Bundesliga: holland tréner váltja a Szalaiéktól távozó vezetőedzőt

Alfred Schreuder lesz a következő idénytől a német élvonalbeli Hoffenheim vezetőedzője – adta hírül a Szalai Ádámot is foglalkoztató klub.

Bundesliga: Gulácsiék győztek, Szalaiék ikszeltek vendégként

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 26. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig idegenben 1–0-ra legyőzte a Schalkét.

Bundesliga: a 87. perces gólt szerző Havertz lett a tél katonája

A Bayer Leverkusen Kai Havertz 87. percben szerzett győztes góljával 3–2-re megverte a Hannovert a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában.

Bundesliga: Kramaric lett a Hoffenheim megmentője

Andrej Kramaric duplájával a Hoffenheim 2–1-re legyőzte hazai pályán a sereghajtó Nürnberget a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában. A horvát támadó ezzel 2019-ben már hat bajnoki találatnál jár, ennél több gólt pedig csak a Bayern München lengyel sztárja, Robert Lewandowski jegyez a naptári évben.

Bundesliga: Szalai briliáns gólpasszt adott, dráma a Hoffenheim meccsén

Szalai Ádám remek gólpasszal szállt be az Eintracht Frankfurt elleni idegenbeli mérkőzésbe, ám a Hoffenheim őrült hajrá után pont nélkül maradt a Bundesliga 24. fordulójában. Az RB Leipzig magyar válogatottjaival a pályán nyert a sereghajtó Nürnberg otthonában. A Dárdai Pál irányította Hertha legyőzte a Mainzot.

Bundesliga: Szalai zseniális gólpasszt adott sarokkal – videó

Szalai Ádám, a Hoffenheim magyar labdarúgója nem akármilyen gólpasszal szállt be az Eintracht Frankfurt elleni mérkőzésbe. A válogatott támadó – aki a megsérülő Kerem Demirbay helyett állt be csereként – a bal oldalról érkező beadásnál sarokkal húzta tovább a labdát, s a hosszún érkező Joelinton könnyedén passzolt az üres kapuba. A 43. percben ezzel  a góllal egyenlítettek a vendégek.

Bundesliga: Orbán a 89. percben mentett pontot az RBL-nek

A német labdarúgó Bundesliga 23. fordulójának hétfői mérkőzésén a Hoffenheim a 89. percig vezetett Lipcsében, de ekkor Willi Orbán válaszolni tudott Andrej Kramaric találatára, a végeredmény 1–1. Az RB Leipzigben Orbán és Gulácsi Péter végigjátszotta a mérkőzést, Szalai Ádám a 69. percben állt be a Hoffenheimbe. Szalai bebiztosíthatta volna a hajrában a vendégsikert, ám fejesét Gulácsi nagy bravúrral védte – néhány perccel később jött Orbán, és egalizált.

Gulácsi kivédte Szalai szemét, Orbán mentett pontot a Leipzignek

Hoffenheim: rekordösszegért távozhat Szalai vetélytársa a PL-be

A Sport1.de szerint a német élvonalbeli Hoffenheim brazil csatára, Joelinton a nyáron klubrekordot jelentő, 60 millió euróért távozhat a Premier League-ben szereplő Newcastle-be.

Hoffenheim: U-válogatott brazil védő jött, „a jövő embere” lehet

Ugyan már január végén megállapodtak a klubok, a Hoffenheim csak most mutatta be téli szerzeményét, a 20 esztendős Lucas Ribeirót. A Vitóriától szerződtetett 190 centis középhátvéd lapértesülések szerint 4 millió euróba került és a héten csatlakozott a Szalai Ádámot is foglalkoztató klub első keretéhez.

Bundesliga: Gulácsiék simán megverték idegenben a Stuttgartot

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig mindkét magyar játékosával a soraiban nyert a VfB Stuttgart otthonában. A Hoffenheim és a Wolfsburg magabiztosan győzött hazai pályán, míg a Schalke gól nélküli döntetlent játszott a Freiburggal.

Hoffenheim: Ki mondta, hogy lejár a szerződésem?! – Szalai

Szalai Ádámról, a Hoffenheim magyar támadójáról készített terjedelmes anyagot a Kicker nyomtatott kiadása. A 31 éves légiós Julian Nagelsmannról, lejáró(?) szerződéséről, illetve a mögöttünk hagyott és az előttünk álló Európa-bajnokságról is beszélt.

Bundesliga: a Hertha nagyon elpáholta a Gladbachot; 3–0-ról ikszelt a BVB!

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 3–0-s győzelmet aratott a hazai pályán eddig hibátlan Mönchengladbach otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójában. A Dortmund háromgólos előnyt elherdálva ikszelt a Szalai Ádámot végig a kispadon tartó Hoffenheimmel, míg Thomas Doll együttese, a kieső helyen lévő Hannover megszerezte az első sikerét a Ferencváros korábbi vezetőedzőjének irányításával.

Bundesliga: a BVB döntetlennel is növelte az előnyét az élen

A Borussia Dortmund 1–1-es döntetlent játszott a Frankfurttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 20. fordulójában. Hiába botlott azonban a listavezető, a második helyen álló Bayern München nem tudott élni a lehetőséggel, mivel 3–1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen vendégeként. Szalai Ádám 19 percet kapott a Düsseldorffal 1–1-re végző Hoffenheimben, a Dárdai Pál vezette Hertha BSC pedig hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget a Wolfsburgtól.

Bundesliga: tovább hengerel a Dortmund, Szalaival nyert a Hoffenheim

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 19. fordulójának szombati játéknapján a Hannover elleni hazai sikerrel folytatta jó szériáját a Dortmund, Szalai Ádámmal a soraiban győzött a Hoffenheim, valamint nyert a Mönchengladbach, a Leverkusen, és a Mainz is.

Légiósok: Szalai több millió eurós Galata-ajánlatra mondott nemet – sajtóhír

Török sajtóhírek szerint a Galatasaray a korábban már jelzett érdeklődéseket követően konkrét ajánlatot is tett Szalai Ádámnak, ám a csatár visszautasította a hárommillió eurós fizetést, mert nem szeretne a télen távozni a Hoffenheimtől.

Bundesliga: kétgólos Bayern-siker a tavaszi nyitányon

A Bayern München idegenben 3–1-es sikert ért el a TSG Hoffenheim ellen. A bajorok Leon Goretzka duplájával léptek el az első félidőben, majd a második játékrészben Nico Schulz szépített. A hajrában Robert Lewandowski döntötte el a három pont sorsát, ezzel a Bayern győzelemmel nyitotta a tavaszt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga). Szalai Ádám a 79. percben állt be a házigazda együttesbe.

Goretzka és Lewandowski szállította a győzelmet a Bayernnek

Légiósok: Szalai Ádám közel a klubváltáshoz – sajtóhír

Sajtóhírek szerint a török élvonalban szereplő Galatasaray nagyon közel áll Szalai Ádám megszerzéséhez, és a magyar válogatott támadó a szezon végéig kölcsönbe érkezhet a török sztárcsapathoz.

Szalaiéktól távozik, Stuttgartban a kedvesének is örülnek – KÉPEK

Steven Zuber a szezon végéig kölcsönben a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő VfB Stuttgartban folytatja a pályafutását. A Hoffenheimtől távozó játékos természetesen magával viszi kedvesét, Mirjana Zubert is, aminek kimondottan örülnek a sváb csapat szurkolói, és ennek hangot is adnak a közösségi médiában.