BL: Chiellini és Mandzukic kimaradt a Juventus keretéből

Mario Mandzukicnak és Giorgio Chiellininek is ki kell hagynia a Juventus és az Ajax keddi BL-negyeddöntőjét. Az olasz védő és a horvát támadó nem került be Massimiliano Allegri meccskeretébe.

BL: a Juve két alapemberét is kénytelen nélkülözni

A Juventus két alapembere, Giorgio Chiellini és Emre Can nélkül utazott el az Ajax Amsterdam elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai első mérkőzésére a holland fővárosba.

BL: a Juve csékája kihagyhatja az Ajax elleni meccset

Vádlisérülés miatt kérdéses Giorgio Chiellininek, a Juventus olasz labdarúgójának játéka az Ajax elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén.

Juve: Bonucci szerint Kean is hibás, amiért a drukkerek rasszista módon viselkedtek

Moise Keantól, a Juventus fiatal labdarúgójától és a Cagliari-szurkolók rasszista bekiabálásaitól hangos az olasz sajtó a két együttes meccsének másnapján. A 19 éves támadó szerint a legjobb módon reagált a drukkerek rasszista megnyilvánulására. Csapattársa, Leonardo Bonucci szerint azonban Kean is felelős a történtekért.

BL: Megcsináltam, hogy megmutassam, van tökünk! – Simeone

Nagy diadalt ünnepelhetett a madridi Wanda Metropolitano közönsége, miután az Atlético Madrid a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén 2–0-s, megérdemelt győzelmet aratott a Juventus felett. A meccs után Diego Simeone meglehetősen sajátos gólöröméről is beszélt, kollégája, Massimiliano Allegri pedig elég keményen bírálta a Juve játékát.

Serie A: a Juventus könnyed győzelemmel hangolt a BL-re

A Juventus 3–0-ra legyőzte a Frosinonét a Serie A 24. fordulójának péntek esti nyitó mérkőzésén.

Olasz Kupa: itt az újabb meglepetés, 0–3-mal búcsúzott a Juve!

A címvédő Juventus 3–0-ra kikapott idegenben az Atalantától a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjében, így a torinói sztárcsapat és az AS Roma helyett a bergamói együttes és a Fiorentina küzd meg egymással az alsó ágon a fináléba jutásért.

Serie A: Chiellini szerint ő a második legjobb csatár

Elismerően nyilatkozott Giorgio Chiellini, a Juventus csapatkapitánya Mauro Icardiról, az olasz védő szerint az Inter játékosánál bizonyos tekintetben csak egy jobb csatár van.

Serie A: Azt adom át, amit Del Pierótól tanultam – Chiellini

Szombat este rendezik a Serie A-ban a torinói derbit, a Torino–Juventus összecsapást. Az ellenfélről és volt kapitányairól is beszélt a „zebrák" rutinos védője, Giorgio Chiellini a DAZN-nak.

BL: Chiellini nem játszik, mert műfüves pályán lesz a meccs

Massimiliano Allegri, a Juventus olasz vezetőedzője elárulta, Giorgio Chiellini elővigyázatosságból nem lép pályára a Young Boys elleni idegenbeli Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Kép: Chiellini nemi szerve is előbukkant, elnézést kért a Milan-játékos

Nem akármiért kért elnézést Giorgio Chiellinitől Raoul Bellanova, az AC Milan futballistája. A 18 éves játékos a vasárnapi Juventus–Milan (2–0) olasz bajnoki után kért egy közös fotót Cristiano Ronaldótól, ám arra ő sem számított, hogy később ennyien fognak beszélni erről a képről.

Juventus: A foci utáni életre is gondolni kell – Chiellini

A Juventus és az olasz válogatott csapatkapitánya, Giorgio Chiellini többek között arról is beszélt a BBC-nek adott interjújában, hogy a futballistáknak korábban kellene elgondolkozniuk a karrierjük utáni életről.

Juve: a kapus eszméletlenül feküdt, Dybala és Chiellini meg… – videó

Rengeteg kritikát kapott Paulo Dybala és Giorgio Chiellini, miután a Juventus szombaton 3–2-re legyőzte a Chievót a Serie A nyitó fordulójában.

Olaszország: az egyik ikon lemondja a válogatottságot?

Sokatmondó nyilatkozatot tett Giorgio Chiellini, a Juventus labdarúgócsapatának olasz válogatott védője, ami a nemzeti csapatot illeti.

Juventus: Barzagli 2019-ig, Chiellini 2020-ig marad

Andrea Barzagli és Giorgio Chiellini is szerződést hosszabbított a Juventus labdarúgócsapatával – jelentette be az olasz bajnoki címvédő a hivatalos honlapján.

Juventus: elárulták, hogy ki lesz Buffon utódja

A Juventus részéről megerősítették, hogy a klub színeiben szombaton az utolsó mérkőzését játszó Gianluigi Buffontól Giorgio Chiellini veszi át a csapatkapitányi karszalagot.

Juventus: lehet, hogy Chiellini ebben a szezonban már nem lép pályára

Megsérült Giorgio Chiellini, az olasz élvonalban listavezető Juventus 33 éves labdarúgója.

BL: „Fizettetek!” – ezt mondta Chiellini a Real büntetőjére?

A Juventus labdarúgói alig akarták elhinni, hogy Michael Oliver játékvezető büntetőt fújt a Real Madridnak a 93. percben a két csapat Bajnokok Ligája-negyeddöntőjének visszavágóján. A torinóiak 3–0-ra vezettek a Bernabéu-stadionban, így épp hosszabbításra állt a párharc, de a Mehdi Benatia és Lucas Vázquez találkozója után megítélt tizenegyest Cristiano Ronaldo gólra váltotta, így továbbjuttatta a blancókat. De mit mondott az ítéletre Giorgio Chiellini, az olaszok rutinos védője?

Felkészülés: megsérült a Juve sztárja, kikerült a keretből

Giorgio Chiellini sérülés miatt nem állhat az olasz labdarúgó-válogatott rendelkezésére a márciusi felkészülési mérkőzéseken.

BL: Sokszor sírtam; nehéz volt a meccsre koncentrálni – Chiellini

Giorgio Chiellini szemeiben a Tottenham–Juventus mérkőzés előtti gyászszünet közben is szomorú könnyeket vélt felfedezni a tévénéző. Az olaszok rutinos védője a néhány nappal ezelőtt elhunyt Davide Astorinak ajánlotta a győzelmet.