?>
Kaposvár: Waltner Róbert távozik, korábbi magyar kapitány váltja

A labdarúgó NB II-ben szereplő Kaposvári Rákóczi FC vezetőedzőt váltott a válogatott szünetben: Waltner Róbert helyett Várhidi Péter irányítja ezentúl a klubnál folyó szakmai munkát – számolt be a sonline.hu. A hírt a klub is megerősítette a hivatalos felületein.

Egy pontot hazavitt Győrből a Kaposvár

Szombati hazai veresége után javított a Kaposvár, döntetlennel távozott Győrből, az ETO otthonából a labdarúgó NB II 2. fordulójában. Nagy János semmiből jött gólját Temesvári Attila egyenlítette ki.

NB II: a Nyíregyháza legyőzte a Kaposvárt az idénynyitón

A labdarúgó NB II nyitó fordulójának első mérkőzésén egyetlen góllal győzött a Nyíregyháza az élvonalból idén kieső Kaposvár otthonában.

Felkészülés: két meccsen 12 MTK-gól; az Újpest kikapott a Honvéd II-től

Nem indul jól az Újpest számára a 2020–2021-es idényre való felkészülés. Az előző idényben a bennmaradást csupán az utolsó fordulóban biztosító lila-fehér együttes 2–0-s vereséget szenvedett az NB III-ra hangoló Budapest Honvéd II otthonában. A Paks ellenben magabiztos sikert ért el a labdarúgó NB II 2020–2021-es idényének rajtjára készülő Kaposvár ellen.

Paks: két játékos érkezett a Kaposvártól – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks a hivatalos honlapján jelentette be, hogy két, legutóbb a Kaposvári Rákócziban szereplő játékost, Ádám Martint és Nagy Richárdot is szerződtette.

NB I: két góllal győzött a Honvéd a Kaposvár ellen

Változatos meccsen, szép gólokat láthatott a közönség a Hungária körúton, ahol a Budapest Honvéd két góllal legyőzte (4–2) a Kaposvárt a labdarúgó NB I 32. fordulójában.

Honvéd-győzelem szép gólokkal és jól küzdő Kaposvárral

Videó: potya góllal szerzett vezetést a Kisvárda Kaposváron

A labdarúgó NB I 31. fordulójában a kiesés elől menekülő Kisvárda potya góllal szerzett vezetést az élvonaltól már biztosan búcsúzó Kaposvári Rákóczi otthonában. A 21. percben egy előreívelés után a kapujából kilépő Pogacsics Krisztián nem tudta elfejelni a labdát, így a szemfüles Sztavrosz Cukalasznak már nem volt nehéz dolga…

NB I: eldőlt, a Kaposvári Rákóczi kiesett az élvonalból

A Paks szombati 2–0-s mezőkövesdi győzelmével biztossá vált, hogy a labdarúgó NB I 2019–2020-as idényének egyik kiesője a Kaposvári Rákóczi lesz.

NB I: egy pontot elhozott Debrecenből a Kaposvár

Hiába tűnt úgy a gyors gól után, hogy a Debrecen biztosan legyőzi a Kaposvárt, a második félidőben túlságosan megnyugodott a hazai csapat, így a Kaposvárnak sikerült az egyenlítés a labdarúgó NB I 27. fordulójában. Ezzel egyelőre matematikailag nem számít kiesőnek a somogyi csapat, viszont a Debrecen nagyon nehéz helyzetbe került a kiesés elkerüléséért vívott küzdelemben.

Otthon sem tudott nyerni a Debrecen a sereghajtó ellen

NB I: idegenben ütötte ki a ZTE a Kaposvárt

Már az első félidőben öt gólt szerzett a ZTE a labdarúgó NB I 26. fordulójában a hazai pályán játszó Kaposvár ellen, majd a másodikban még egyet hozzátett, így rendkívül biztosan győzött, és elkerült a kiesőhelyről.

NB I: a ZTE 35 perc alatt öt gólt lőtt a Kaposvárnak – videó

A labdarúgó NB I 26. fordulójának nyitó mérkőzésén a ZTE FC alaposan bekezdett a Kaposvár otthonában: a zalaegerszegiek 35 perc alatt ötször is bevették a Rákóczi kapuját. Radó András és Bőle Lukács egyaránt duplázott, továbbá Barczi Dávid is beköszönt. Íme, a gólok!

Hatot szórt a ZTE Kaposváron a Rákóczinak

Már az első félidőben öt gólt szerzett a ZTE FC a labdarúgó NB I 26. fordulójában a hazai pályán játszó Kaposvár ellen, majd a másodikban még egyet hozzátett, így rendkívül biztosan győzött, és elkerült a kiesőhelyről.

NB I: Gazdag, Zubkov, Zsótér – az idény 15 emlékezetes gólja

A labdarúgó NB I a 26. fordulóval folytatódik péntektől a Kaposvár–ZTE mérkőzéssel. Ráhangolódásképpen összegyűjtöttük az idény eddigi legemlékezetesebb találatait (elsősorban a Nemzeti Sportnál az adott forduló góljának megválasztott találatok közül válogattunk). Szavazzon, melyiket tartja a legszebbnek!

NB I: megvan, ki vezeti a Kaposvár–ZTE meccset – bíróküldés

Hétvégén, immáron teljes fordulóval folytatódik a labdarúgó NB I. Annak érdekében, hogy az MTVA minden mérkőzést képernyőre tudjon tűzni, már pénteken meccset rendeznek: a kiesés szempontjából kulcsfontosságú Kaposvár–ZTE találkozót. A Magyar Labdarúgó-szövetség szokása szerint egy nappal az összecsapás előtt nyilvánosságra hozta a játékvezető és a partjelzők személyét: a bíró Erdős József, segítője Garai Péter és Horváth Róbert lesz. Az alapvonalon Karakó Ferenc és Radványi Ádám teljesít „szolgálatot". A tartalék-játékvezető Király Krisztián lesz.

Felkészülés: Kaposváron ugyanaz lett a végeredmény, mint Pakson

A Kaposvári Rákóczi és a Paksi FC második egymás elleni felkészülési mérkőzése is 1–1-es döntetlent hozott – csakúgy, mint az egy héttel ezelőtti összecsapás.

Kaposvár: elkezdték az edzéseket; időseket segítenek a játékosok

A Kaposvári Rákóczi NB I-es labdarúgócsapata elkezdte az edzéseket, emellett szabadidejében Hadaró Valentin több társával bevásárol időseknek.

NB I: a délutáni edzések helyett időseknek vásárol be a Rákóczi védője

Hadaró Valentin, a Kaposvári Rákóczi védője, valamit Mayer Milán, a klub volt játékosa a közösségi média felületén tett kézzé egy felhívást, melyben felajánlották, hogy szívesen segítenek a bevásárlásban a Kaposváron és környékén élő szépkorúaknak. Emellett a Rákóczi is megkereste a kaposvári önkormányzatot, s felajánlotta, hogy segít ételt szállítani az időseknek.

NB I: Fogok még a szurkolók előtt is gólt szerezni – Varga Roland

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton. A találkozó után így értékelt az FTC vezetőedzője, Szerhij Rebrov, a duplázó Varga Roland és a kaposváriak játékosa, Hegedűs Dávid.