NB I: Fogok még a szurkolók előtt is gólt szerezni – Varga Roland

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton. A találkozó után így értékelt az FTC vezetőedzője, Szerhij Rebrov, a duplázó Varga Roland és a kaposváriak játékosa, Hegedűs Dávid.

NB I: gólzáporos Ferencváros-győzelem a Kaposvár felett

Küszködős első félidő után a Ferencváros megtörte a Kaposvárt, és nagyon simán, öt góllal (5–0) megnyerte a mérkőzést a labdarúgó NB I 25. fordulójában az Üllői úton.

Ötössel küldte haza a Ferencváros a Kaposvárt

A Mezőkövesd idegenben iskolázta le a Kaposvárt

A Mezőkövesd fölényes 4–0-s győzelmet aratott Kaposváron a labdarúgó NB I 24. fordulójában. A gólok sorát a télen igazolt bosnyák Besirovic nyitotta meg az első félidő derekán. A fordulást követően az ő beadásából a szintén a bajnoki szünetben érkezett Jurina fejesével növelte előnyét Kuttor Attila együttese. Ezt követően Cseri tizenegyesből talált be, majd a rendes játékidő végén a pár perce beállt Zivzivadze egy szép egyéni akcióból állította be a végeredményt.  A két Magyar Kupa-találkozót is beszámítva a borsodiak ebben az idényben már ötödször bizonyultak jobbnak az újonc somogyiaknál, akiknek egyre kevesebb az esélyük a bennmaradásra.

NB I: Úgy álltunk ehhez a meccshez, mint egy vonal alatti csapat – Pogacsics

Ezúttal sem szerzett pontot a Kaposvári Rákóczi, amely tíz fordulóval az NB I-es idény vége előtt szinte kilátástalan helyzetbe került, ami a bennmaradást illeti. A Mol Fehérvár otthonában elszenvedett 3–0-s vereség után a somogyi együttes kapusával, Pogacsics Krisztiánnal beszélgetett az NSO Tv.

NB I: Ugyanúgy ünnepeltem ezt a gólt, mint tizenkét éve az elsőt – Nikolics

Nikolics Nemanja csaknem napra pontosan tizenkét éve, 2008. március 1-jén mutatkozott be az NB I-ben a Kaposvár színeiben, góllal, a Fehérvár ellen. 2020. február 29-én a Mol Fehérvár játékosaként 2015 áprilisa után szerzett ismét gólt a magyar bajnokságban a Kaposvári Rákóczi elleni találkozón. Ugyanúgy ünnepelte, mint az elsőt, ezt is megkönnyezte.

NB I: sorozatban hetedszer is kikapott a Kaposvár

A Mol Fehérvár FC hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Kaposvári Rákóczit. A hazaiak harmadik gólját Nikolics Nemanja szerezte, aki 1776 nap után lőtt újra gólt a fehérváriak mezében.

Nikolics újra Vidi-gólt lőtt, kiütötte a Kaposvárt a Fehérvár

A Mol Fehérvár FC 3–0-s győzelmet aratott a Kaposvári Rákóczi FC ellen a Mol Aréna Sóstóban. A székesfehérváriaknál 2015 után szerzett újra gólt Nikolics Nemanja.

NB I: a Honvéd egy góllal nyert a Kaposvár otthonában

A labdarúgó NB I 21. fordulójában a Budapest Honvéd Davide Lanzafame góljával 1–0-ra nyert a sereghajtó Kaposvári Rákóczi otthonában.

Lanzafame gólja döntött, a Bp. Honvéd nyert Kaposváron

Újpest: pályaválasztói jogot cseréltek a Kaposvárral

Az Újpest FC hivatalos honlapján jelentette be, hogy egyezségre jutottak a Kaposvári Rákóczival, az MLSZ pedig szintén áldását adta az ügyre, így a két klub felcseréli a labdarúgó NB I 22. fordulójára kiírt Újpest–Kaposvár találkozó pályaválasztói jogát. A lila-fehéreknek így nem kell ideiglenes otthont keresniük a meccsre a gyepproblémák miatt „bezárt” Szusza Ferenc Stadion helyett erre a mérkőzésre. Igaz, az előzetes információk szerint másik két bajnoki helyszíne továbbra is kérdéses.

NB I: nyolcgólos meccsen nyert a Kisvárda a Kaposvár ellen

A Kisvárda fogadta a Kaposvárt az NB I 20. fordulójában, és míg az első félidőben a csapatok egy-egy találatot tudtak csak szerezni, a folytatásban mindkét fél szórta a gólokat, végül a Kisvárda 5–3-ra diadalmaskodott Tischler Patrik mesterhármasával.

Gólzáporos meccsen nyert a Kisvárda a Kaposvár ellen

NB I: a Paks három góllal győzött Kaposváron

A Kaposvári Rákóczi egyre nagyobb gondban van, mivel az őszi paksi találkozó után hazai pályán is vereséget szenvedett az atomvárosiaktól.

Egyre nagyobb gondban a Kaposvári Rákóczi

A Kaposvár 3–0-s vereséget szenvedett a Paks ellen a labdarúgó NB I 19. fordulójában. A találkozó elején több nagy gólszerzési lehetősége volt a Kaposvárnak, de egyiket sem sikerült gólra váltania, és ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a Paks szerezte meg a vezetést, majd az egyre jobban kinyíló hazai védelmet még kétszer mattolták a vendégek.

Felkészülés: négy játékosától elköszönt az első edzés előtt a Rákóczi

Január 2-án megkezdte a téli felkészülést a január 25-i NB I-es rajtra a Kaposvári Rákóczi, amelynél az új évre kiderült: a csapat január 6-án a törökországi Antalyába utazik edzőtáborozni. Ide azonban nem tart a csapattal Tóth Gergely Csaba, Tömösvári Bálint, Vanja Markovics és Aljosa Vojnovic, akiknek megköszönték a munkát a klubnál, utóbbi ráadásul egy súlyos sérülés miatt be is fejezte pályafutását – írja a klub hivatalos honlapja.

Gyász: életének 45. évében elhunyt Zahorecz Krisztián

A Kaposvári Rákóczi FC hivatalos Facebook-oldalán megjelent hétfő délutáni bejegyzés szerint elhunyt Zahorecz Krisztián, a csapat korábbi játékosa.

Videó: a Kaposvár tetszetős támadás végén lőtt gólt a DVSC-nek

Mint beszámoltunk róla, a Kaposvár hazai pályán 4–1-re legyőzte a Debreceni VSC-t a labdarúgó NB I 16. fordulójában. A Rákóczi harmadik gólja remek támadás végén született meg, Ádám Martin, Csiki Norbert és Nagy Richárd összjátéka végén utóbbi talált a debreceniek kapujába.