Női kézi: Voltak más érdeklődők, de Győr a tökéletes hely – Oftedal

A női kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő Győri Audi ETO sajtótájékoztatón jelentette be, hogy szerződést hosszabbított többek közt Stine Oftedallal. Az NSO Tv is ott járt az eseményen, és beszélgettünk a norvég irányítóval.

Női kézi: három kulcsjátékossal hosszabbított a Győr – hivatalos

A női kézilabda Bajnokok Ligájában címvédő Győri Audi ETO szerződést hosszabbított Kari Brattsettel, Anne Mette Hansennel és Stine Oftedallal.

Női kézi: a Győr hosszabbított Hansennel – sajtóhír

A dán Tv2 információja szerint Anne Mette Hansen 2023-ig szerződést hosszabbított a Győri Audi ETO női kézilabdacsapatával.

Női kézi NB I: érvényesült a papírforma, nyert az ETO Fehérváron

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Győri Audi ETO KC magabiztosan győzte le az Alba Fehérvárt.

Női kézi BL: cseh csapattal lett teljes a Győr csoportja

A rendező cseh Baník Most sikerével ért véget a női kézilabda Bajnokok Ligája selejtezője, így a házigazda jutott fel utolsóként a főtáblára, ahol a címvédő Győri ETO-t is a soraiban tudó D-csoport tagja lesz.

Női kézi NB I: az ETO és a Fradi is nagy különbséggel nyert

A Győri ETO és a Ferencváros a papírformának megfelelően fölényes sikerrel tudta le mérkőzését a női kézilabda NB I pénteki játéknapján: a címvédő győriek az újonc Szent István SE-t (33–22), a szintén hazai pályán játszó fővárosi zöld-fehérek a Kisvárdát (30–22) győzték le.

A Siófok nem volt messze a bravúrtól Győrben

A címvédő Győri Audi ETO KC hazai pályán 27–24-re győzött a Siófok KC ellen a női kézilabda NB I nyitó fordulójának záró mérkőzésén.

Női kézi NB I: FTC–Siófok csata az ezüstért – rajtol az idény!

Már az előző női kézilabda-bajnokságban is azt gondoltuk, a világsztárokkal megerősített Siófok beleszólhat az ezüstérem kérdésébe, most még inkább így véljük. Idénybeharangozó.

Női kézi: nem számolták az Érd–Győr meccs eredményét

A hétvégi bajnoki rajt jegyében felkészülési mérkőzést vívott egymással kedden az Érd és a Győr női kézilabdacsapata. Mint az ETO hivatalos Facebook-oldalán olvasható, a találkozó mindkét fél számára hasznos volt, az eredményt azonban nem számolták.

Női kézi: Bartha Csaba ismertette a Győri ETO céljait

Szezonnyitó szurkolói rendezvényt tartott a Győri ETO női kézilabdacsapata, amelyen Bartha Csaba klubelnök ismertette az új idényre vonatkozó célkitűzéseket.

Női kézi: Grimsbö nem tér vissza, nem lesz ott a vb-n

Habár a körülmények miatt felvetődött, hogy a Győrben légióskodó Kari Aalvik Grimsbö a világbajnokságon visszatérhet a norvég válogatottba, a játékos elmondása szerint idén még nem aktuális kérdés a válogatottság.

Női kézi: bokasérülést szenvedett a Győr jobbszélsője

A Győri ETO női kézilabdacsapatának edzésén bokasérülést szenvedett a cseh jobbszélső, Jana Knedlíková.

Női kézi: a Győr légiósának a vb-szereplése is veszélyben lehet

Visszaesés következett be a Győri ETO női kézilabdacsapatának norvég irányító-átlövője, Veronica Kristiansen állapotában, így pedig Thorír Hergeirsson szövetségi kapitány szerint a decemberi világbajnokságon való részvétele is veszélybe került.

Női kézilabda: Amorim játéka kérdéses a Siófok ellen

Ujjsérülés miatt két-három hétig nem kézilabdázhat Eduarda Amorim, a Győri Audi ETO KC világbajnok brazil átlövője.

Női kézi: A legutóbbi idényhez képest is erősebbek leszünk – Danyi

A sorozatok arra valók, hogy véget érjenek, véli a Győrrel vezetőedzőként először meccset veszítő Danyi Gábor, aki szerint nincs dráma csapatánál.

Női kézi: nyolccal kikapott a Győr, Amorim megsérült

A franciaországi felkészülési tornán szereplő Győri Audi ETO női kézilabdacsapata három nap alatt a harmadik kemény meccsét játszotta, és ezúttal nyolc góllal alulmaradt a montenegrói Buducsnoszt Podgoricával szemben, ráadásul Eduarda Amorim is megsérült.

Kézi: a Győr, a Szeged és a Veszprém is győzött

Győzelemmel zárta horvátországi felkészülési túráját a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata, utolsó meccsén a szlovák Tatran Presovot győzte le egy góllal.

Kézi: eddigi legkeményebb meccsét vívta a nyáron az FTC

Eddigi legkeményebb nyári felkészülési meccsén a Ferencváros női csapata egygólos vereséget szenvedett a román bajnok Valcea vendégeként, ami nemcsak kiélezett, de remek erőfelmérő is volt.

Női kézi: Nze Minko megszórta az MTK-t, az FTC megint legyőzte a DVSC-t

NB I-es női kézilabdacsapataink több felkészülési mérkőzést is játszottak a nap folyamán: a Győr majdnem ötven gólig jutva győzte le az MTK-t, a Ferencváros újra felülmúlta a DVSC-t, a Dunaújváros az Alba Fehérvár, a Vác az újonc Szombathely ellen nyert.