Marco Reus a hajrában rontotta el Dárdai Pál születésnapját

A német Bundesliga 26. fordulójának szombati záró mérkőzésén a találkozó napján 43. életévét betöltő Dárdai Pál edzette Hertha a bajnoki tabellán második helyen álló Borussia Dortmundot fogadta. A vendégek fordulatos mérkőzésen, Marco Reus 92. percben szerzett góljával 3–2-re nyertek, a berliniek Jordan Torunarigha és Vedad Ibisevic kiállítása miatt kilencen fejezték be az összecsapást. Győzelmével a BVB a bajnoki tabella élére állt.

Bundesliga: a BVB a ráadásban adott mattot a Herthának

A német Bundesliga 26. fordulójának szombati záró mérkőzésén a Dortmund Marco Reus 92. percben szerzett góljával 3–2-re legyőzte Berlinben a Herthát.

Bundesliga: gálázott a Bayern, a Dortmund a hajrában nyert

A Bayern München parádés támadójátékot bemutatva 6–0-ra kiütötte a Wolfsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 25. fordulójában. A Borussia Dortmund a hajrában szerzett góloknak köszönhetően múlta felül a Stuttgartot.

Hertha: Ő az új Effenberg – Dárdai a szerb középpályásáról

A Hertha vezetőedzője, Dárdai Pál a Bildnek adott interjújában szerb középpályását, Marko Grujicsot a már lassan 15 éve visszavonult német legendához, Stefan Effenberghez hasonlította. A magyar tréner nem az első alkalommal méltatta a 22 éves labdarúgó képességeit.

Videó: Dárdai meglátta az aranyos jegesmedvét, azonnal üzent a sportigazgatónak

Alig lehet elszakítani a labdától a Berlini Állatkert nemrég született jegesmedvéjét. Amint Dárdai Pál, a Hertha BSC vezetőedzője is meglátta az állatkert Twitterre feltöltött felvételeit, azonnal üzent a klub sportigazgatójának.

Hertha: Köszi, Jordan! – Dárdai fiatal felfedezettjét méltatta

Dárdai Pál fiatal védőjét, Jordan Torunarighát méltatta a Hertha BSC szombati, Mainz elleni 2–1-es sikerét követően.

Bundesliga: Szalai briliáns gólpasszt adott, dráma a Hoffenheim meccsén

Szalai Ádám remek gólpasszal szállt be az Eintracht Frankfurt elleni idegenbeli mérkőzésbe, ám a Hoffenheim őrült hajrá után pont nélkül maradt a Bundesliga 24. fordulójában. Az RB Leipzig magyar válogatottjaival a pályán nyert a sereghajtó Nürnberg otthonában. A Dárdai Pál irányította Hertha legyőzte a Mainzot.

Hertha: Dárdai vázolta a tervet a Dortmund-meccsig bezárólag

A Bayern München elleni balszerencsés vereség (0–1) után a 10. helyre csúszott vissza a Hertha a német labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) tabelláján, és mivel ennyire mélyen még nem volt ebben a kiírásban, a következő három forduló kulcsfontosságú lesz a nyugodt szezonzárás szempontjából.

Bundesliga: kapushiba után esett góllal verte Dárdaiékat a Bayern

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójának szombati játéknapján a Bayern München hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Dárdai Pál vezette Hertha Berlint. A többi mérkőzésen kikapott a Mönchengladbach, és nyert a Freiburg, illetve a Mainz.

Jarstein kapus hibája után győzött a Bayern a Hertha ellen

Hertha: Dárdaiék az idény végén amerikai túrára indulnak

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC az idényt követően amerikai túrára indul.

Bundesliga: Dárdai tartalékos kerettel készül a Bayern ellen

Szombat délután, a Bundesliga 23. fordulójában összecsap a Bayern München és a Dárdai Pál által irányított Hertha. A csütörtöki sajtótájékoztatókon a két vezetőedző az esélyeket latolgatta és a játékosok állapotáról is beszámolt.

Bundesliga: Nem mertem odanézni a szabadrúgáskor – Dárdai

Mint megírtuk, a Hertha BSC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Werder Bremennel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának szombat esti mérkőzésén – a vendégek a 96. percben egyenlítettek Claudio Pizarro révén. A meccs után Dárdai Pál kissé csalódottan értékelte a látottakat.

Bundesliga: a 96. percben sújtott le Dárdaiékra a brémai átok

A Hertha BSC hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Werder Bremennel a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 22. fordulójának szombat esti mérkőzésén. A vendégek a 96. percben egyenlítettek.

Hertha: Ezen sürgősen változtatnunk kell – Dárdai Pál

A Dárdai Pál-vezette Hertha BSC szombaton az egyetlen olyan Bundesliga-csapattal találkozik, amelyet még nem sikerült legyőznie a magyar vezetőedző 2015-ös kinevezése óta: 18.30-tól a Werder Bremen vendégeskedik a fővárosban.

Hertha: olasz sztárcsapat viszi Dárdai kulcsjátékosát a nyáron?

Olasz sajtóértesülések szerint a Napoli a nyáron megpróbálja szerződtetni Valentino Lazarót, a Hertha BSC labdarúgóját.

Dárdai Pál: Egy vezetőedző hat hétnél távolabbra nem tervezhet

Edzői karrierje egyik legnagyobb sikeréről, a csapatkapitány kihagyásáról és a kiváló öltözői légkörről is beszélt a Nemzeti Sportnak a Herthát irányító Dárdai Pál.

Honvéd: Dárdai Pál volt játékosa Kispesten folytatja

Dárdai Pál és a Hertha BSC korábbi labdarúgója, a 12-szeres tunéziai válogatott Enisz Ben-Hatira az NB I-ben harmadik helyen álló Budapest Honvédnál folytatja pályafutását – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

Hertha: Ha ő megindul, akkor vége az ellenfélnek – Dárdai

Dárdai Pál, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC vezetőedzője Davie Selkét magasztalta csapata mönchengladbachi győzelme után.

Bundesliga: a Hertha nagyon elpáholta a Gladbachot; 3–0-ról ikszelt a BVB!

Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC 3–0-s győzelmet aratott a hazai pályán eddig hibátlan Mönchengladbach otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 21. fordulójában. A Dortmund háromgólos előnyt elherdálva ikszelt a Szalai Ádámot végig a kispadon tartó Hoffenheimmel, míg Thomas Doll együttese, a kieső helyen lévő Hannover megszerezte az első sikerét a Ferencváros korábbi vezetőedzőjének irányításával.