NBA: Kevin Durant kihagyja a nagydöntő elejét is

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének első felvonását is kihagyja Kevin Durant, a címvédő Golden State Warriors klasszisa.

Hosszabbítás után, söpréssel jutott újra döntőbe a Warriors

A rendes játékidőben nem bírtak egymással a felek, a hosszabbításban aztán Draymond Green döntött, így 119–117-es győzelemmel, 4–0-s összesítéssel a címvédő Golden State Warriors lezárta a Portland Trail Blazers elleni nyugati finálét, és bejutott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjébe.

NBA: különleges söpréssel újra döntős a Golden State

A Golden State Warriors hosszabbítást követően 119–117-re győzött a Portland Trail Blazers vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) hétfői játéknapján, így söpréssel, 4–0-s összesítéssel megnyerte a Nyugati főcsoport döntőjét, és bejutott a ligafináléba.

NBA: Curry megint 35 pont felett, harmadszor is nyert a GSW

A Golden State Warriors a két hazai győzelem után az első idegenbeli meccsét is megnyerte a Portland Trail Blazers ellen (110–99) az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának döntőjében, így már 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

Nehezebben, de a másodikat is megnyerte a Warriors

A nagyszünetben még tizenöt ponttal vezetett a Portland, de a harmadik negyedben, majd a végjátékban a maga javára döntötte el a küzdelmet a címvédő, ezzel 2–0-s előnybe került az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében.

NBA: mélyről jött vissza és nagy hajrával nyert a Golden State

A nagyszünetben 15 pontos hátrányban volt, még két perccel a befejezés előtt is a vendég Portland Trail Blazers állt jobban, ám végül a 14–3-as hajrát kivágó Golden State Warriors nyerte meg 114–111-re az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második mérkőzését. Stephen Curry 37 ponttal, valamint nyolc-nyolc lepattanóval és assziszttal zárta a magyar idő szerint péntekre virradóra lejátszott meccset, amely után a címvédő 2–0-ra vezet összesítésben.

NBA: a Golden State hozta a nyugati döntő első meccsét

A címvédő Golden State Warriors hazai környezetben 116–94-re legyőzte a Portland Trail Blazerst az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportdöntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A vendéglátóknál Stephen Curry 36 pontot dobott.

NBA: Durant a főcsoportdöntő több meccsét is kihagyhatja

Kevin Durantnek, az NBA-ben szereplő Golden State Warriors klasszisának vélhetően több mérkőzést is ki kell hagynia a Portland Trail Blazers elleni főcsoportdöntőből.

Durant nélkül is nyert Houstonban, továbbjutott a GSW

Nagy tettet hajtott végre a Kevin Durantet az előző meccsen elveszítő Warriors, Steph Curryék idegenben verték a nagy esélyt elszalasztó Houstont és továbbjutottak az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) Nyugati döntőjébe.

NBA: a GSW Durant nélkül is kiütötte a Hardenéket a rájátszásból

A címvédő Golden State Warriors nagyszerű utolsó negyedének köszönhetően idegenben 118–113-ra legyőzte a Houston Rocketset az NBA rájátszásában, a Nyugati főcsoport elődöntőjében szombat hajnalban, ezzel összesítésben 4–2-re megnyerte a párharcot, s bejutott a főcsoportdöntőbe.

Kevin Durantet elvesztette, de így is megverte a Houstont a Warriors

Kevin Durant megsérült, nélküle nyerte meg a hajrát a GSW a Rockets ellen – nem adott esélyt a Bostonnak, 4-1-gyel zárta le a párharcot a Bucks, ezzel ott lesz az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.

Harden parádézott, a Houston egyenlített a címvédő ellen

Második hazai meccsét is behúzta, így 0–2-ről egyenlített ki a GSW ellen a Houston Rockets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, a Boston Celtics viszont nem tudta megállítani a Milwaukee Buckst, amely sorozatban harmadik győzelmével a továbbjutás kapujában van.

NBA: a Rockets egyenlített a címvédő ellen; a Bucksnak egy győzelem kell

Az észak-amerikai profi kosárlabdaliga rájátszásában Nyugaton a Houston Rockets 2–2-re egyenlített az első helyen kiemelt, címvédő Golden State Warriors ellen, mivel hazai parketten 112–108-ra legyőzte riválisát.

Nagy meccsen, hosszabbításban szépített a GSW ellen a Houston

James Harden és Kevin Durant is nagyot játszott, de előbbinek volt egy klasszis segítsége is, így végül túlórában nyerni tudott a Rockets az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

NBA: Harden remekelt, szépített a Houston

A 41 pontos James Harden vezetésével szépített a Houston Rockets kosárlabdacsapata a Golden State Warriors elleni főcsoport-elődöntőben. A texasiak 126–121-re nyertek hosszabbításban.

Végig vezetett, 2–0-s előnybe került a GSW a Houston ellen

Kevin Duranték második hazai meccsüket is behúzták és megőrizték a pályaelőnyüket a Rockets ellen, míg a Milwaukee egy parádés harmadik negyeddel vágott vissza a Bostonnak, ezzel kiegyenlítette a maga párharcát. Nézzük, mi történt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának keddi játéknapján!

NBA: a Golden State másodszor is lenyomta a Houstont

Kedd este a címvédő Golden State Warriors másodszor is legyőzte (115–109) a Houston Rockets legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoportjának elődöntőjében, így megnyugtató előnnyel utazhat a texasi folytatásra. A Keleti főcsoportban a Milwaukee Bucks magabiztos hazai sikerrel (123–102) egyenlített a Boston Celtics ellen.

Domináns Boston, éles GSW – kikapott a Bucks és a Rockets

Nagyon meggyőző játékkal szedte szét az alapszakaszgyőztes Milwaukee-t a Celtics idegenben, ezzel rögtön elvette a pályaelőnyt az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának második körében, a Houston viszont frusztráltan kosárlabdázott és kikapott a Kevin Durant által húzott GSW otthonában.

NBA: a címvédő győzelemmel kezdte a főcsoport-elődöntőt

A címvédő Golden State Warriors a 35 pontig jutó Kevin Durant vezérletével vasárnap győzelemmel nyitotta a vendég Houston Rockets elleni párharcát az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának nyugati főcsoport-elődöntőjében.

Nem húzta tovább, a hatodik meccsen már továbbjutott a GSW

Kevin Durant újabb óriási meccset tett le az asztalra, a címvédő pedig ezúttal nem hibázott, győzött Los Angelesben és készülhet a Rockets elleni párharcára az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.