Tour de France: a 22 éves kolumbiai Bernal nyeri a versenyt

Egan Bernal megőrizte első helyét összetettben a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszán, ezzel szinte biztosan megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt. A szombati etapon Vincenzo Nibali győzött.

Tour de France: drámai szakasz, Bernal átvette a sárga trikót

Egan Bernal nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 19., az út járhatatlansága miatt lerövidített szakaszát pénteken, és átvette a sárga trikót a francia Julian Alaphilippe-től.

Tour de France: Trentin nyert, Alaphilippe sárgában maradt

Matteo Trentin nyerte meg szerdán a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 17. szakaszát, amelyen a francia Julian Alaphilippe megőrizte első helyét az összetettben.

Tour: Alaphilippe őrzi előnyét, Sagan menet közben dedikált

A brit Simon Yates második szakaszgyőzelmét aratta a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen vasárnap, míg az összetettben élen álló francia Julian Alaphilippe-nek ugyan csökkent az előnye, de megőrizte a sárga trikót az utolsó pireneusi etapon.

Tour: Pinot nyert a Tourmalet-n, nőtt Alaphilippe előnye

Thibaut Pinot nyerte a hegyi befutót a legendás Tourmalet-n a Tour de France országúti kerékpáros körverseny szombati, 14. szakaszán. A másodikként célba érő Julian Alaphilippe növelte előnyét összetettben.

Tour: Van Aert óriásit bukott, Alaphilippe meglepő győzelme

Az összetettben vezető Julian Alaphilippe nyerte meg a pénteki időfutamot, a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 13. szakaszát.

Tour de France: sikeres szökés, az élcsoportban nincs változás

Simon Yates szökésből nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, 12. szakaszát. A francia Julian Alaphilippe megőrizte az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

Tour: centik döntöttek, ausztrál szakaszsiker a vége

Az ausztrál Caleb Ewan nyerte szerdán a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny 11. szakaszát, amelyen a francia Julian Alaphilippe megőrizte az összetettben élen állónak járó sárga trikót.

Tour: Sagan sprintsikere, Alaphilippe megtartotta a sárga trikót

Peter Sagan sprintsikerét hozta a Tour de France országúti kerékpáros körverseny ötödik szakasza szerdán, míg Julian Alaphilippe megőrizte első helyét összetettben.

Tour de France: az olasz sprinter először nyert szakaszt

Elia Viviani nyerte meg kedden a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny negyedik szakaszát, összetettben pedig a francia Julian Alaphilippe maradt az élen.

Tour de France: 2014 után ismét francia versenyzőn a sárga trikó

A francia Julian Alaphilippe nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny harmadik szakaszát hétfőn, sikerével az összetettben is élre állt.

Tour de France: Brüsszel sárgába öltözött, indul a verseny

Eddy Merckx első sikere után 50 évvel szombaton Brüsszelből rajtol el a Tour de France, a világ legnagyobb országúti kerékpáros körversenye, amelynek a hiányzó sztárok nélkül nem lesz könnyű felülmúlnia az idei Girót.

Kerékpár: Alaphilippe a Vallon Nyílon folytatta menetelését

Julian Alaphilippe megvédte címét szerdán a klasszikus egynapos országúti kerékpáros viadalok közé tartozó Vallon Nyílon.

Kerékpár: Alaphilippe nyerte a 110. Milánó-Sanremót, Kusztor 141. lett

Julian Alaphilippe nyerte meg szombaton az év első klasszikus egynapos országúti kerékpáros versenyét, a Milánó-Sanremót, amelyen az egyetlen magyar induló, Kusztor Péter a 141. helyen ért célba.

Tour de France: Geraint Thomas először nyerte meg a versenyt

A brit Geraint Thomas nyerte meg a 105. Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France: könnygáz után Alaphilippe nyerte a 16. szakaszt

Julian Alaphilippe nyerte a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny keddi, 16. szakaszát, amelyen az összetett élcsoportja nem változott. Eldőlt, hogy a mezőnypontversenyben behozhatatlan előnyre tett szert a szlovák Peter Sagan, így hatodszor is ő nyeri meg a legjobb sprinterek küzdelmét.

Tour de France: győzelmet ért a francia ellenállás

A hazai környezetben versenyző Julian Alaphilippe nyerte meg a Tour de France 10. szakaszát. A sárga trikós Greg Van Avermaet már több mint kétperces előnnyel vezet az összetett versenyben.

Vuelta: francia szakaszsiker; Froome növelte az előnyét

A francia Julian Alaphilippe nyerte meg szombaton a Spanyol országúti kerékpáros-körverseny (Vuelta) nyolcadik szakaszát, összetettben pedig az élen álló Chris Froome növelte az előnyét.