Tenisz: Megtanultunk bízni egymásban – Babos Tímea

A sorozatban harmadik világbajnoki címét ünneplő Babos Tímea szerint a lelki kapocs, ami Kristina Mladenovic és közte van, olyan extra, ami kevés párosnak adatik meg.

WTA-vb: Babosék parádés tenisszel lettek világbajnokok!

Címvédés a WTA-világbajnokságon: Babos Tímea Kristina Mladenoviccsal az oldalán 6:1, 6:3-ra legyőzte a sencseni döntőben a Hszie Szu-vej, Barbora Strycová párost, így ismét vb-győztes lett a magyar, francia kettős. Babos Tímea sorozatban harmadszor lett világbajnok párosban.

Babos Tímea harmadszor lett világbajnok párosban!

Babos Tímea pályafutása során harmadik alkalommal játszott világbajnoki döntőt, s harmadszor nyerte meg: ismét Kristina Mladenoviccsal az oldalán lett bajnok, ezúttal a Hszie Szu-vej, Barbora Strycová tajvani, cseh párost győzték le 64 perc alatt.

WTA-vb: izgalmas végjáték után Babosék ismét a döntőben!

Babos Tímea és Kristina Mladenovic címvédő kettőse 1:6, 6:4, 10–8-ra legyőzte a Samantha Stosur, Csang Suaj ausztrál, kínai duót a sencseni WTA-világbajnokság párosversenyének elődöntőjében, ezzel bejutott a vasárnapi fináléba.

WTA-vb: Babosék ismét nyertek, veretlenül elődöntősök

A kínai Sencsenben zajló női tenisz-világbajnokság párosversenyében a csoportkör harmadik fordulójában a harmadik kiemelt Babos Tímea és francia párja, Kristina Mladenovic utolsó csoportmeccsét is megnyerve, szuperrövidítésben múlta felül az első kiemelt Elise Mertens, Arina Szabalenka (belga, fehérorosz) duót.

WTA-vb: Babosék 6:0-s széria után nyertek, és elődöntősök

Az első játszmában megszenvedett, a másodikban aztán rendkívül magabiztos teniszt mutatott be a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros Anna-Lena Grönefeld és Demi Schuurs kettőse ellen – végül 1 óra és 15 perc alatt 7:5, 6:2-re győzött, és a Piros jelű kvartett élére állt a kínai Sencsenben zajló tenisz-világbajnokság csoportkörében. A magyar, francia duó ezzel az utolsó forduló eredményeitől függetlenül biztosan továbbjutott a csoportból.

WTA-vb: Babosék nehezen kicsikart győzelemmel kezdtek

A kínai Sencsen városában zajló női teniszvilágbajnokság párosversenyében a csoportkör első fordulójában a Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros szuperrövidítésben tudott győzni a tajvani Csan testvérpár ellen 98 perc játékot követően.

Babos Tímea: Paradox, de nincs rajtam nyomás

Babos Tímea szerint nincs kiemelkedő esélyese a vasárnap kezdődő WTA-világbajnokságnak, amelyen a taktikai fegyelmezettség lehet a siker kulcsa. A magyar teniszező a vb után sem pihen, két kisebb tornán igyekszik biztossá tenni helyét az Australian Open főtábláján.

Tenisz: Babosék az elődöntőben búcsúztak Moszkvában

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:4, 7:5-re kikapott a Kirsten Flipkens, Bethanie Mattek-Sands belga, amerikai párostól a moszkvai kemény pályás tenisztorna női páros versenyének elődöntőjében, ezzel búcsúzott a tornától.

Tenisz: öt éve nem volt ilyen fiatal férfi elődöntős

A Moszkvában zajló női tenisztorna negyeddöntőjében Babos Tímea páros partnere, a francia Kristina Mladenovic 2 óra 9 perc alatt, döntő szettben legyőzte a 2. helyen kiemelt holland Kiki Bertenst. Ellenfele a következő körben a harmadik kiemelt Belinda Bencic lesz, aki egy szoros és egy sima játszmában verte meg a belga Kirsten Flipkenst.

Tenisz: Babosék a négy között Moszkvában

A Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős 6:3, 7:6-ra legyőzte a Nagyija Kicsenok, Raluca Olaru duót a moszkvai kemény pályás tenisztorna női párosversenyének második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb négy közé.

Tenisz: Babosék egy nehezebb és egy könnyebb játszmában nyertek Moszkvában

Az első helyen kiemelt Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős győzött a párosok nyitó fordulójában, azaz a nyolcaddöntőben a moszkvai kemény pályás tenisztorna egymillió dollár (300 millió forint) összdíjazású női versenyében.

Tenisz: Babosék a negyeddöntőben búcsúztak Pekingben

Babos Tímea az oldalán Kristina Mladenoviccsal a negyeddöntőben búcsúzott a pekingi tenisztorna női párosversenyétől.

Tenisz: Babosék könnyed sikerrel kezdtek Pekingben

Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa magabiztosan, 6:2, 6:1-re legyőzte a Peng Suaj, Vang Ja-fan kínai duót a pekingi teniszverseny szerdai játéknapján.

WTA-vb: Babosék kijutottak a világbajnokságra

Babos Tímea és Kristina Mladenovic címvédő párosa kijutott a női teniszezők október 27-én kezdődő sencseni WTA-világbajnokságára.

Tenisz: Mladenovic nyerte a csengcsoui francia rangadót

A francia Kristina Mladenovic a nyolcaddöntőben két játszmában búcsúztatta honfitársát, Caroline Garciát a kínai Csengcsouban zajló, 1.5 millió dollár (448.5 millió forint) összdíjazású kemény pályás női tenisztornán.

US Open: Azarenkáék nagy fordítás után kiütötték Babosékat

Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty három szettben legyőzte az első kiemelt Babos Tímea és Kristina Mladenovic duóját New Yorkban, a US Open női páros versenyének negyeddöntőjében. A magyar-francia kettős a tavalyi döntő után ezúttal a nyolc között búcsúzott a tornától.

Búcsú a nyolc között: Babos és Mladenovic szettelőnyről veszített Azarenkáék ellen

Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty három szettben legyőzte az első  helyen kiemelt Babos Tímea és Kristina Mladenovic duóját New Yorkban, a US Open női páros versenyének negyeddöntőjében. A magyar, francia kettős a tavalyi döntő után ezúttal a nyolc között búcsúzott a tornától.

Babosék megnyerték az esőszünettel tarkított meccset

Az eső miatt 6:3, 2:1-nél félbeszakadt Babos Tímea és Kristina Mladenovic az orosz, kazah Kalinszkaja, Putyinceva páros elleni mérkőzése New Yorkban a US Open harmadik fordulójában, majd a folytatásban a magyar, francia kettős megnyerte a második szettet 6:2-re, így továbbjutott.

US Open: újabb egyórás meccs, Babosék ismét simán nyertek

Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa 6:1, 6:4-re megverte a Jekatyerina Alekszandrova, Okszana Kalasnyikova kettőst a US Open második fordulójában. A találkozó 63 percig tartott.