtett.

MLS: legjobb játékosát veszíti el a Los Angeles Galaxy

Robbie Keane decemberben, szerződése lejártakor távozik a Los Angeles Galaxy labdarúgócsapatától – jelentette be az észak-amerikai profiligában szereplő klub.

Videó: Kakáék elverték Gerrard új csapatát, nem merték megmutatni

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) alapszakaszának legutóbbi játéknapján az Orlando City 4–0-ra legyőzte a Los Angeles Galaxyt (ebben a csapatban szerepel majd a Liverpooltól távozó Steven Gerrard) hazai pályán. A floridaiaknál szereplő Kaká góllal és gólpasszal járult hozzá a bajnok kiütéséhez, amely tréfás összefoglalót készített a mérkőzésről hivatalos YouTube-csatornájára.

Videó: 3 mp alatt két védőnek adott kötényt az amerikai válogatott

Az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) nyugati főcsoport-elődöntőjének első meccsén a Real Salt Lake 0–0-s döntetlent játszott az LA Galaxyvel. A találkozó kiemelkedő alakja ezúttal a hazaiak mindössze 20 esztendős, egyszeres amerikai válogatott középpályása, Luis Gil volt.

Videó: kötény, majd átemelős gól Robbie Keane-től

Robbie Keane tudása mit sem kopott az évek alatt. A Tottenham és a Liverpool egykori, az LA Galaxy jelenlegi, 134-szeres ír válogatott csatára a Chivas elleni mérkőzésen kápráztatta el a nézőket az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS).

Videó: Robbie Keane borzalmas lövéséből végül gólpassz lett

Robbie Keane csúnyán elhibázta a befejezést Marcelo Sarvas sarkazós átadását követően, miután a kapuval szemben lecsúszott a lábáról a labda a Los Angeles Galaxy–Vancouver Whitecaps bajnoki labdarúgó–mérkőzésen. Fura „passza” végül brazil csapattársához került vissza, aki azt gólra váltotta. Az MLS-találkozót az LA Galaxy nyerte meg 2–0-ra.

Videó: Munoz 12 perc alatt lőtt mesternégyest a Galaxynak

Tizenkét perc alatt elintézte Nicolás Munoz a Los Angeles Galaxyt az „amerikai BL-ben”. A salvadori AD Isidro Metapan panamai játékosa a 29. percben kezdte meg a gólgyártást az Észak- és Közép-Amerikát, illetve a karibi térséget magában foglaló CONCACAF-zóna legrangosabb labdarúgó klubsorozatában, és meg sem állt egészen a 40. percig, amikor már a negyedik gólját szerezve végezte ki az amerikaiakat.

Mourinho: Nem szenzáció, hogy C. Ronaldo gólt szerzett

A Real Madridtól a Bajnokok Kupája döntőjében elszenvedett kétgólos (3–1) vereséget követően a világsajtó leginkább José Mourinho, a spanyolok volt, a Chelsea jelenlegi edzőjének véleményére volt kíváncsi. Főként a Cristiano Ronaldóra a napokban tett pikírt megjegyzése kapcsán, hiszen a portugál szélső 1–1 után szerzett duplájával kis túlzással egymaga nyerte meg a meccset a madridiaknak.

A Real Madrid és Cristiano Ronaldo szomorította Mourinhót

A spanyol Real Madrid labdarúgócsapata nyerte meg a Bajnokok Kupája elnevezésű, nyolccsapatos tengerentúli felkészülési tornát, miután a döntőben kétgólos győzelmet aratott az angol Chelsea ellen. A párosítás érdekessége volt, hogy a londoniakat irányító José Mourinho éppen a nyár elején hagyta el a madridiakat. A torna bronzérmese az olasz AC Milan lett, amely az amerikai LA Galaxy ellen győzött, szintén két góllal.