Kosárlabda: Patonay Imre körmendi polgármester lenne

Polgármesternek jelölteti magát Körmenden Patonay Imre, Magyarország első vidéki kosárlabdabajnok-csapatának korábbi edzője, aki a képviselő testületbe korábbi bajnok játékosai közül többeket is megnevezett.

Férfi kosár NB I: története során másodszor bajnok a Falco!

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzését is: a szombathelyi együttes 96–89-re legyőzte a Körmendet, s megszerezte története második bajnoki címét.

Férfi kosár NB I: a Körmend játszik a Falco ellen a döntőben

A Körmend játssza a bajnoki döntőt a Falco ellen a férfi kosárlabda NB I-ben, miután a Pécs elleni elődöntő ötödik összecsapásán 26 ponttal győzött.

Férfi kosár NB I: egy lépésre a Vas megyei házidöntőtől

A Falco Szolnokon, a Körmend Pécsen aratott győzelmével került egy lépésre a bajnoki döntőtől. Közel jár a két csapat ahhoz, hogy a 2007–2008-as idény után másodszor játssza egymással a bajnoki finálét – 11 évvel ezelőtt a Falco nyerte meg eddigi egyetlen bajnoki címét.

Férfi kosár NB I: körmendi és Falco-sikerrel indult az elődöntő

Vasi győzelmekkel kezdődött meg a férfi kosárlabda NB I elődöntője szombaton: az első helyen kiemelt Körmend 88–75-re verte meg a PVSK-t, míg a Falco 78–65-re a címvédő Szolnokot.

Férfi kosár NB I: a Körmend és a Falco is száz fölött kezdte a rájátszást

A férfi kosárlabda NB I rájátszása a negyeddöntőkkel kezdődött, és magabiztos győzelmet aratott a felsőházat megnyerő Körmend, és a második helyen végző Falco is – mindkét brigád száz pont fölé jutott, előbb 32, utóbbi 42 ponttal győzött. A Szolnok az Atom ellen, a PVSK pedig a Jászberény ellen nyert egyaránt szoros mérkőzéseken.

Férfi kosár NB I: a Körmend és a Falco is kiütéssel győzött

A Körmend hazai pályán 83–59-re legyőzte a Jászberényt a férfi kosárlabda NB I középszakaszának vasárnapi játéknapján, és megerősítette pozícióját a felsőház első helyén. Fölényes sikert aratott a másik vasi együttes is: a Falco 35 ponttal múlta felül a PVSK-t (88–53).

Férfi kosár NB I: továbbra is bevehetetlen a körmendi erőd

Idénybeli 15. hazai bajnokiját is megnyerte az Egis Körmend, a Falco ellen T.  J. Price vezérletével 95–88-ra nyert az együttes a felsőházban.

Férfi kosár NB I: győzött a Szolnok, meglepő Jászberény-vereség

A férfi kosárlabda NB I 26. fordulójának szombati játéknapján a Szolnoki Olaj KK és az Egis Körmend is magabiztos győzelmet aratott hazai pályán, míg a tabella harmadik helyén álló Jászberény a Kaposvár otthonában meglepetésre vereséget szenvedett.

Férfi kosár NB I: elképesztő fordulatok Fehérváron; Falco-kiütés

A férfi kosárlabda NB I 24. fordulójának rangadóján a Szombathely hazai pályán 78–58-ra legyőzte a Jászberényt, így visszavágott decemberi vereségéért. Ez a győzelem egyben azt is jelenti, hogy a Falco a középszakasz felsőházában (1–5. helyezettek) folytatja.

Férfi kosár NB I: nagy verést kapott a listavezető Szolnok

Harminckét pontos vereséget szenvedett a listavezető Szolnoki Olaj a második helyezett Körmend vendégeként a férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján. A Kaposvár otthon győzött a Pécs ellen, míg a ZTE és a Kecskemét hazai pályán kapott ki.

Férfi kosár NB I: a Pécs legyőzte az éllovas Szolnokot

A Pécs hazai pályán 83–78-ra legyőzte a címvédő, a bajnokságban éllovas Szolnokot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

Férfi kosár NB I: a Körmend simán, a Szedeák szűken nyert

A férfi kosárlabda NB I szerdai játéknapján a Körmend könnyed, 31 pontos győzelmet aratott hazai pályán a Debreceni EAC ellen. A Szedeákot végig szoros küzdelemre késztette a Kaposvár, és végül hosszabbítás után sikerült a nagyon fontos győzelmet megszerezniük a szegedieknek.

Férfi kosárlabda MK: a győri Audi Arénában rendezik a tornát

A nőihez hasonlóan a férfi kosárlabdázók Magyar Kupáját is Győrben rendezik majd, ám nem az Egyetemi Csarnokban, hanem az Audi Arénában február 14-16-án.

Férfi kosár NB I: a Szolnok állva hagyta a Körmendet a rangadón

A listavezető Szolnoki Olaj 95–79-re legyőzte vendégét, a fordulót a második helyen váró Körmendet a férfi kosárlabda NB I 10. fordulójának szombat esti rangadóján.

Férfi kosár NB I: nagy csata és körmendi siker a vasi derbin

A Körmend nagy csatában, négy ponttal (92–88) legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I Vas megyei rangadóján. A 9. forduló másik szombati mérkőzésén a Kaposvár simán, több mint húsz ponttal verte az Alba Fehérvárt.

Férfi kosár NB I: a Falco ellen búcsúzik a Körmend edzője

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Körmend a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy a szombat esti, Falco elleni bajnoki lesz az utolsó mérkőzése Antonisz Konsztantinidesz vezetőedzőnek a csapat kispadján, miután családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását.

Férfi kosár NB I: korábbi horvát válogatott a Körmendben

Mario Delas személyében korábbi horvát válogatott játékost, az Euroligában is játszó kosárlabdázót szerződtetett az NB I-es Körmend.

Férfi kosár NB I: az utolsó másodpercek döntöttek Debrecenben

Az utolsó pillanatokig kiélezett mérkőzést játszott egymással a DEAC és az Egis Körmend a férfi kosárlabda-bajnokság első fordulójában, előbbi nyert 4 ponttal.

Férfi kosár: új arcok az NB I-es csapatoknál

A férfi kosárlabda NB I csapatai gőzerővel dolgoznak keretük megerősítésén.