Német Kupa: Sallai október óta először kezdett tétmeccsen

Az Augsburg már az első fordulóban kiesett a Német Kupából, miután 2–1-es vereséget szenvedett a negyedosztályú Verl otthonában. A Bundesliga-csapatok közül szintén búcsúzott a Mainz, amely a harmadik vonalban sínylődő Kaiserslauterntől kapott ki 2–0-ra.

Bayern: gálameccsel segítenének a csőd elől menekülő korábbi riválisnak

Hasonlóan a St. Pauli vagy a Kickers Offenbach esetéhez a Bayern München ismét jótékonysági mérkőzéssel próbál segíteni egy korábbi riválisán. A német rekordbajnok május 27-én a jelenleg harmadosztályú 1. FC Kaiserslauternnel csap össze, a találkozó bevételei egy az egyben a négyszeres bajnokhoz kerül. Remélhetőleg ez elég a fizetőképességük megőrzéséhez.

Felkészülés: sima Vidi-győzelem a Kaiserslautern ellen

A Mol Vidi FC 2–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a német harmadosztályú Kaiserslauternt a spanyolországi Coinban.

Németország: a játékos beszólt a bírónak, a szövetség csomagot kapott

Tíz nappal a mérkőzés után is témát szolgáltat a német harmadosztályú Zwickau–1. FC Kaiserslautern (1–1) bajnoki. A vendégek szerezték meg a vezetést a 60. percben, a hazaiak viszont a ráadásban pontot mentettek büntetőből. A Lautern-játékosok finoman szólva sem voltak elégedettek a bírói ítélettel.

Németország: Hrutka újra ’Lautern-mezben lépett pályára

Húsz évvel ezelőtt, 1998-ban a Kaiserslautern lett a Bundesliga bajnoka – erre emlékezve a 80. születésnapját egy hónapja betöltő Otto Rehhagel ismét pályára küldte akkori csapatát az akkori ellenfelekből összeállított együttes ellen. Több mint tízezer néző előtt játszottak az öregfiúk, közöttük Hrutka János, az FCK akkori védője.

Németország: a volt FTC-védő győztes góllal debütált a Lauternben

Győztes góllal mutatkozott be új csapatában, a német harmadosztályú (3. Liga) Kaiserslauternben Janek Sternberg. A balhátvéd a nyáron távozott a Ferencvárostól.

FTC: a Kaiserslauternnél folytatja Sternberg – hivatalos

A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros 25 éves német balhátvédje, Janek Sternberg  a német harmadosztályba zuhanó Kaiserslauternnél folytatja pályafutását.

Bundesliga 2.: történelmi mélypont, kiesett a Kaiserslautern

Hat másodosztályú szezon után a 2018–2019-es idényt a német harmadosztályban kezdheti meg Németország egyik patinás csapata, az 1. FC Kaiserslautern. Az ország „vörös ördögei” pénteken a Bielefeld otthonában kaptak ki 3–2-re, így már matematikailag is biztossá vált a búcsú.

Németország: nincs életveszélyben az infarktust kapott edző

A klub szóvivője szerint nincs életveszélyben Jeff Strasser, az 1. FC Kaiserslautern labdarúgócsapatának edzője, aki a szerdai, Darmstadt elleni bajnoki szünetében kapott szívinfarktust. A mérkőzés félbeszakadt, az újrajátszásról még nem döntött a szövetség.

Németország: rosszul lett az edző, félbeszakadt a Kaiserslautern meccse

Rosszul lett a szünetben Jeff Strasser, a vendég Kaiserslautern luxemburgi vezetőedzője, akit azonnal kórházba kellett szállítani, ezért félbeszakadt a Darmstadt elleni német másodosztályú labdarúgó-mérkőzés szerdán.

Bundesliga 2.: tűrhetetlen rajt – repült Stieber korábbi edzője

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga 2.) szereplő 1. FC Kaiserslautern menesztette Norbert Meier vezetőedzőt.

Légiósok: a DC United megszerezte Stiebert – hivatalos

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő DC United a hivatalos honlapján bejelentette, hogy megszerezte a Kaiserslauterntől Stieber Zoltánt.

Légiósok: Stieber megegyezett a hollandokkal – sajtóhír

Holland sajtóértesülés szerint Stieber Zoltán megegyezett a helyi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Eredivisie) szereplő Twentével.

Légiósok: Stieber Zoltán a holland élvonalban folytatja?

A Transfermarkt hírportál értesülései szerint Stieber Zoltán a holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő FC Twenténél folytathatja pályafutását.

Légiósok: Stieber szerint valószínű, hogy klubot vált

A vizes vb a „szárazföldi” sportok képviselőit is a helyszínre csalogatja. Stieber Zoltán, a magyar labdarúgó-válogatott szélsője hétfő este a Duna Arénában szurkolt.

Légiósok: Stieber Zoltánt a második csapathoz küldték

Stieber Zoltánt és Jacques Zouát a német labdarúgó-bajnokság ötödik vonalában szereplő tartalékcsapathoz irányították a Kaiserslauternnél – írja a Die Rheinpfalz.

Légiósok: „Stieber Zoltán is a Kaiserslauternnel edz júliusban”

Biztosnak látszik, hogy a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő 1. FC Kaiserslauternnel kezdi meg a nyári felkészülést Stieber Zoltán. Erről a magyar válogatott támadó csapatának játékosmegfigyelője beszélt a der-betze-brennt.de oldalnak.

Stieber Zoltán: Lehet, hogy jót tenne az országváltás

Stieber Zoltán 2009 januárja óta futballozik Németországban, de jelenlegi csapatánál, a Bundesliga másodosztályában a 13. helyen végzett Kaiserslauternnél nem érzi úgy, hogy számítanának rá. Kicsit kiszolgáltatottnak érzi magát, Magyarországban még nem gondolkodik, de lehet, jót tenne neki, ha másik bajnokságban folytatná.

Légiósok: „Nem felelt meg az elvárásoknak” – Stieber távozik?

Német sajtóértesülések szerint a Bundesliga 2.-ben szereplő 1. FC Kaiserslautern nem ragaszkodik Stieber Zoltánhoz.

Eurofutball: Nagy Dánielék kiütésével lett bajnok a Stuttgart

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 34., utolsó fordulójában a Stuttgart 4–1-re kiütötte Nagy Dániel együttesét, a Würzburger Kickerst, így bebiztosította aranyérmét.