Tenisz: Nadal majdnem szettet vesztett, Djokovics kiesett Monte-Carlóban

A címvédő Rafael Nadal két játszmában legyőzte az argentin Guido Pellát, a világelső Novak Djokovics viszont három szettben kikapott az orosz Danyiil Medvegyevtől a monte-carlói salakpályás mestertorna negyeddöntőjében.

Tenisz: Djokovics egyesben nyert, Fucsovics párosban kiesett

Fucsovics Márton az argentin Guido Pella oldalán két játszmában kikapott a Jean-Julien Rojer, Horia Tecau holland, román kettőstől az Indian Wells-i kemény pályás Masters-torna páros versenyének első fordulójában.

Tenisz: argentin tornagyőzelem Sao Paulóban

Guido Pella nyerte meg a Sao Paulóban rendezett, 618 ezer dollár (173 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornát. A harmadik helyen kiemelt 28 éves argentin játékos a chilei Christian Garínt győzte le két szettben a vasárnapi fináléban, ezzel pályafutása első ATP-diadalát aratta.

Tenisz: Fucsovicsék párosa visszalépett – hamarosan jön a Djokovics elleni meccs!

Az argentin játékos sérülése miatt a Fucsovics Márton, Guido Pella kettős visszalépett a dohai kemény pályás tenisztorna páros versenyének negyeddöntőjétől, ezért a Santiago González, Aisam-Ul-Haq Qureshi mexikói, pakisztáni duó játék nélkül bejutott a legjobb négy közé.

Tenisz: bravúrral búcsúztatta az évet Fucsovics Márton

A Dohában zajló 1.4 millió dollár összdíjazású kemény pályás ATP-tornán a párosok versenyének első fordulójában nagy meglepetésre két szettben legyőzte Fucsovics Márton az argentin Guido Pellával az oldalán a torna 2. kiemelt kettősét, a Jamie Murray, Bruno Soares duót.

Tenisz: kiesett az első kiemelt Fucsovicsék ágáról Genfben

Az első helyen kiemelt Sam Querrey a nyolcaddöntőben búcsúzott a genfi férfi salakpályás tenisztornán. Az amerikai játékos csütörtökön az argentin Guido Pellától kapott ki három szoros játszmában.

Tenisz: Querrey nem jutott túl a nyolcaddöntőn Houstonban

A második helyen kiemelt amerikai Sam Querrey három játszmában kikapott az argentin Guido Pellától a houstoni salakpályás tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

Tenisz: ilyen még nem volt – történelmi tett az uruguayitól

Az uruguayi Pablo Cuevas három játszmában (6:4, 6:7, 6:4) legyőzte az argentin Guido Pellát a riói salakpályás férfi tenisztorna döntőjében, ezzel egyedülálló rekordot mondhat magáénak.

Videó: Djokovics könnyedén elintézte Pellát a Garroson

Mindössze négy játékot nyert az argentin Guido Pella a szerb Novak Djokovics ellen a Roland Garros 2. fordulójában. A szerb teniszező egy-két labdamenettől eltekintve könnyedén szerezte a pontokat. Összefoglaló.