Tenisz: megint műteni kell Del Potro térdét

Ismét műteni kell az olimpiai ezüst- és bronzérmes argentin teniszezőt, Juan Martín del Potrót, mert eltört a térdkalácsa.

Tenisz: Del Potro térdsérülés miatt visszalépett Londonban

Sérülés miatt a harmadik helyen kiemelt Juan Martín del Potro visszalépett a londoni füves pályás férfi tenisztornától.

Roland Garros: Halep három, Del Potro öt szettben nyert

Kiesett a 23. helyen kiemelt spanyol Fernando Verdasco a francia nyílt teniszbajnokság csütörtöki, második fordulójában, miután négy játszmában kikapott a hazai közönség előtt szereplő Antoine Hoangtól, míg Juan Martín del Potro közel négy óra játék után öt szettben diadalmaskodott. A női mezőnyben ugyancsak nem került be a 32 közé az orosz Darija Kaszatkina (21.), a francia Caroline Garcia (24.), valamint a tajvani Hszie Szu-vej (25.), ugyanakkor a román Simona Halep címvédőként három szettben bejutott a következő fordulóba.

Tenisz: két meccslabdáról fordított, és jutott elődöntőbe Djokovics

Novak Djokovics 4:6, 7:6, 6:4-re legyőzte Juan Martín del Potrót a római salakpályás mestertorna negyeddöntőjében, így a szerb teniszklasszis lesz Diego Schwartzman ellenfele a legjobb négy között.

Tenisz: Del Potro Miamiban sem indul, hosszú kihagyás jöhet

Sérülés miatt nem indul el a héten kezdődő miami tornán sem Juan Martín del Potro, a férfi tenisz-világranglista nyolcadik helyezettje.

Tenisz: Györe a négy közé jutott Rio de Janeiróban

A szerbiai Györe László a legjobb négy közé jutott a Rio de Janeiró-i férfi tenisztornán.

Tenisz: Györe László megverte az 1. kiemelt Thiemet Rióban

Az első helyen kiemelt osztrák Dominic Thiem az első fordulóban kiesett a Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztornán. A világranglistán 8. játékost a szerbiai Györe László búcsúztatta két szettben.

Australian Open: Del Potro még nem épült fel, így nem indul

Juan Martín del Potro nem indul a január második felében sorra kerülő Ausztrál nemzetközi teniszbajnokságon.

Tenisz: Del Potro térdsérülés miatt lemarad a vb-ről

Súlyos térdsérülés miatt hosszú időre kidőlt Juan Martín del Potro, a tenisz US Open 2009-es bajnoka, idei döntőse.

Tenisz: Del Potro bejutott a nyolcaddöntőbe Sanghajban

A harmadik helyen kiemelt argentin Juan Martín del Potro továbbjutott a második fordulóból a 9.22 millió dollár (2.6 milliárd forint) összdíjazású sanghaji férfi tenisztornán.

Tenisz: a selejtezőből indult, Nisikori legyőzésével tornát nyert

A hazai közönség előtt szereplő Nisikori Kei két játszmában, 6:2, 6:4-re kikapott a selejtezőből induló Danyiil Medvegyevtől a tokiói kemény pályás férfi teniszverseny döntőjében. A 22 éves orosz először nyert ATP 500-as viadalt, míg összességében a harmadik tornagyőzelmét könyvelte el. Pekingben a grúz Nikoloz Baszilasvili diadalmaskodott.

Tenisz: Wozniacki lesz Sevastova ellenfele a döntőben

A nőknél a volt világelső Caroline Wozniacki, a férfiaknál a grúz Nikoloz Baszilasvili jutott be másodikként a döntőbe a pekingi kemény pályás tenisztornán.

Tenisz: Nisikori Tokióban, Del Potro Pekingben elődöntős

A kétszeres bajnok Nisikori Kei két játszmában jutott tovább a tokiói férfi tenisztorna negyeddöntőjéből. A hazaiak kedvence – a torna harmadik kiemeltje – az elődöntőért a görög Sztefanosz Cicipaszt győzte le pénteken 1 óra 23 perc alatt.

US Open: „Úgy éreztem magam, mintha egy futballmeccsen lennék”

Mint korábban beszámoltunk róla, az amerikai nemzetközi teniszbajnokság (US Open) férfi egyesének döntőjét három szettben (6:3, 7:6, 6:3) Novak Djokovics nyerte a korábbi győztes Juan Martín del Potro ellen. A finálé után a két játékos elismerően nyilatkozott egymásról.

US Open: Del Potro nagyot küzdött, de Djokovics a bajnok

Novak Djokovics 3 óra 15 perces mérkőzésen, három játszmában (6:3, 7:6, 6:3) megverte a 2009-es bajnok Juan Martín del Potrót az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében, ezzel harmadszor nyerte meg a US Opent, és pályafutása 14. Grand Slam-tornagyőzelmét ünnepelheti.

Del Potro óriásit küzdött, de Djokovics nyerte meg a US Opent

US Open: Nadal feladta az elődöntőt, Djokovics nem hibázott

Rafael Nadal sérülés miatt nem tudta befejezni a Juan Martín del Potro elleni elődöntőt az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) pénteki versenynapján, így a két játszmát megnyerő argentin játékos jutott be a férfi egyes vasárnapi fináléjába.

US Open: 67 nyerő és 26 ász sem volt elég Del Potro ellen

A 2009-es US Open-bajnok Juan Martín del Potro négy játszmában, 6:7, 6:3, 7:6, 6:2-re legyőzte az amerikai John Isnert az amerikai nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének negyeddöntőjében. Az argentin kiválóság az elődöntőben a világelső Rafael Nadallal találkozik.

Wimbledon: újabb ötszettes csata, Nadal továbbjutott

Az Angol nemzetközi teniszbajnokság (Wimbledon) negyeddöntőjében a világelső Rafael Nadal, közel öt óra játék után öt szettben legyőzte az argentin Juan Martín del Potrót, így bejutott a legjobb négy közé, ahol Novak Djokoviccsal találkozik. A másik elődöntőben a Milos Raonicot szetthátrányból legyőző John Isner mérkőzhet meg a címvédő Roger Federert kiejtő Kevin Andersonnal.

Wimbledon: Serena Williams készülhet az elődöntőre

Juan Martín del Potro négy szettben legyőzte Gilles Simont a wimbledoni teniszbajnokság nyolcaddöntőjében, így a negyeddöntőben ő lesz Rafael Nadal ellenfele. A hölgyeknél kialakult az elődöntő párosítása, a legjobb négy között ott van Serena Williams is.