Tenisz: Babos Tímeának az egyéni top 20 a célja

Babos Tímea megvédte páros-világbajnoki címét, immár legjobb barátnője, Kristina Mladenovic oldalán. A 25 éves teniszező számára ezért is különleges ez a siker, no meg azért, mert ott volt vele az egész családja Szingapúrban. A diadal után még egy kis nyaralás is belefért – szezon vége lévén lelkiismeret-furdalás nélkül –, de november 19-én már elkezdi a felkészülést a következő idényre új edzőjével, Nikola Horvattal.

Tenisz: A döntő utáni este egészen más lesz, mint tavaly – Babos Tímea

A világbajnoki címvédő magyar teniszező bejelentette, a következő szezonban is Kristina Mladenoviccsal folytatja – Babos Tímea üzent Lőrincz Tamás birkózónak.

WTA-vb: Volt részem jóban és rosszban, kaptam hideget-meleget – Babos

Mint megírtuk, a női teniszidényt lezáró WTA-világbajnokság női párosának döntőjében a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková páros ellen lépett pályára, és 86 perc alatt 6:4, 7:5-re nyert, így a magyar lány második világbajnoki címét szerezte! Babos a finálé megnyerése után a hivatalos honlapján értékelt a találkozó után.

WTA-vb: Babos Tímea megvédte címét párosban

A címvédő Babos Tímea és idei partnere, a francia Kristina Mladenovic nyerte meg a hétmillió dollár (2 milliárd forint) összdíjazású szingapúri tenisz WTA-világbajnokság páros versenyét, mivel a vasárnapi fináléban 6:4, 7:5-re legyőzte az első helyen kiemelt cseh Barbora Krejcíkovát és Katerina Siniakovát.

Babos Tímea Mladenovic oldalán is világbajnok lett!

A női teniszidényt lezáró WTA világbajnokság női párosának döntőjében a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán a cseh Barbora Krejcíková, Katerina Siniaková páros ellen lépett pályára, és 86 perc alatt 6:4, 7:5-re nyert, így a magyar lány második világbajnoki címét szerezte!

WTA-vb: Mentális erő, akarat és felemelt fej kellett a sikerhez – Babos

Mint ismert, a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán óriási csatában kiharcolta a helyét a női tenisz-világbajnokság fináléjában: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

WTA-vb: Babosék drámai meccsen jutottak döntőbe!

Óriási csatában harcolta ki a helyét a fináléban a címvédő Babos Tímea a francia Kristina Mladenovic oldalán: döntő tie-breakben győzték le az Ashleigh Barty, Coco Vandeweghe ausztrál, amerikai kettőst.

WTA-vb: Babosék bejutottak az elődöntőbe párosban

A címvédő Babos Tímea és párja, a francia Kristina Mladenovic két játszmában (6:0, 6:2) legyőzte a Gabriela Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai kettőst a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.

WTA-vb: Babosék kanadai, kínai kettőssel kezdenek

A címvédő Babos Tímea és párja, a francia Kristina Mladenovic a Gabriella Dabrowski, Hszü Ji-fan kanadai, kínai kettőssel mérkőzik meg a szingapúri tenisz WTA-világbajnokság párosversenyének negyeddöntőjében.

Tenisz: Babos 2 óra 41 perces meccsen kikapott Mladenovictól

Babos Tímea 6:4, 4:6, 7:5-re kikapott párospartnerétől, Kristina Mladenovictól a linzi kemény pályás tenisztorna második fordulójában. A mérkőzés 2 óra 41 perces küzdelmet hozott.

Tenisz: Baboséké lehet az Év párosa a WTA-nál

Babos Tímea és Kristina Mladenovic is esélyes arra, hogy az övék legyen az Év párosa a profi női teniszversenyeket szervező világszervezetnél (WTA).

Tenisz: párostársával játszik Babos Linzben

Párostársa, Kristina Mladenovic lesz Babos Tímea ellenfele a 250 ezer dollár összdíjazású kemény pályás linzi tenisztorna nyolcaddöntőjében, miután a francia teniszező 6:3, 6:4-re legyőzte a brit Harriet Dartot.

Tenisz: Babosék a nyolc között búcsúztak Pekingben

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:4, 2:6, 10–5-re kikapott a hetedikként rangsorolt Lucie Hradecká, Jekatyerina Makarova cseh, orosz duótól a pekingi kemény pályás tenisztorna női páros versenyének negyeddöntőjében.

Videó: Babosék között a pályán kívül is megvan az összhang

Nemrég egy videót tett közzé a WTA Babos Tímeáról és párostársáról, Kristina Mladenovicról. A pekingi WTA-torna nyolcaddöntőjében bár nehezen lendültek bele, végül sikerült legyőzniük az Alizé Cornet, Petra Martic duót, és egy kis ugrókötelezésre is maradt idő.

Tenisz: Babosék nyertek, Fucsovicsék kiestek Pekingben

A Pekingben zajló 8.3 millió dollár összdíjazású WTA-torna párosversenyének nyolcaddöntőjében az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic duó az Alizé Cornet, Petra Martic francia, horvát kettőssel találkozott. A párosban világelső Babos és francia társa az első játszmát rövidítés után, a másodikat pedig egyetlen adogatópontot vesztve nyerte meg és került a legjobb nyolc közé. A férfiaknál Fucsovics Márton a brit Kyle Edmund oldalán az első fordulóban kiesett.

Tenisz: a gyenge adogatójáték Babosék vereségéhez vezetett

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:2, 7:5-re kikapott az Aojama Suko, Lidzija Marozava japán, fehérorosz duótól a vuhani kemény pályás női tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjében.

Tenisz: Babosék a negyeddöntőbe jutottak Kínában

Bejutott a negyeddöntőbe Babos Tímea és Kristina Mladenovic a kínai Vuhanban zajló, 2.7 millió dollár (753 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztorna páros versenyében.

US Open: Ez van, ez is jó eredmény! – Babos

Amint arról beszámoltunk, Babos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán döntő szett tiebreakben kikapott az ausztrál Ashleigh Barty, CoCo Vandeweghe duótól az amerikai nyílt teniszbajnokság női párosának döntőjében. A magyar lány a döntő után csalódottan nyilatkozott.

US Open: Babosék szettelőnyről bukták el a döntőt

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős három szettben kikapott a 13. helyen rangsorolt ausztrál Ashleigh Barty és az amerikai CoCo Vandeweghe párosától a US Open döntőjében.