Fehérvár FC: máris kipipálva az El-továbbjutás!

A Fehérvár FC öt gól szerzett Montenegróban az Európa-liga selejtezőjének első mérkőzésén, ezzel gyakorlatilag el is dőlt az FK Zeta elleni párharc.

Nego duplázott, a Mol Fehérvár győzött a DAC ellen

A Mol Fehérvár FC a DAC csapatát fogadta felkészülési mérkőzésen Felcsúton, és 3–1-es győzelmet aratott.

Fehérvár: Juhász elvégezte a tanfolyamot, A-licences edző lett

A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár a hivatalos honlapján tudatta, hogy Szalai Tamás, a gárda másodedzője, valamint Juhász Roland, az együttes védője is elvégezte az MLSZ A-licences edzői tanfolyamát.

Vidi: Juhász és Huszti teljesítette a fogadásban ígérteket – kép

A Mol Vidi FC két rutinos játékosa, Juhász Roland és Huszti Szabolcs megfogadta, hogy az együttes Magyar Kupa-győzelme esetén megválik a hajától. Mint ismert, a fehérvári csapat 2–1-re legyőzte a Bp. Honvédot, és a klubhonlap beszámolója szerint az idényt búcsúztató közös ebéden már így is jelentek meg a futballisták.

MK: bergamói középpályást „másolt” a Honvéd kapitánya

A minap az Olasz Kupa-döntő kapcsán számoltunk be Josip Ilicic nem túl szerencsés sorozatáról, az Atalanta középpályása harmadik csapatával a harmadik kupadöntőjét bukta el Olaszországban. A szombati Magyar Kupa-döntő elvesztésével a Honvéd csapatkapitányának, Djordje Kambernek Magyarországon lett hasonló pechsorozata.

MK: Teljesen megérdemelten nyertünk – Juhász Roland

Mint ismert, a Mol Vidi 2–1-re legyőzte a Budapest Honvédot a Magyar Kupa döntőjében, így története során másodszor elnyerte a trófeát. Nézzük, hogyan látta a mérkőzést a fehérváriak két főszereplője, Juhász Roland és Anel Hadzic!

MK: Nem vagyok fáradt, vidéki parasztgyerekként jó géneket örököltem – Juhász

A Budapest Honvéd revansot venne a szezonbeli három vereségért, míg a Mol Vidi kupagyőzelemmel tenné fel az i-re a pontot: szombat este rendezik meg a labdarúgó Magyar Kupa döntőjét. A két vezetőedző, valamint Gazdag Dániel és Juhász Roland tartott sajtótájékoztatót – utóbbinak származása és a jövője is szóba került.

NB I: öt ferencvárosi játékos a Nemzeti Sport álomcsapatában

Fiatal és idősebb, magyar és külföldi is bekerült a Nemzeti Sport osztályzatai alapján összeálló NB I-es álomtizenegybe, amelyben a bajnok Ferencváros öt labdarúgója, így az idény legjobbja, Fernando Gorriarán is helyet kapott.

MK: a döntőre is elvesztette Marko Nikolicsot a Mol Vidi

A hétközi Magyar Kupa-elődöntők után a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága megtartotta szokásos ülését, amelyen a kupameccseken történtekkel foglalkoztak, és hoztak döntéseket. A DVSC ellen a Mol Vidi kispadjától elzavart Marko Nikolics vezetőedző és a játékvezető működésére kétszer is negatív megjegyzést tevő Brockhauser István edző egyaránt két-két, míg a kiállított Juhász Roland egy mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Mol Vidi: Már csak magunkkal szabad foglalkoznunk! – Juhász

Fehérváron hatmeccses bajnoksággal számolnak, ahol függetlenül a Fradi eredményeitől 18 pontot szeretnének gyűjteni – erről az NB I második helyén álló Mol Vidi FC csapatkapitánya, Juhász Roland beszélt a hétvégi, Újpest elleni rangadó előtt.

MK: Rebrov szerint elég idejük lesz fordítani a Vidi ellen

Szerda este Székesfehérváron a Mol Vidi a Ferencvárost fogadja a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóján. A budapesti első mérkőzésen a zöld-fehérek 2–1-re kikaptak, ennek ellenére Szerhij Rebrov vezetőedző nem aggódik. A Vidi csapatkapitánya, Juhász Roland azt mondta, úgy kell tekinteni, mintha 0–0 lenne a párharc állása, csapattársa, Stopira érzelemdús mérkőzésre számít.

FFT: Az argentinok ellen adtam el magam – Juhász Roland

Miért nem tudta visszacsalogatni Husztit a válogatottba? Miért szeret ingatlanokkal foglalkozni? Coldplay vagy Kis Grófo? A FourFourTwo magazin olvasóinak kérdéseire válaszol: Juhász Roland.

Előnyben: a Mol Vidi FC idegenben verte a Ferencvárost!

Az NB I-ben listavezető Ferencváros kikapott odahaza a Mol Vidi FC-től a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

MK: Nikolics és Juhász is a Taksony kapusát, Iváncsics Alexet dicsérte

Sokáig tartotta a gól nélküli döntetlent az NB III-as Taksony a Mol Vidi ellen a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén. A fehérváriak végül Armin Hodzic 78. percben lőtt találatával nyertek 1–0-ra. A klubtól a meccs után Marko Nikolics és Juhász Roland értékelt, mindketten kiemelték az ellenfél remeklő kapusát, Iváncsics Alexet.

Év Sportolója Gála: Gulácsi Péter lett az Év labdarúgója

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő RB Leipzig magyar válogatott kapusát, Gulácsi Pétert választották meg az év futballistájának a 61. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán. Rajta kívül még a Mol Vidi FC-vel Európa-liga-csoportkörbe jutó Juhász Roland és a Hoffenheim támadója, Szalai Ádám került be a legjobb háromba.

Felkészülés: sima Vidi-győzelem a Kaiserslautern ellen

A Mol Vidi FC 2–0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen a német harmadosztályú Kaiserslauternt a spanyolországi Coinban.

Vidi: megállták a helyüket a kétfrontos küzdelemben

A sikeres nemzetközi kupaszereplés mellett megőrizte esélyét a bajnoki címvédésre a Mol Vidi FC, amely november óta új stadionjában fogadja ellenfeleit.

Vidi: Ha előbb elindulok, talán ki tudtam volna védeni – Kovácsik

A Mol Vidi FC hazai pályán 2–2-es döntetlen játszott az Európa-liga csoportkörének utolsó fordulójában, a Chelsea ellen. A mérkőzés után a londoniaktól Olivier Giroud, a magyar csapattól pedig Juhász Roland, Loic Nego, Kovácsik Ádám és Vinícius nyilatkozott a Sport Tv-nek.

NB I: Ilyen hibák nem jellemezték korábban a védelmünket – Supka

A Mol Vidi 2–0-ra legyőzte a Budapest Honvédot a labdarúgó NB I 16. fordulójának rangadóján. A mérkőzés után a két vezetőedző, Marko Nikolics és Supka Attila értékelt.