Férfi kosár NB I: a Körmend simán, a Szedeák szűken nyert

A férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján a Körmend könnyed, 31 pontos győzelmet aratott hazai pályán a Debreceni EAC ellen. A Szedeákot végig szoros küzdelemre késztette a Kaposvár, és végül hosszabbítás után sikerült a nagyon fontos győzelmet megszerezniük a szegedieknek.

Férfi kosárlabda MK: a győri Audi Arénában rendezik a tornát

A nőihez hasonlóan a férfi kosárlabdázók Magyar Kupáját is Győrben rendezik majd, ám nem az Egyetemi Csarnokban, hanem az Audi Arénában február 14-16-án.

Férfi kosár NB I: a Szolnok állva hagyta a Körmendet a rangadón

A listavezető Szolnoki Olaj 95–79-re legyőzte vendégét, a fordulót a második helyen váró Körmendet a férfi kosárlabda NB I 10. fordulójának szombat esti rangadóján.

Férfi kosár NB I: nagy csata és körmendi siker a vasi derbin

A Körmend nagy csatában, négy ponttal (92–88) legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I Vas megyei rangadóján. A 9. forduló másik szombati mérkőzésén a Kaposvár simán, több mint húsz ponttal verte az Alba Fehérvárt.

Férfi kosár NB I: a Falco ellen búcsúzik a Körmend edzője

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Körmend a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy a szombat esti, Falco elleni bajnoki lesz az utolsó mérkőzése Antonisz Konsztantinidesz vezetőedzőnek a csapat kispadján, miután családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását.

Férfi kosár NB I: korábbi horvát válogatott a Körmendben

Mario Delas személyében korábbi horvát válogatott játékost, az Euroligában is játszó kosárlabdázót szerződtetett az NB I-es Körmend.

Férfi kosár NB I: az utolsó másodpercek döntöttek Debrecenben

Az utolsó pillanatokig kiélezett mérkőzést játszott egymással a DEAC és az Egis Körmend a férfi kosárlabda-bajnokság első fordulójában, előbbi nyert 4 ponttal.

Férfi kosár: új arcok az NB I-es csapatoknál

A férfi kosárlabda NB I csapatai gőzerővel dolgoznak keretük megerősítésén.

Férfi kosár NB I: Körmenden is nyert, bronzérmes lett az Alba

A hazai húszpontos győzelem után Körmenden tizenkét ponttal, 95–83-ra győzött az Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapata, ezzel megszerezte a bajnoki bronzérmet.

Férfi kosár NB I: az Alba 20 ponttal nyert a Körmend ellen

Az Alba Fehérvár 91–71-re legyőzte hazai pályán a Körmendet a férfi kosárlabda NB I bronzcsatájának első mérkőzésén.

Férfi kosár NB I: söpréssel döntőben a Szolnok

A férfi kosárlabda NB I rájátszása elődöntőjének 3. mérkőzésén a Szolnok több mint 40 ponttal legyőzte a Körmendet, és az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcot 3–0-ra megnyerve bejutott a bajnoki döntőbe. A kora esti mérkőzésen a Falco háromszor is visszazárkózott az Albára tíz pont hátrányból, s a legvégén meg is tartotta előnyét, így négy ponttal győzött, és 2–1-re vezet a párharcban.

Férfi kosár NB I: csak futott az eredmény után a Körmend

Az idegenbeli húszpontos vereség után otthon is kikapott a Körmend kosárlabdacsapata, így a három győzelemig tartó elődöntős párharcban a Szolnok már 2–0-ra vezet.

Férfi kosár NB I: a Falco háromszori hosszabbításban kapott ki a ZTE-től

A Szolnoki Olaj idegenben 96–82-re legyőzte az Atomerőműt a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén, ezzel 2–0-s előnybe került az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A címvédő Fehérvár szintén egy lépésre van attól, hogy bejusson a legjobb négy közé, mivel izgalmas meccsen három ponttal nyert Pécsen. A Kecskemét magabiztosan egyenlített a Körmend elleni csatában, míg a Falco háromszori hosszabbítás után kapott ki Zalaegerszegen.

Férfi kosár NB I: a Falco igencsak megizzadt a ZTE ellen

Az erőviszonyoknak megfelelően a Szolnok, a Fehérvár és a Körmend is egyértelmű győzelemmel kezdte a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjét. Nem botlott hazai pályán a Falco sem, de a ZTE igencsak megizzasztotta szombathelyi riválisát.

Férfi kosár NB I: a Falcóé a középszakasz második helye

A Falco 89–75-re nyert hazai pályán a Körmend ellen a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján, ezzel biztossá vált, hogy a felsőház második helyén zárja a középszakaszt.

Férfi kosár NB I: először kapott ki otthon a Falco

A Szolnok 86–85-re nyert Szombathelyen a férfi kosárlabda NB I szerdai rangadóján, ezzel biztosította középszakasz-elsőségét.

Férfi kosár NB I: ciprusi edzővel folytatja a Körmend

A szombaton távozott Gasper Potocnik helyett Antonisz Konsztantinidesz lett a férfi kosárlabda NB I 4. helyén álló Egis Körmend új vezetőedzője. Az 1974-ben született tréner – aki legutóbb a ciprusi APOEL-t irányította – a szezon végéig írt alá.

Férfi kosár NB I: az edző távozik, a klubikon marad Körmenden

A férfi kosárlabda NB I 4. helyén álló Egis Körmend vezetőséges szombaton szerződést bontott a csapatot irányító Gasper Potocnikkal és segítőjével, Ziga Mravljakkal.

Férfi kosár NB I: két pont döntött a szolnoki rangadón

A Szolnok rossz kezdés után 81–79-re legyőzte otthon az Alba Fehérvárt a férfi kosárlabda NB I középszakaszában.

Férfi kosár NB I: a körmendiek későn ébredtek Pécsen

A Pécsi VSK 89–77-re legyőzte hazai pályán a Körmendet a férfi kosárlabda NB I csütörtöki mérkőzésén.