La Liga: a Girona elhozta a három pontot Leganésből

A Girona 2–0-ra legyőzte a Leganést a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 28. fordulójában.

La Liga: a Sevilla újra megízlelhette a győzelem ízét

A Valencia 3–2-re legyőzte idegenben a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában. A Sevilla odahaza 5–2-re megverte a Real Sociedadot, az Enisz Bardival felálló Levante pedig 1–0-ra kikapott a Villarrealtól, amely sikerével elmozdult a kiesőzónából.

Barcelona: egy tizenegyesgóllal a Girona nyerte a Szuperkupát

Cristhian Stuani tizenegyesből szerzett góljával a Girona labdarúgócsapata 1–0-ra megverte az FC Barcelonát a Katalán Szuperkupáért kiírt mérkőzésen Sabadellben.

La Liga: Luis Suárez üldözője szállította a három pontot

A Girona Stuani duplájával 2–0-ra legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának a nyitó mérkőzésén.

La Liga: a katalánok négyig jutottak – sárga lapból...

Nem hozott gólt a Girona Real Sociedad elleni mérkőzése a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 25. fordulójában. A mérkőzésen a házigazda játékosai négy sárga lappal vétették észre magukat, a vendégeknél egy figyelmeztetés volt. A kaput eltaláló lövések számánál valamivel kisebb volt a különbség, ott 3–1 volt a hazaiaknak.

Női kosár Ek: hosszabbításban búcsúztatta a Girona a Szekszárdot

Az Atomerőmű nagy csatában, hosszabbítás után 80–73-as vereséget szenvedett a Girona otthonában a női kosárlabda Európa-kupa negyeddöntőjének visszavágóján, így a spanyol bajnokság listavezetője jutott a legjobb nyolc közé.

La Liga: a Girona elverte Madridban a Realt!

A Real Madrid óriási meglepetésre kikapott odahaza a Gironától a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokág (La Liga) 24. fordulójában.

Óriási meglepetés, a Real Madrid kikapott odahaza a Gironától!

Király-kupa: Benzema duplázott, a Real gond nélkül továbbment

A Real Madrid 3–1-re megverte idegenben a Gironát a spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján, és kettős győzelemmel, 7–3-as összesítéssel a legjobb négy közé jutott.

La Liga: nem gálázott, de azért győzött a Barca

Az FC Barcelona nem erőltette meg magát túlságosan az immár tíz tétmeccse nyeretlen Girona FC vendégeként a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a La Liga 21. fordulójában, de a listavezető így is 2–0-ra győzött. A katalánok első gólját a portugál védő, Nélson Semedo szerezte, akinek ez volt az első gólja tétmeccsen a Barcában.

Spanyol Király-kupa: Ramos vezetésével győzött a Real

A spanyol labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Real Madrid 4–2-re győzött a Girona ellen hazai pályán. Visszavágó a jövő héten.

Király-kupa: elkerülte egymást a Real és a Barca – sorsoltak a 8 között

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa negyeddöntőjének párosítását: a címvédő FC Barcelona a Sevillával, a Real Madrid a Gironával került össze.

Király-kupa: hiába fordított, kiesett az Atlético Madrid

A spanyol labdarúgó Király-kupában, a párharc visszavágóján a Girona nagy meglepetésre 3–3-as döntetlent játszott az Atlético Madrid otthonában, így 4–4-es összesítéssel, idegenben szerzett több góljának köszönhetően továbbjutott a negyeddöntőbe. Az Athletic Bilbao hiába nyert 1–0-ra a Sevilla otthonában, búcsúzik a sorozattól.

Videó: a Girona kapusa egy Zidane-csellel küldte el a csatárt

Láttunk már egy-két őrült cselt futballkapusoktól, de könnyen lehet, hogy Jaszin Bunu most mindet felülmúlta.

Király-kupa: nem bírt a Gironával az Atlético Madrid

Az Atlético Madrid 1–1-es döntetlent játszott a spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a Girona otthonában.

La Liga: a 9. percben esett gól döntött az Espanyol meccsén

Az Espanyol 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Leganést, míg a Levante – szintén saját közönsége előtt – 2–2-es döntetlent játszott a Gironával a spanyol labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában.

La Liga: idegenben zárta le nyeretlen szériáját az Alavés

Több mint egy hónap után, két-két döntetlent és vereséget követően újra bajnoki mérkőzést nyert az Alavés: Jonathan Calleri góljával a Deportivo 1–0-ra győzött a Real Sociedad vendégeként az élvonal (La Liga) 17. fordulójának péntek késő esti mérkőzésén, és egypontnyira megközelítette a Real Madridot.

La Liga: 3/3 – a Girona továbbra sem tud mit kezdeni a Sevillával

A Sevilla 2–0-ra legyőzte a Gironát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 16. fordulójában.

Király-kupa: Valenciába utazik a Barca, sorsoltak a 16 között

A Spanyol Labdarúgó-szövetség (RFEF) elkészítette a Király-kupa nyolcaddöntőjének párosítását: a címvédő FC Barcelona a Levantét kapta ellenfélül – amellyel az előttünk álló hétvégén a bajnokságban csap össze –, a Real Madrid a Leganésszel csap össze, míg az Atlético Madridra a Girona vár.

Női kosár Ek: nyert a DVTK, vereséggel búcsúzott a Győr

A DVTK hazai pályán szoros csatában 63–61-re legyőzte az olasz Reyer Veneziát szerdán a női kosárlabda Európa-kupa csoportkörének hatodik, utolsó fordulójában. A Győr 78–56-ra kikapott a Gironától, így véget ért a szereplése a sorozatban.