Légiósok: Holender nagyszerű gólt lőtt a bajnokesélyesnek – videó

A magyar légiósok vasárnap is aktívak voltak – Holender Filip, a Lugano csatára betalált a regnáló bajnok Young Boysnak, míg Kleinheisler László és az NK Osijek hazai pályán győzte le a Dinamo Zagrebet. Pályán volt Szalai Ádám, Lang Ádám és a DAC magyar különítménye is.

Görög Kupa: Korhuték Megyeriékkel csatáztak

Nem hozott gólt Korhut Mihály csapata, az Arisz, és a Megyeri Balázst foglalkoztató Atromitosz csütörtöki mérkőzése a labdarúgó Görög Kupában.

Légiósok: legyőzték az éllovast, Korhut gólpasszt adott

A Korhut Mihállyal a soraiban kezdő Arisz hazai pályán 4–2-re legyőzte a listavezető PAOK-ot a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában. A válogatott balhátvéd végigjátszotta a mérkőzést, csapata második, 41. percben szerzett gólját készítette elő.

Görögország: a volt Vasas-edző lett Korhuték trénere

A görög labdarúgó-bajnokság kilencedik helyén álló Arisz Szaloniki vezetősége hétfőn bejelentette, hogy Michael Oenning a csapat új vezetőedzője.

Eb 2020: Nagyon magyaros volt a vége, átéltem már néhányszor – Vida Máté

A magyar labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt az Európa-bajnoki selejtezőn. A mérkőzés után Vida Máté és Korhut Mihály mondta el az NSO Tv-nek, hogyan élte meg azt a pillanatot, amikor az azeriek a hosszabbításban betaláltak a kapunkba. Korhut a gólját is felelevenítette, Vida pedig arról beszélt, hogy az elmúlt két mérkőzésen bejátszotta-e magát a válogatottba.

Eb 2020: Megtette a hatását a sok konditerem – Korhut

Az Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőn győztes gólt szerző Korhut Mihály a mérkőzést követően elmondta: sokat dolgozik a konditeremben, illetve edzéseken is gyakorolja a lövéseket, ennek lett az eredménye, hogy 28 méterről bombázott a vendégek kapujába.

Videó: óriási bombagólt rúgott Korhut az azerieknek!

Már a 10. percben előnybe került a magyar labdarúgó-válogatott az Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőn. Méghozzá nem is akármilyen találattal, Korhut Mihály ugyanis óriási bombagólt szerzett kapásból!

Igazi gyereknap: győztünk idehaza az azeriek ellen

A magyar labdarúgó-válogatott hazai pályán 1–0-ra legyőzte Azerbajdzsánt a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőjében. A mindent eldöntő találatot Korhut Mihály szerezte az első félidő 10. percében, a legvégén egy szabályos, de kezezés miatt meg nem adott gólt szereztek az azeriek.

Légiósok: Holman Dávid triplázott a Nyitra ellen

Hidi Patrik együttese, az Irtisz Pavlodar hazai pályán 4–2-re legyőzte a még a 66. percben is két góllal vezető Sahtyor Karagandit a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

Légiósok: Szoboszlaiék majdnem elszenvedték első vereségüket

Szoboszlai Dominik csapata, a címvédő Salzburg a rendes játékidő utolsó percében egyenlítve 2–2-es döntetlenre végzett az előző idény ezüstérmese, a LASK Linz vendégeként az osztrák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.

Guti és Hernán Crespo is jelölt a kispadra Korhut Mihályéknál

Viharosan kezdte a görög bajnokságot az Arisz Szaloniki, s nem zárható ki, hogy a csapat magyar válogatott balhátvédjét, Korhut Mihályt hamarosan Guti vagy Hernán Crespo készíti fel.

El: Bölöni és Szalai Attila klubja még küzd a csoportkörért

Zárult a labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőköre, kettős győzelemmel jutott tovább Szalai Attila csapata, az Apollon Limassol, ezenkívül a BATE, a Partizan Beograd és a Debrecent kétszer is megverő Torino csapata is küzdhet még a csoportkörért, akárcsak a nevesebb klubok közül a PSV, a Wolverhampton és a Korcsmár Zsolt gárdáját oda-vissza megverő Rangers.

El: otthon kapott ki a Craiova; kiütötték az FTC BL-ellenfelét

Az angol Wolverhampton Wanderers 4–0-ra legyőzte az örmény Pjunik Jerevant a labdarúgó Európa-liga 3. selejtezőkörének csütörtöki játéknapján. Óriási pofonba szaladt bele a Ferencváros volt Bajnokok Ligája-ellenfele, míg a Budapest Honvéd ellen botrányos mérkőzésen továbbjutó Universitatea Craiova hazai pályán kapott ki a görög AEK Athéntól.

Európa-liga: Korhuték norvég csapat ellen folytathatják

Ha Korhut Mihály csapata, az Arisz túljut a ciprusi AEL Limassolon a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének második fordulójában – az első meccs 0–0-s döntetlennel zárult –, akkor a harmadik körben a Moldéval találkozna, mivel a norvég együttes a gól nélküli első mérkőzés után idegenben 3–1-re legyőzte a szerb Csukaricskit.

Légiósok: Korhut már készül az El-selejtezőre

Korhut Mihály, a görög élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Arisz Szaloniki balhátvédje a klub hivatalos oldalán beszélt a nyári felkészülésről, az Európa-liga-selejtezőről, valamint a következő idénybeli ambícióiról.

Eb 2020: Félelmetesen védekeztünk. Elöl pedig mindig találunk egy gólt – Szalai

Mint beszámoltunk róla, a magyar labdarúgó-válogatott Pátkai Máté góljával 1–0-ra legyőzte Walest Európa-bajnoki selejtezőn, így négy mérkőzés után kilenc ponttal vezeti csoportját. A mérkőzés után a gólszerzőn kívül Korhut Mihály, Szalai Ádám és Szoboszlai Dominik nyilatkozott az M4 Sport kamerája előtt.

Eurofutball: 34 éve vártak a bajnoki címre, most megvan!

A PAOK hazai pályán 5–0-ra legyőzte a Levadiakoszt a görög labdarúgó-bajnokság vasárnapi játéknapján, és ezzel – 34 évnyi várakozás után – elhódította a bajnoki címet.

Légiósok: Nikolics megszerezte idénybeli első gólját – videó

Megszerezte idénybeli első gólját Nikolics Nemanja – a Chicago Fire magyar támadója az MLS szombati játéknapján a Toronto FC ellen volt eredményes, találata egy pontot ért csapatának, amely 2–2-es döntetlent játszott. Stieber Zoltán a kispadról nézte végig a D. C. United csúnya vereségét (0–4), az összecsapáson ráadásul brutális belépője után kiállították Wayne Rooneyt.

Válogatott: Szoboszlai azért van itt, mert eljött a pillanat – Rossi

Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya megtartotta a csütörtöki, Szlovákia elleni Eb-selejtező előtti sajtótájékoztatóját. A kapitány mellett Korhut Mihály válaszolt még az újságírók kérdéseire.