Videó: a kislány úgy zavarba jött Van Dijktől, mint még senki

Csak örömöt akart szerezni egyik rajongójának Virgil van Dijk, de erre a reakcióra valószínűleg nem számított. A holland válogatott mérkőzése után a stadionban találkozott egy Van Dijk-rajongó családdal, ám a Liverpool-védő nevével ellátott mezt viselő kislány úgy zavarba jött példaképétől, hogy apjához bújt, és nem is volt hajlandó megfordulni, amíg a 28 éves klasszis a közelben volt.

Eb 2020, C-csoport: a hollandok és a németek is győztek idegenben

Németország és Hollandia is három pontot szerzett az Eb-selejtezők C-csoportjában – előbbi Észak-Írországban győzött 2–0-ra, utóbbi az észtek otthonában nyert könnyedén 4–0-ra.

Eb 2020: ráesett De Ligt kezére a labda, 11-est adott a bíró – videó

Egészen elképesztő körülmények között jutott tizenegyeshez a német labdarúgó-válogatott a Hollandia elleni Európa-bajnoki selejtezőn. A labda gyakorlatilag ráesett Matthijs de Ligt kezére, a játékvezető pedig nem teketóriázott, a tizenegyespontra mutatott. A büntetőt Toni Kroos magabiztosan értékesítette. A mérkőzést ITT követheti élőben.

Hollandia a szünet után leiskolázta Németországot Hamburgban

A holland labdarúgó-válogatott szenzációs második félidőt produkálva 4–2-re legyőzte Németországot Hamburgban Európa-bajnoki selejtezőn. A szünetben még a németek vezettek 1–0-ra, és ugyan a hazaiak egy jogtalan büntetővel egyenlítettek 1–2-nél a fordulás (és a fordítás) után, ám Hollandia így is kiharcolta a győzelmet.

Női röpi Eb: a hollandok kapitánya olimpiai éremben bízik

A holland női röplabda-válogatottat irányító Jamie Morrison szerint csapata a jövő nyári olimpián az érmekért harcolhat, igaz, ehhez előbb ki kell jutnia Tokióba.

Vizes vb: ha nyernek a mieink, Spanyolország következik

Ausztrália női vízilabda-válogatottja nagyszerű védekezéssel 9–7-re nyert Oroszország ellen, és elődöntőbe jutott a kvangdzsui világbajnokságon. Egynegyednyi űrjátékkal a spanyol női vízilabda-válogatott felülmúlta Hollandiát, így ha a magyar együttes nyer, ellene játszik az elődöntőben.

Gólrekorddal védte meg világbajnoki címét az Egyesült Államok

Az amerikai női labdarúgó-válogatott megvédte világbajnoki címét, mivel a franciaországi vb döntőjében Megan Rapinoe és Rose Lavelle góljával 2–0-ra legyőzte az Európa-bajnok Hollandiát.

Hollandia: Arjen Robben bejelentette visszavonulását

Felhagy a profi labdarúgással Arjen Robben, a hollandok kiváló szélsője – derült ki a játékos által a holland sajtóhoz eljuttatott közleményből.

Női vb: Hollandia lesz a címvédő USA ellenfele a döntőben

Az Európa-bajnok holland válogatott lesz a címvédő Egyesült Államok ellenfele a női labdarúgó-világbajnokság vasárnapi döntőjében, mivel a narancsmezesek a szerdai elődöntőben hosszabbítás után 1–0-ra legyőzték Svédországot.

Női vb: Marozsán hiába szállt be, kiestek a németek

Az Európa-bajnok holland női labdarúgó-válogatott Vivianne Miedema és Stefanie van der Gragt fejes góljaival 2–0-ra legyőzte Olaszországot a franciaországi világbajnokságon, így története során először bejutott a legjobb négy közé. Nem lesz ott az elődöntőben azonban Németország, amely Marozsán Dzseniferrel a soraiban 2–1-re kikapott Svédországtól.

Videó: Sneijder ittasan randalírozott, letartóztatták

A korábban az Ajaxban, az Interben és a Real Madridban is megforduló Wesley Sneijderről szólnak a hírek a napokban Hollandiában. Sajnos nem a sportolói teljesítménye miatt: az al-Garafa labdarúgója szülővárosában, Utrechtben ittas állapotban megrongált egy autót, ami miatt letartóztatták.

Női vb: Olaszország 28 év után, Hollandia először negyeddöntős

Az olasz női labdarúgó-válogatott Kína 2–0-s legyőzésével, míg az Európa-bajnok holland nemzeti csapat a 2015-ös döntős Japán 2–1-es megverésével jutott be a világbajnokság negyeddöntőjébe.

Női vb: megdöntöttek egy gólrekordot az amerikaiak

Az Egyesült Államok 2–0-ra legyőzte Svédországot a Franciaországban zajló női labdarúgó-világbajnokság csütörtök késő esti mérkőzésén, ezzel az F-csoport első helyén végzett. Az E-csoportban szintén két hibátlan csapat mérkőzött meg a csütörtöki játéknapon, ott Hollandia 2–1-re megverte Kanadát.

Női vb: szenzációs rekord, holland és kanadai továbbjutás

Franciaország, Németország, Olaszország és Anglia után az Európa-bajnoki címvédő Hollandia, valamint Kanada is bejutott a legjobb tizenhat közé a női labdarúgó-világbajnokságon. Az európai válogatott Kamerunt (3–1), míg az észak-amerikai Új-Zélandot (2–0) győzte le az E-csoport második fordulójában.

Női vb: rekord rekord hátán – Alex Morgan öt, az USA 13 gólig jutott

Történelmi különbségű győzelmet aratott a címvédő Egyesült Államok válogatottja a női labdarúgó-világbajnokság csoportkörének első fordulójában: az amerikaiak 13–0-ra verték meg Thaiföldöt, Alex Morgan öt gólig jutott. Az Európa-bajnok holland nemzeti csapat a 92. percben szerzett góllal gyűrte le Új-Zélandot.

NL: CR azt kérte, szerződjek a Juventushoz – De Ligt

Cristiano Ronaldo, a Juventus klasszisa a portugálok vasárnapi, Hollandia elleni Nemzetek Ligája döntője után azt kérte Matthijs de Ligttől, hogy a nyáron igazoljon az olasz rekordbajnokhoz.

Nemzetek Ligája: Portugália lett az első torna győztese!

Az Európa-bajnoki címvédő Portugália legyőzte odahaza Hollandiát az első Nemzetek Ligája döntőjében, az aranymérkőzést egyetlen gól döntötte el.

Női vízi világliga: nem sikerült legyőzni az Európa-bajnokot

A jó kezdés után megtorpant, majd 12–10-re kikapott a magyar női vízilabda-válogatott az Európa-bajnok Hollandiától, így az 5–8. helyért folytatja a küzdelmet a világliga budapesti nyolcas döntőjében.

NL: Koeman tudja, mi a fegyver CR és Portugália ellen

A holland labdarúgó-válogatottat – azzal együtt is, hogy csütörtökön hosszabbításos mérkőzést játszott – képesnek tartja a Nemzetek Ligája megnyerésére Ronald Koeman szövetségi kapitány.

NL: Hollandia hosszabbításban győzte le Angliát, döntőbe jutott

Portugália és Hollandia labdarúgó-válogatottja vívja az első Nemzetek Ligája-kiírás döntőjét vasárnap. A csütörtöki elődöntőben Hollandia hosszabbítás után 3–1-re legyőzte Angliát egy elképesztő védelmi hibákkal tarkított találkozón Guimaraesben. A harmadik helyért Svájc és Anglia mérkőzik meg.