?>
Tragédia: mégsem úgy történt Reyes balesete, ahogy állították?

Mint ismert, közlekedési balesetben, 35 évesen elhunyt a 21-szeres spanyol válogatott labdarúgó, José Antonio Reyes. A gyászhír megjelenését követően olyan beszámolók láttak napvilágot, hogy a futballista volt egyértelműen a hibás, ugyanis óriási sebességgel hajtott. Könnyen lehet, ez azonban mégsem teljesen igaz.

Videó: félpályás gól, de milyen!? Bizarr találattal nyert Reyes egykori csapata

Ritkán látható bizarr góllal nyerte meg első mérkőzését José Antonio Reyes halála óta az Extremadura labdarúgócsapata, amely a spanyol másodosztályú bajnokság utolsó előtti, 41. fordulójában 1–0-ra győzött a feljutásért csatázó Cádiz vendégeként. A győztes gólt a 26. percben Carlos Pomares szerezte, aki úgy talált be a kezdőkörből, hogy nem is akarta kapura lőni a labdát…

Tragédia: Nem kéne hősnek beállítani – az exrealos az elhunyt Reyesről

A José Antonio Reyeshez hasonlóan korábban szintén spanyol labdarúgó-válogatott Santiago Canizares sokakat megbotránkoztató üzenetet posztolt a közösségi oldalára a néhány napja elhunyt futballistáról.

Tragédia: a vizsgálatok szerint Reyes 200-nál is gyorsabban hajtott

Az As úgy tudja, hogy defekt, majd az autó tankjának a felrobbanása okozta José Antonio Reyes halálát.

Gyász: a BL-döntő szereplői is megemlékeztek Reyesről

Amint arról beszámoltunk, szombaton délelőtt 35 éves korában autóbalesetben elhunyt José Antonio Reyes, az Arsenal, a Real Madrid, a Sevilla, és az Atlético Madrid szélsője. A csatárról a Bajnokok Ligája madridi fináléjára készülő csapatok, a Tottenham és a Liverpool is megemlékezett, a BBC pedig közölte, értesülései szerint gyászszünettel kezdődik a mérkőzés.

Tragédia: elhunyt a spanyol válogatott José Antonio Reyes

A Sevilla labdarúgócsapata a hivatalos Facebook-oldalán közölte, hogy közlekedési balesetben, 35 évesen elhunyt a klub korábbi játékosa, a 21-szeres spanyol válogatott támadó, José Antonio Reyes, aki a most befejeződött idényben a spanyol másodosztályú Extremadurában játszott.

Játékossors: az Arsenal veretlen bajnoka a spanyol másodosztályba igazolt

A korábban a Sevillában, az Arsenalban, a Real Madridban és az Atlético Madridban is megforduló José Antonio Reyes a spanyol másodosztályú Extremadurában folytatja a pályafutását.

Amikor védőt cserélt a Chelsea és az Arsenal

Felforgatta a futballvilágot a január végi Alexis Sánchez, Henrih Mhitarjan csere, pedig nem egyedülálló az effajta üzlet, a közelmúltból bizony számos magyar és nemzetközi példát találhatunk hasonlóra. Hogy melyik volt a legnagyobb, legérdekesebb csere a sportág történelmében? Erről természetesen majd a kedves olvasó dönt. Új sorozatunk a labdarúgás érdekes csereügyleteivel foglalkozik. A hetedik részben azt nézzük meg, hogyan került Ashley Cole a Chelsea-hez.

Spanyolország: a Real Madrid korábbi sztárja Kínába igazol

José Antonio Reyes megerősítette, hogy Kínában, a Sanghaj Senhua labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását.

Na, mi újság, Wágner úr? – avagy a topligák top 10 „sztrovacsekje”

Véget ért az idei nyári átigazolási szezon, sajnos vagy végre már – néhány nagy öreggel is találkozhattunk az elmúlt hetekbeli transzferlistáinkon, közülük emelünk ki tízet.

La Liga: a 87. percig 0–1 volt, mégis a barcelonaiak nyertek

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójának nyitó mérkőzésén az Espanyol hazai pályán 2–1-re legyőzte a Betist. A vendégek a 87. percig vezettek, ám a barcelonai csapat Javi Fuego és José Antonio Reyes találataival az utolsó percekben megfordította a meccset.

La Liga: megszakadt a Sevilla sorozata Barcelonában

Az Espanyol hazai pályán 3–1-es győzelmet aratott a Sevilla felett hazai pályán, ezzel megszakítva a vendégek ötmeccses győzelmi sorozatát.

Espanyol: Reyes érkezik Sevillából, garantált a trófea?

A Sevilla labdarúgócsapatát elhagyó José Antonio Reyes az Espanyolban folytatja pályafutását.

Szuper kupameccs: a Barcelona 5–4-re verte meg a Sevillát

A Bajnokok Ligája-címvédő FC Barcelona Tbilisziben hosszabbítás után 5–4-re legyőzte az Európa-liga-győztes Sevillát a 2015-ös európai Szuperkupa-mérkőzésen.

La Liga: további két évig a Sevillát erősíti az El-legenda

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Sevilla két évvel meghosszabbította szélsője, José Antonio Reyes szerződését.

Bacca-dupla, Sevilla-címvédés és hatalmas ijedelem az El-döntőben

Az Európa-liga 2014–2015-ös döntőjében a Sevilla 3–2-re legyőzte a Dnipro Dnipropetrovszkot, így megvédte címét. A spanyol csapat a kupatörténet legsikeresebb klubja lett, és győzelmének köszönhetően a következő szezonban a Bajnokok Ligájában indulhat. A döntőt beárnyékolta, hogy a találkozó végén Matheus összeesett a pályán.

Premier League: gondok vannak az Arsenal új védőjével

Arsene Wenger, az angol Premier League-ben szereplő Arsenal labdarúgócsapatának menedzsere szerint  problémát jelent, hogy Gabriel Paulista, a Villarrealtól átigazolt brazil hátvéd nem beszél angolul. A Middlesbrough elleni kupameccsen azonban pályára léphet.

Atlético: hiába ajánlottak dupla fizetést, Reyes visszautasította a Galatát

Az As napilap beszámolója szerint a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Atlético Madrid támadója, José Antonio Reyes és ügynöke tegnap a Galatasaray képviselőjével tárgyalt Sevillában, de a spanyol futballista visszautasította a török klub ajánlatát.

Atlético Madrid: Reyes, Ujfalusi és Assuncao is hosszabbított

Három játékosával szerződést hosszabbított a spanyol labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Atlético Madrid.

Szuperkupa: az első gólt szerző Reyes elmondhatatlan boldogsága

A péntek esti európai Szuperkupa-mérkőzés (Atlético Madrid–Internazionale 2–0) legjobb játékosának José Antonio Reyest választották meg, aki a góljával döntő érdemeket szerzett a spanyol sikerben.