Serie A: Inter-bukás Nápolyban, az Atalanta már dobogós

Az Inter erőlködött, a Napoli gólokat lőtt: veszélyben a milánóiak bronza

A Napoli hazai pályán 4–1-re legyőzte az Internazionalét az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 37. fordulójában, ezzel a milánói együttes – az Atalanta torinói pontszerzése okán – lecsúszott a dobogóról. Az Inter 1997 ősze óta nem tudott bajnokit nyerni Nápolyban.

Inter: Icardi tisztázta a jövőjét firtató kérdéseket

Korábban Mauro Icardi felesége jelentette ki, hogy az argentin futballista a következő idényben is az Internazionale labdarúgója lesz, most pedig az érintett öntött tiszta vizet a pohárba.

Serie A: az Inter hosszabbított szlovák válogatott védőjével

Az olasz élvonalbeli (Serie A) Internazionale labdarúgócsapata hivatalos honlapján tudatta: 2023-ig meghosszabbította Milan Skriniar szerződését. A szlovák válogatott védőt az utóbbi hónapokban hírbe hozták a Manchester Cityvel és az FC Barcelonával is.

Serie A: hozta a kötelezőt, így ismét harmadik az Inter

Az Internazionale hazai környezetben 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Chievót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 36. fordulójának záró mérkőzésén.

Serie A: Antonio Conte közel a megegyezéshez – sajtóhír

A Sky Italy információi szerint Antonio Conte közel áll a megegyezéshez az Interrel, így a Juventus korábbi vezetőedzője lehet Luciano Spalletti utódja a milánói klubnál.

Atlético: a rutinos védő könnyek között jelentette be távozását

Hivatalosan is bejelentette távozását Diego Godín, az Atlético Madrid 33 esztendős, uruguayi védője, aki 2010 után hagyja el az együttest. A spanyol bajnok labdarúgó könnyek között számolt be a búcsúról. Lapértesülések szerint az Internazionale lesz az új klubja.

Inter: a legjobban kereső játékos lehet az Atlético védőjéből

6.75 millió eurós éves fizetéssel győzheti meg a klubváltásról Diego Godínt az Inter – írja La Gazzetta dello Sport. Az uruguayi bekk ezzel a csapat legjobban fizetett játékosa lenne, míg a Serie A-ban csak Cristiano Ronaldo és Paulo Dybala előzné meg...

Serie A: rekordgyőzelmet aratott Veronában a SPAL

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójában a SPAL idegenben 4–0-ra kiütötte az idény végén már biztosan búcsúzó Chievót.

Merész fotósorozattal rukkolt elő Icardi és Wanda Nara – KÉPEK

Izzik a levegő Mauro Icardi és Wanda Nara körül – szó szerint és átvitt értelemben is. Az Inter csatára összetűzésbe került az Interrel, a játékostól elvették a csapatkapitányi karszalagot, majd térdsérülésre hivatkozva sokáig nem játszott, miközben a klub közleménye szerint a vizsgálat kimutatta, hogy Icardinak semmi baja nincs. Az argentin játékos kálváriájáért legtöbben a feleségét okolták, ám a futballista azóta visszatért a csapatba – de arra is volt ideje, hogy nejével bevállaljon egy merész fotósorozatot.

Serie A: az Inter elfogyott a második félidőre, iksz a Derby d'Italián

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 34. fordulójában az Internazionale a már bajnok Juventust fogadta, és a Derby d'Italia 1–1-es döntetlennel ért véget. A hazaiak az első félidőben uralták a meccset, a második félidőre azonban elfáradtak, és a Juventus a klubpályafutása 600. gólját szerző Cristiano Ronaldo vezérletével egyenlített, sőt a meccset is megnyerhette volna.

C. Ronaldo 600. klubgóljával egyenlített a Juve Milánóban

PSG: Icardi érkezik, Cavani távozik a nyáron?

Olasz lapértesülés szerint a Paris Saint-Germain készen áll szerződtetni az Inter csatárát, Mauro Icardit, akinek 70 millió euróban szabták meg a vételárát.

Serie A: a Roma kiharcolt magának egy pontot Milánóban

Az Internazionale hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Romával az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén.

Nem bírt egymással az Inter és a Roma, nyílt a bronz sorsa

Az olasz labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának szombati utolsó mérkőzésén a dobogó harmadik fokán tanyázó Inter fogadta a helyére vágyó, ám jelenleg hat ponttal lemaradva tőle az ötödik pozícióban álló Romát és játszott vele 1–1-es döntetlent, amivel a fővárosiak hátránya nem csökkent.

Roma: London helyett Milánóban köthet ki a gólvágó

A Football Italia és a La Gazzetta dello Sport egybehangzóan állítja, hogy Edin Dzeko nem tér vissza Angliába, a bosnyák támadó ugyanis nemet mondott a West Ham United ajánlatára, és inkább Olaszországban akar maradni. A 33 éves labdarúgó menedzserével az Internazionale vette fel a kapcsolatot a Gazzetta forrásai szerint.

Serie A: hiába Mancini és a Juve kérése, később rajtol az idény

A Serie A szervezői nyilvánosságra hozták a 2019–2020-as idény kulcsdátumait. Az olasz élvonal küzdelmei augusztus 24-én kezdődnek, s május 24-én érnek véget.

Inter: a Juventus sikeredzője válthatja Spallettit – sajtóhír

Angol és olasz források egybehangzóan állítják, nyártól visszatérhet Olaszországba és a Serie A-ban vállalhat munkát Antonio Conte, aki legutóbb a Chelsea-nél dolgozott. A tréner fizetési igénye azonban még jelenthet gondot: sajtóhírek szerint 10 millió eurót szeretne keresni idényenként – ezzel pedig a liga legjobban fizetett edzője lenne.

Serie A: fütty és taps – Icardi két hónap után ismét a Meazzában

Az Internazionale az Atalantával (0–0), a Lazio drámai hajrában a Sassuolóval (2–2) játszott döntetlent hazai közönség előtt az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 31. fordulóban.

A Bayern elleni csodagól szerzője hiába villogott a Bayern mezében

Ember tervez, Isten végez – legalábbis ezzel szoktuk vigasztalni magunkat és egymást, ha szokás kudarcot vallunk. Igaz ez a labdarúgás világának egyik legérdekesebb szegmensére, az átigazolásokra is. Feleség, szülő, részegség, szolárium, luxuskocsi, emberrablás, halálos fenyegetés, kapzsi ügynök, bruttósítás, elromlott faxgép, veszkócsizma, az Úr szava, egy izlandi vulkán, anya-lánya szex, másnaposság, pár lyukas fog, HIV-es pletyka, irigy elvtárs, a brazil kormány, letartóztatás, pénzfeldobás, kutyaugatás, tűzoltóautó és Sharon Stone miatt is maradt már el átigazolás. NEMRÉG INDULÓ SOROZATUNK A MEGHIÚSULT ÁTIGAZOLÁSOKKAL FOGLALKOZIK. ÍME, A HARMADIK  RÉSZ!