Kerékpár: Geraint Thomas két számban indul a vb-n

A 2018-as Tour de France-győztes Geraint Thomas az időfutamban és a mezőnyversenyben is rajthoz áll a vasárnap kezdődő nagy-britanniai országúti kerékpáros világbajnokságon.

Tour: Bernal első kolumbiaiként nyerte meg a versenyt

Egan Bernal első kolumbiaiként nyerte meg a Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France: a 22 éves kolumbiai Bernal nyeri a versenyt

Egan Bernal megőrizte első helyét összetettben a Tour de France 20., utolsó előtti szakaszán, ezzel szinte biztosan megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt. A szombati etapon Vincenzo Nibali győzött.

Tour: Pinot nyert a Tourmalet-n, nőtt Alaphilippe előnye

Thibaut Pinot nyerte a hegyi befutót a legendás Tourmalet-n a Tour de France országúti kerékpáros körverseny szombati, 14. szakaszán. A másodikként célba érő Julian Alaphilippe növelte előnyét összetettben.

Tour de France: Brüsszel sárgába öltözött, indul a verseny

Eddy Merckx első sikere után 50 évvel szombaton Brüsszelből rajtol el a Tour de France, a világ legnagyobb országúti kerékpáros körversenye, amelynek a hiányzó sztárok nélkül nem lesz könnyű felülmúlnia az idei Girót.

Tour de France: a kedden nagyot bukó címvédő ott lesz a viadalon

Geraint Thomas országúti kerékpáros keddi bukása után szerdán közölte, hogy jól van, és indul a július 6-án rajtoló Tour de France-on.

Kerékpár: a Tour de France címvédője nagyot bukott Svájcban

Bukás következtében feladta a svájci kerékpáros-körversenyt Geraint Thomas, a július 6-án kezdődő Tour de France címvédője.

Giro: a címvédő Froome és a Tour-győztes Thomas sem indul

A címvédő Chris Froome és a Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul a Giro'd Italia országúti kerékpáros körversenyen.

BBC: Hamiltont megelőzve lett az év sportolója a Tour-győztes

A francia kerékpáros körverseny bajnokát, Geraint Thomast választották az év sportolójának a brit közszolgálati műsorszolgáltatónál, a BBC-nél.

Nagy-Britannia: legyőzték Hamiltont az év sportolója választáson

A férfiaknál a kerékpáros Geraint Thomas, míg a nőknél az atléta Dina Asher-Smith lett Nagy-Britanniában az év sportolója.

Tour de France: ellopták a győztes trófeáját

Ellopták a brit Geraint Thomas trófeáját, amelyet az idei Tour de France országúti kerékpáros körverseny megnyeréséért kapott.

Kerékpár: a Tour de France-győztes hosszabbított csapatával

Három évvel meghosszabbította az esztendő végén lejáró kontraktusát a Sky kerékpáros csapatával Geraint Thomas, aki idén megnyerte a Tour de France-t.

Kerékpár: Froome és Thomas sem áll rajthoz a vb-n

Geraint Thomas, az idei Tour de France győztese, valamint Chris Froome, a Francia körverseny négyszeres bajnoka sem áll rajthoz a szeptember végi országútikerékpáros-világbajnokságon.

Kerékpár: Thomas és Froome is ott lesz a brit vb-csapatban

Az idei Tour de France-győztes Geraint Thomas, valamint Chris Froome, a francia körverseny négyszeres bajnoka is rajthoz áll a szeptemberi országúti kerékpáros-világbajnokságon.

Vuelta: a címvédő és a friss Tour-győztes sem indul

A címvédő Chris Froome és a friss Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul az idei spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán.

Kerékpár: csapatot válthat a Tour de France idei győztese

A CCC lengyel kerékpáros csapat ajánlatot tett a friss Tour de France-győztes Geraint Thomasnak.

Geraint Thomas: Majd talán hetvenévesen, egy kocsmában ülve…

A Team Sky egyik brit kerékpárosa nyerte meg az idei Tour de France-ot, amiben nincs semmi meglepő, ám ezúttal nem a négyszeres győztes Chris Froome ért révbe, hanem Geraint Thomas. A walesi már 32 éves, élete nagy részét a sportágban töltötte, sikerekből is bőven kijutott neki, az egyszeri ember számára azonban viszonylag ismeretlen lehet.

Tour de France: Geraint Thomas először nyerte meg a versenyt

A brit Geraint Thomas nyerte meg a 105. Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France: Tom Dumoulin nyerte meg az időfutamot

Tom Dumoulin volt a leggyorsabb a Tour de France utolsó előtti, 20. szakaszán szombaton, míg Geraint Thomas megőrizte első helyét összetettben, ezzel szinte biztos, hogy megnyeri a francia országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France: Roglic nagyot ment, Thomason maradt a sárga

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Francia kerékpáros-körverseny (Tour de France) 19. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas a második helyen ért célba, így a jóváírásnak köszönhetően növelte az előnyét Tom Dumoulinhez és csapattársához, a címvédő Chris Froome-hoz képest.