Vb 2018: garantáltan C. Ronaldo és Messi nélkül – itt a vb álomcsapata!

Az álomcsapatok összeállításában az a jó, hogy végeláthatatlanul lehet vitatkozni rajtuk. Mi megtettük tétjeinket – a labdarúgó-világbajnokságon látottak alapján az NSO szerkesztői a következő tizenegyet látták a legjobbnak.

Vb 2018: Egy ilyen büntető után ez már nem az én sportom – Mourinho

José Mourinho, a Manchester United labdarúgócsapatának menedzsere az orosz Russia Today szakértőjeként elemzett a világbajnokságon. A finálé egyik kétes szituációja kapcsán is elmondta a véleményét, mely szerint Néstor Pitana rosszul döntött, amikor tizenegyest ítélt Ivan Perisic kezezésénél.

Vb 2018: tizenegyest ért Perisic megmozdulása? – szavazás

A horvát Ivan Perisic lett Marco Materazzi után a világbajnoki döntők történetének második játékosa, aki gólt szerzett egy fináléban, de tizenegyest ítéltek ellene a mérkőzés alatt. A francia–horvát mérkőzés 38. percében a videoasszisztens segítségével ítélt Néstor Pitana büntetőt Perisic ellen, s ezt Antoine Griezmann gólra váltotta – de tizenegyest ért-e a horvát szélső kezezése?

Vb 2018: Perisic sérült, kihagyja a franciák elleni döntőt?

Brit sajtóértesülések szerint veszélyben van a horvát labdarúgó-válogatott húzóemberének, Ivan Perisicnek a szereplése a vb-döntőben.

Vb 2018: olvasóink szerint szabályos volt Perisic Anglia elleni gólja

A szavazóink nagyja úgy véli, egyértelműen szabályos volt Ivan Perisic gólja Anglia ellen a labdarúgó-világbajnokság elődöntőjében.

Vb 2018: reklamálnak a britek, Perisic gólja szabálytalan volt? – szavazás

A brit médiában némi kritikát kapott Cüneyt Cakir, a Horvátország–Anglia vb-elődöntő (2–1) játékvezetője.

Vb 2018: Kane-nek most nagyon fáj, Southgate nagyon büszke

Mint ismert, Horvátország története során először jutott be a labdarúgó-világbajnokság döntőjébe azzal, hogy hosszabbítás után 2–1-re legyőzte Angliát. A mérkőzés lefújása után közvetlenül a főszereplők egy része, így az angolok részéről a csapatkapitány és a szövetségi kapitány, Harry Kane és Gareth Southgate, a horvátoktól pedig a gólt és gólpasszt jegyző Ivan Perisic értékelte a történteket.

Elképesztő mérkőzésen lett BL-induló az Inter

Fordítani tudott az Inter a Lazio otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) utolsó, 38. fordulójában, ezzel a milánóiak – éppen a legyőzött riválist leszorítva – befutottak a tabella negyedik, még éppen Bajnokok Ligája-indulást érő helyére.

Serie A: Perisic-tripla, 5–0 – két év után élen az Inter

Az Internazionale odahaza 5–0-ra megverte a Chievót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában, ezzel átvette a vezetést a tabellán.

Serie A: az Inter átvette a vezetést a bajnokságban

Az Internazionale 3–0-ra is vezetett, végül 3–2-re győzte le a Sampdoriát a Serie A keddi bajnokiján. Az egygólos siker is három pontot hozott a kék-feketék konyhájára, amivel – ha csak ideiglenesen is – átvették a vezetést a tabellán.

Képek: hosszabbított a sztár, levetkőzött a playmate

Mint arról korábban beszámoltunk, a múlt héten szerződést hosszabbított a Serie A-ban szereplő Interrel Ivan Perisic. Több sem kellett April Summersnek, a 29 esztendős playmate a Twitteren tett közzé meztelen képeket, ezzel ünnepelve meg a horvát támadó új szerződését.

Inter: vitte volna az MU, a támadó inkább hosszabbított

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Internazionale szerződést hosszabbított Ivan Perisiccsel.

Barcelona: ők érkezhetnek Coutinho és Dembélé helyett

Külföldi lapértesülések szerint az FC Barcelona figyelme a Tottenhamben futballozó Christian Eriksen, valamint az Inter játékosa, Ivan Perisic felé fordulhat, amennyiben nem sikerül megszereznie a Philippe Coutinho, Ousmane Dembélé duót.

Mou és az MU: nehéz lesz őket gerincre vágni!

Tart a fesztiválok dandárja, végre felértékelődik a tanári pálya, kezdődik a gyümölcsvita a lekvár- és a pálinkalobbi között, legszívesebben elutaznánk last minute-be, túl vagyunk minden idők legjobb alapozásán, és, mint a bolond, dolgozunk, hogy majd kicsit pihenhessünk – azaz idén is elérkeztünk a nyári átigazolási idényhez. Szokásunk szerint az angolokkal kezdjük heti transzferkörsétánkat.

Inter: ez egy egészen más milánói kínai tészta

Tart a fesztiválok dandárja, végre felértékelődik a tanári pálya, kezdődik a gyümölcsvita a lekvár- és a pálinkalobbi között, legszívesebben elutaznánk last minute-be, túl vagyunk minden idők legjobb alapozásán, és mint a bolond, dolgozunk, hogy majd kicsit pihenhessünk – azaz idén is elérkeztünk a nyári átigazolási idényhez. Szokásunk szerint az angolokkal kezdtük heti transzferkörsétánkat, és az olaszokkal folytatjuk.

Internazionale: furcsa okból válhatnak meg Perisictől

Egyre valószínűbb Ivan Perisic Intertől való távozása, és bár az új kínai tulajdonos révén hatalmas összeget költhet a klub a nyáron új játékosok igazolására, mégis anyagi vonzata lehet annak, hogy kénytelenek megválni Perisictől.

MU: Mourinho a szomszédban járt, két kiszemeltje is van

A napokban Zágrábban járt José Mourinho, a Manchester United menedzsere, és bár az első találgatások szerint Ivan Perisic Old Traffordra csábításának reményével kelt útra, úgy tűnik, inkább Marcelo Brozovic akadhat a hálójába.

Videó: az Inter-játékos csodálkozott, amiért lefújták a hazaadását

Lehet róla vitatkozni, hogy jó szabály-e vagy sem, mindenesetre Ivan Perisic sárga lapot érően vétett a regulák ellen az Internazionale–Roma olasz bajnoki labdarúgó-mérkőzés elején. A horvát játékos kissé szorult helyzetben felemelte fejére a labdát, és úgy adta haza Samir Handanovicnak. A játékvezető nem habozott…

Serie A: Perisic duplájával már megint győzött az Inter

Az Inter 0–1-ről fordítva, a horvát Ivan Perisic két góljának köszönhetően 2–1-re győzött az Udinese vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában.

Serie A: az Inter a 92. percben mentette ikszre a Milan elleni derbit

Az AC Milan hiába vezetett a 92. percig 2–1-re az Internazionale elleni milánói derbin, Ivan Perisic a véghajrában egalizált, döntetlenre mentve a presztízscsatát a Serie A 13. fordulójában.