Inter: „A családunk interes, 100 százalék, hogy Icardi marad”

Mauro Icardi a következő idényben is az Internazionale labdarúgója lesz – jelentette ki felesége és ügynöke, Wanda Nara egy olasz televízióműsorban.

Serie A: az Inter magabiztos győzelmével őrzi a dobogót

Az Internazionale idegenben 3–1-re legyőzte a Frosinonét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 32. fordulójában. Ezzel nemcsak őrzi dobogós pozícióját, hanem még növelte is előnyét közvetlen üldözőivel szemben a biztos Bajnokok Ligája-indulást érő, harmadik helyért folyó harcban.

Inter: a Juventus sikeredzője válthatja Spallettit – sajtóhír

Angol és olasz források egybehangzóan állítják, nyártól visszatérhet Olaszországba és a Serie A-ban vállalhat munkát Antonio Conte, aki legutóbb a Chelsea-nél dolgozott. A tréner fizetési igénye azonban még jelenthet gondot: sajtóhírek szerint 10 millió eurót szeretne keresni idényenként – ezzel pedig a liga legjobban fizetett edzője lenne.

Serie A: fütty és taps – Icardi két hónap után ismét a Meazzában

Az Internazionale az Atalantával (0–0), a Lazio drámai hajrában a Sassuolóval (2–2) játszott döntetlent hazai közönség előtt az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulóban.

Serie A: két klub közösen vinné el Szoboszlait – sajtóhír

Továbbra is hálás téma az olasz átigazolási piacon Szoboszlai Dominik jövője: a Tuttomercatoweb arról ír, hogy az Atalanta lehet az ugródeszka a fiatal magyar labdarúgó számára a Serie A topklubjai felé.

Bergkamp, az meg ki? Kinek kell egy Rúgdalabdát Karlosz?

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel szoktuk vigasztalni magunkat, ha szokás szerint kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, pár lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. MOST INDULÓ SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK. ÍME, AZ ELSŐ RÉSZ!

Serie A: ötgólos derbi, nagy jelenetek és Inter-siker

Az olasz labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának záró mérkőzésén, a Derby della Madonninán az Internazionale 3–2-re legyőzte a Milant. Öt gólt, mozgalmas összecsapást és izgalmas hajrát hozott a találkozó. Győzelmével az Inter visszaelőzte a Milant a tabellán, és feljött a harmadik helyre.

Mozgalmas milánói derbi, izgalmas hajrá és Inter-siker

Inter: Senki se felejtse el, vészhelyzet van – Handanovic

Luciano Spalletti vezetőedző szerint az Inter megérdemelte, hogy kiessen az Európa-ligából, miután képtelen volt válaszolni az Eintracht Frankfurt 6. percben szerzett góljára Milánóban.

Európa-liga: hosszabbításban verte ki a Sevillát a Slavia

Kevesen hitték volna a múlt heti, spanyolországi 2–2 után, hogy a Slavia–Sevilla mérkőzésen hosszabbítás lehetséges. A felek azonban megismételték az eredményt, végül a hazaiak 120 perc után 4–3-ra nyertek és bejutottak az Európa-liga legjobb nyolc csapata közé.

El: a Frankfurt a San Siróban ejtette ki az Intert

Az Eintracht Frankfurt Luka Jovics találatával 1–0-ra legyőzte idegenben az Internazionalét, így búcsúztatta az olasz csapatot az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján. A Frankfurt jobban játszott szinte az egész meccsen, így összességében megérdemelt a továbbjutása. Az Internek sokba került Marcelo Brozovic első mérkőzésen kihagyott büntetője.

A Frankfurt óvja a német becsületet: a San Siróban ejtette ki az Intert

El: büntetőt hibázott az Inter, nem született gól Frankfurtban

Nem bírt egymással a német ötödik és az olasz negyedik, vagyis az Eintracht Frankfurt és az Internazionale az Európa-liga nyolcaddöntőjének első mérkőzésén, amely gól nélküli döntetlent hozott Németországban. Meglepetésre a Sevilla sem tudott győzni, a spanyolok a Slavia Prahát fogadták, az összecsapás 2–2-vel ért véget, és a Valencia sem szerzett megnyugtató előnyt az FK Krasznodar ellen (2–1). Örülhetett viszont a Villarreal, amely szentpétervári 3–1-es sikerével fél lábbal talán már túl is jutott a Zeniten, valamint a Napoli, amely 3–0-ra verte meg a Salzburgot. A Dinamo Zagreb hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Benficát.

Inter: Itt csak egy probléma van, és az Wanda Nara – Cassano

A már visszavonult labdarúgó, Antonio Cassano beszólt az Inter-sztár Mauro Icardi feleségének (s egyben ügynökének), Wanda Narának.

Inter: A férfiak uralják a világot, forradalmi, amit csinálok! – Wanda Nara

Bár Mauro Icardi, az Internazionale labdarúgócsapatának támadója csütörtök este nyílt levélben üzent a szurkolóknak, továbbra is rengeteg a kérdés a jövőjét illetően Olaszországban. Most a sokat kritizált ügynöke, és egyben felesége, Wanda Nara beszélt az olasz sajtóval. És elmondta, nem ő a hibás.

Inter: Icardi megtörte a csendet, nyílt levélben üzent a szurkolóknak

Az Inter labdarúgócsapata hivatalosan is közzétette a Cagliari elleni olasz élvonalbeli bajnoki mérkőzésre utazó keretét, amelyből Mauro Icardi ismét kimaradt. Nem sokkal később a csapatkapitányi karszalagtól két hete megfosztott argentin csatár megtörte a csendet, és egy, az Instagram-oldalán közzétett nyílt levélben üzent a szurkolóknak.

El: ilyen még nem volt! 13 és fél ezer vendégszurkoló lehet az Inter–Frankfurton

Nem túlzás, óriási érdeklődés övezi Frankfurtban a csapat milánói vendégjátékát az Európa-liga nyolcaddöntőjében. Az Inter–Eintracht összecsapásra 24 óra alatt több mint 20 ezer jegyigénylést adtak le a vendégszurkolók, holott alapesetben az adott stadion kapacitásának 5 százalékába, azaz Milánóban mintegy 4000–4500 helyre értékesítenének jegyeket a vendégeknek...

Inter: Weisz Árpád előtt tiszteleg a milánói kiállítás

Milánóban Ha a fasizmus pályára lép című kiállítás nyílt, amely Weisz Árpád előtt tiszteleg.

Serie A: öt perc alatt három gól – fordulatos hajrában Inter-siker

Az Internazionale hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott a Sampdoria felett az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában, ezzel őrzi harmadik helyét és négypontos előnyét a dobogóért dúló csatában a városi rivális AC Milannal szemben.

Juventus: CR7 csak a B-terv volt, az Inter sztárját szerették volna helyette

A Juventus sportigazgatója, Fabio Paratici a Gazzetta dello Sportnak adott interjúban árulta el, eredetileg Cristiano Ronaldo helyett a rivális Internazionale csapatkapitányát, Mauro Icardit akarták megszerezni a nyáron. A cél egyértelmű volt: egy, a klub számára elsőre elképzelhetetlen átigazolást véghez vinni, ezzel pedig felrázni és motiválni a sorozatban hét bajnoki címet gyűjtő, ám a Bajnokok Ligájában a végső sikert el nem érő keret tagjait.