Ferencváros: könnyű győzelem a Debrecen ellen

Hazai pályán a Ferencváros 2–0-ra legyőzte az elképesztő védelmi hibákat vétő Debrecent a labdarúgó NB I 23. fordulójának záró mérkőzésén.

NB I: személyesen kért bocsánatot a fejbe rúgott védőtől

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debreceni VSC 2–1-re nyert a klub 110. alapítási évfordulóját ünneplő Diósgyőri VTK otthonában. A mérkőzés 86. percében egy bal oldali beadás után José Ricardo Cortés véletlenül fejbe rúgta a kissé mélyre hajoló, a labdát elfejelő Kinyik Ákost, aki eszméletlenül terült el a földön, s hordágyon vitték le a pályáról. A dvsc.hu beszámolója szerint a kolumbiai csatár meglátogatta a védőt, akitől személyesen kért elnézést.

DVSC: a DVTK ellen fejbe rúgott védő a jövő héten edzhet ismét

Friss híreket osztott meg sérült játékosai állapotáról a DVSC labdarúgócsapata a hivatalos honlapján: a DVTK elleni bajnokin agyrázkódást szenvedő Kinyik Ákos a jövő héten állhat ismét edzésbe.

„Leírtak és vándormadárnak kiáltottak ki” – Tischler és a többiek

Szokásos, hét eleji, NB I-es legek sorozatunkban ezúttal a múlt héten rendezett két forduló olyan főszereplői kerülnek fókuszba, akiket egyszer már leírtak, „elfeledtek” vagy éppen posztjukból fakadóan senki sem számított arra, hogy gólt szerezhetnek.

NB I: ijesztő sérülés, fejbe rúgták a DVSC hátvédjét – videó

Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I 20. fordulójában a Debreceni VSC 2–1-re nyert a klub 110. alapítási évfordulóját ünneplő Diósgyőri VTK otthonában. A mérkőzés 86. percében Hysen Memolla bal oldali beadása után José Ricardo Cortés fejbe rúgta a kissé mélyre hajoló, a labdát elfejelő Kinyik Ákost, aki eszméletlenül terült el a földön, s hordágyon vitték le a pályáról.

NB I: egy-egy meccs eltiltás a hétvégén kiállítottaknak

A Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága az elmúlt hétvégi forduló után megtartotta ilyenkor szokásos ülését, amelyen az alábbi döntéseket hozta a labdarúgó NB I-et érintően.

Elszórakozta a győzelmet a Loki, kis szerencsével ikszelt a Hali

Egy ponttal (1–1) távozott a Haladás a helyzetek garmadáját elpazarló Debrecen otthonából a labdarúgó NB I 7. fordulójának nyitó mérkőzésén.

DVSC: 2021-ig hosszabbított szerződést a saját nevelésű játékos

Újabb igazolást jelentett be pénteken a DVSC: az év felfedezettje, Varga Kevin után Kinyik Ákos is 2021-ig kötelezte el magát a klubnál – olvasható a dvsc.hu-n.

MK: A Puskás Akadémia kiütéses sikerének nyomában

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntős párharcának első meccsén a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után a győztes csapat két tagjával, Poór Patrikkal és Hegedűs Jánossal beszélgetett az NSO Tv stábja arról, hogy mi volt a nagy különbségű sikerük titka? Utóbbi játékosnak az édesapja is szóba került, akivel néhány nappal ezelőtt ugyanabban a percben szerzett gólt.

MK: „Nem Pintér Attila számít, hanem a csapat”; Herczeg: Úgy voltunk, mint a hulla

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia FC 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

Puskás Akadémia: a négy góllal fél lábbal a döntőben

A labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjében a Puskás Akadémia 4–0-ra megverte odahaza a DVSC-t, jelentős előnyre szert téve a májusi visszavágó előtt.

Videó: nyakfogás és hatalmas hiba a DVSC–Kövesd meccsen

A Debrecen–Mezőkövesd (2–3) találkozó 39. percében Tóth Bence csúszott oda Kinyik Ákosnak, majd jóformán birkózás lett kettejük párharcából. A játékvezető végül mindkét játékosnak sárga lapot mutatott fel. Nem sokkal e jelenet után Barna Szabolcs óriásit hibázott, helyzetbe hozta Bognár Istvánt, aki kihasználta a lehetőséget.