NBA: újabb sztárjával hosszabbított a Golden State

Az NBA-ben szereplő Golden State Warriors hosszú távra megegyezett Draymond Greennel.

NBA: Allen Rosco kezdett a Lakersben, legyőzték a GSW-t

Allen Rosco kezdőként lépett pályára a Los Angeles Lakersben az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság nyári ligájában (NBA Summer League), a gárda második összecsapásán.

NBA: Durant Brooklynba szerződik, még egy sztár követheti

Kevin Durant három szezon után elhagyja a Golden State Warriors kosárlabdacsapatát, és a Brooklyn Netshez szerződik.

NBA: nemes gesztus, így gratulált a GSW a Raptorsnak – kép

Mint ismert, a múlt héten története első bajnoki címét szerezte meg az NBA-ben szereplő Toronto Raptors. A kanadaiaknak az elmúlt években a ligában uralkodó Golden State Warriorst kellett legyőzniük ehhez – a kaliforniai csapatot Klay Thompson és Kevin Durant sérülése is hátráltatta. Maródiak ide vagy oda, a Toronto nyert, míg a Warriors megmutatta, hogyan kell emelt fővel veszíteni.

NBA: a Golden State ragaszkodik Duranthez és Thompsonhoz is

A Golden State Warriors szeretné megtartani két meghatározó kosárlabdázóját, Kevin Durantet és Klay Thompsont.

NBA: GSW-átok – Durant után Thompsont is műteni kell

Az NBA-ben szereplő Golden State Warriors megerősítette, hogy súlyos sérülést szenvedett Klay Thompson, a játékos térdét meg kell operálni.

Történelmi pillanat: NBA-bajnok a Toronto Raptors!

Egy végletekig kiélezett, az utolsó pillanatokban eldőlő mérkőzésen, idegenben ért fel a csúcsra és szerezte meg története első bajnoki címét az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében a kanadai együttes.

NBA: ismét nyert a Toronto Raptors, itt az első kanadai bajnok!

Péntekre virradóra véget ért az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA), miután a rájátszás döntőjének hatodik mérkőzésén a Toronto Raptors 114–110-re legyőzte a kétszeres címvédő Golden State Warriorst és ezzel megszerezte fennállása első bajnoki címét. Ezzel az NBA története során először ünnepelhetett kanadai csapat.

NBA: Durant sérülése súlyos, a következő idénye is veszélyben

Elszakadt Kevin Durant Achilles-ína – jelentette be a hivatalos honlapján az NBA-ben szereplő Golden State Warriors.

NBA: Durant sérülését ünnepelték, a játékosok is kiakadtak

Mint arról beszámoltunk, a Golden State Warriors elhalasztotta a bajnokavatást az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében, hiszen rendkívül fordulatos meccsen egypontos (106–105) győzelmet aratott a Toronto Raptors otthonában. Az óriási izgalmak mellett Kevin Durant sérülése, valamint a kanadai szurkolók reakciója miatt is emlékezetes marad a mérkőzés.

Drámai meccsen nyert, és életben maradt a Warriors

Rendkívül fordulatos mérkőzésen, Kevin Durantet bevetve, majd újra elveszítve aratott egypontos győzelmet (106–105) Torontóban a Golden State Warriors, amely ezzel elhalasztotta a bajnokavatást az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében.

NBA: szépített a Warriors, de újra elvesztette Durantet

A 31 pontos Stephen Curry és a 26-ot szerző Klay Thompson vezérletével a Golden State Warriors 106–105-re nyert a Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) magyar idő szerint keddre virradóra megrendezett mérkőzésén, ezzel elkerülte a kiesést, és szépített a nagydöntőben: az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban a Toronto vezet 3–2-re.

NBA: Durantet „összedrótozták”, játszhat a döntő 5. meccsén

Elképzelhető, hogy Kevin Durant pályára léphet a Golden State Warriors Toronto Raptors elleni NBA-nagydöntőjében, a párharc ötödik mérkőzésén.

Újra nyert az Oracle-ben, a bajnoki cím kapujában a Toronto

Erősen kezdett, de a második félidőben elfogyott a Golden State, Kawhi Leonard nagy meccsével a másodikat is behúzta idegenben, ezzel 3–1-es előnybe került a Raptors az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) döntőjében.

NBA: újra nyert idegenben, a bajnoki cím kapujában a Raptors

A Toronto Raptors 105–92-re legyőzte a Golden State Warriorst az NBA nagydöntőjében a párharc negyedik mérkőzésén, így a kanadai alakulatot már csak egy siker választja el a bajnoki címtől.

NBA: egy évre eltiltották a GSW kisebbségi tulajdonosát

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) vezetői egy évre eltiltották a ligától a címvédő Golden State Warriors kisebbségi tulajdonosát, aki súlyos sportszerűtlenséget követett el szerdán a nagydöntő harmadik mérkőzésén.

NBA: Thompson visszatérhet, Durant egyelőre nem

Kevin Durant, a címvédő Golden State Warriors egyik legjobbja az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének negyedik mérkőzését is kihagyja sérülése miatt.

NBA: eleinte papnak készült, most ő a döntős Raptors hőse

A Toronto Raptors atletikus erőcsatárát apja a katolikus egyház kötelékébe szánta, de kosárlabdázó vált belőle, aki 32 pontot dobott az észak-amerikai profi liga nagydöntőjének első mérkőzésén.

Élt a lehetőséggel, visszavette a pályaelőnyt a Toronto

Klay Thompson nélkül csak üldözni tudta ellenfelét a Warriors, hiába dobott 47 pontot Steph Curry, ez sem volt elég a parádésan játszó Raptorsszal szemben – a kanadaiak vezetnek 2–1-re az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

NBA: Durant a nagydöntő harmadik meccsén sem játszhat

Kevin Durant sérülése továbbra sem jött rendbe, így a címvédő Golden State Warriors az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) nagydöntőjének harmadik mérkőzésén sem számíthat rá.