Női kézi NB I: érvényesült a papírforma, nyert az ETO Fehérváron

A női kézilabda NB I 3. fordulójában a Győri Audi ETO KC magabiztosan győzte le az Alba Fehérvárt.

NB II: az ETO legyőzte a Vasast a forduló rangadóján

A labdarúgó NB II 7. fordulójának hétfő esti rangadóján az ETO FC Győr sima, 2–0-s győzelmet aratott hazai pályán a Vasas FC felett. Győzelmével az ETO előrelépett a harmadik helyre a tabellán.

Sima ETO-siker, egyre nőnek a Vasas gondjai

Női kosár: a neve és a kerete is kicserélődött a Győrnek

Az előző évadhoz képest a neve is és a kerete is kicserélődött az UNI Győr Mély-Út csapatának, amely előrébb léphet a bajnoki negyedik helyhez képest.

Jégkorong: Győrben egyedülálló fejlesztőközpontot adtak át

Magyarországon eddig még nem működő jégkorong-fejlesztőközpontot adtak át szerdán Győrben, a Győri Nemak-Dana Jégsport Centrumban.

NB II: első osztályú múlttal rendelkező védőt igazolt az ETO

Gengeliczki Gergő személyében NB I-es rutinnal rendelkező belső védőt szerződtetett a labdarúgó NB II-ben éllovas ETO FC Győr – számolt be róla a klub honlapja.

NB III: Győrből érkezett két játékos a Mosonmagyaróvárhoz

Az NB II-es ETO FC Győrből erősített a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában szereplő Credobus Mosonmagyaróvár, Jakab Dávid és Gaszner Máté is Király József együttesében folytatja – számolt be róla a kisalfold.hu.

Női kosár: sírással indult Raksányi kosaraskarrierje

Raksányi Krisztina élete gyerekkora óta a kosárlabda körül forog. Bár volt időszak, amikor kosárfelszereléssel, hangszerrel és teniszütővel indult el az iskolába, tízévesen szülei választás elé állították, s ő persze a szeretett sportág mellett döntött.

Felkészülés: három góllal nyert a Szpartak Moszkva Győrben

Mai felkészülési mérkőzésén jól helytállt, de 3–0-ra kikapott a világhírű orosz együttestől, a Szpartak Moszkvától az ETO FC Győr NB II-ben szereplő labdarúgócsapata.

Ilyen még nem volt: a torna jövőjét láthatjuk a győri junior-vb-n

Először írta ki a Nemzetközi Tornaszövetség (FIG) a junior-világbajnokságot, melynek házigazdája Győr lesz június 27. és 30. között. A magyar kezdeményezésre létrejött új seregszemle lehetőséget biztosít a világ legjobb 14–17 éves tornászainak, hogy összemérjék tudásukat – jósolni, tippelni szinte lehetetlen, hiszen a juniorok korosztályában hasonló esemény még nem volt.

Torna: Tatán és Győrben is hangolódnak a junior torna-vb-re

Már nagyon készülnek a magyar lányok a júniusban megrendezendő győri junior torna-világbajnokságra.

Torna: hamarosan indul a junior torna-világbajnokság

Június 23-án a delegációk érkezésével kezdetét veszi az 1 . junior torna-világbajnokság Győrben. A versenyek 27. és 30. között zajlanak majd.

Torna: a lengyelek ellen készülnek a magyar fiúk a junior-vb előtt

A junior torna-világbajnokságon induló fiúk pénteken elutaztak Tatára, ahol szombaton egy nemzetközi megmérettetés vár rájuk a lengyelek ellen.

Torna: a magyar csapat alulmaradt a lengyelekkel szemben Tatán

A junior torna-világbajnokságra készülő magyar fiúk Tatán találkoztak a lengyel válogatottal, ahol minimális különbséggel ugyan, de elbukták a versenyt mieink.

Torna: a fiatal tehetség olimpián akar szerepelni

Balázs Krisztián, a Ferencváros tornásza a győri junior torna-világbajnokságra készül, legfőbb célja pedig az, hogy kijusson az olimpiára a jövőben.

Torna: „Hatalmas siker, hogy Magyarország ad otthont a vb-nek”

Dr. Magyar Zoltán, a Magyar Tornaszövetség elnöke a vb sajtócsapatának beszélt arról, mit is jelent az, hogy Győrben rendezik meg a sportág történetében először ennek a korosztálynak a világbajnokságát.

Női kézi: 5 tonnás labdát és saját körforgalmat kapott a Győr – fotók

Egyedülálló, kézilabdát formáló installációt építettek a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapat tiszteletére Győrben, a város egyik legnagyobb és legforgalmasabb körforgalmának közepén.

NB II: 115 éves az ETO – Freddie is fellép a családi napon

Jövő vasárnap, május 19-én családi nap keretében ünnepli fennállásának 115 éves jubileumát az ETO FC Győr. A rendezvényen rengeteg színes programmal, korlátlan mennyiségű focival, valamint Freddie-vel várják a szervezők a szurkolókat – számolt be róla a kisalfold.hu.

Torna: a győri junior-vb-re megkezdik a jegyértékesítést

A héten elindul a jegyértékesítés a június 27. és 30. között rendezendő I. junior torna-világbajnokságra - jelentették be a magyar szövetség (MATSZ) képviselői hétfői győri sajtótájékoztatójukon.