?>
Bundesliga: Sallaiék nem bírtak az Unionnal; újabb mainzi vereség

A német labdarúgó Bundesliga 5. fordulójában az Union Berlin hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Freiburggal, a Mainz hazai pályán 3–2-re kikapott a Mönchengladbachtól.

Bundesliga: a Dortmund és a Leipzig is nyert idegenben

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján az RB Leipzig és a Borussia Dortmund is nyerni tudott idegenben, éppúgy, ahogy a Stuttgart és a Leverkusen. A Freiburg döntetlent játszott a Werder Bremennel hazai pályán.

Amikor lendületbe jött a Dortmund, esélye sem maradt Sallai csapatának

A német Bundesligában Sallai Roland csapata, a Freiburg 4–0-ra kikapott a Borussia Dortmund otthonában a 3. fordulóban.

Bundesliga: hiába a sok helyzet, Sallaiék nem tudták legyőzni a Wolfsburgot

A Bundesliga 2. fordulójában a Sallai Rolanddal felálló Freiburg fogadta a Wolfsburgot, és ugyan ellenfelénél jóval többször próbálkozott gólszerzéssel a kilencven perc alatt, végül be kellett érnie az 1–1-es eredménnyel.

BUNDESLIGA 2020–2021 – SORSOLÁS, EREDMÉNYEK, TABELLA

2020. szeptember 18. és 2021. május 22. között rendezik meg a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 58. idényét. A mezőnyt tizennyolc csapat alkotja, a bajnoki címvédő a Bayern München, a Bundesliga 2-ből az Arminia Bielefeld és a Vfb Stuttgart jutott fel. Az első négy helyezett a Bajnokok Ligája főtáblájára kerül, míg az ötödik helyezett – akárcsak az német Kupa győztese – az Európa-liga csoportkörébe. Az utolsó két helyezett kiesik, a 16. helyezett osztályzót vív a másodosztály harmadik helyezettjével. A német bajnokság mérkőzései idehaza a Sport Tv csatornáin láthatók.

Bundesliga: remek napja volt Sallainak – íme, a gólok sztorija

A Freiburg idegenbeli győzelméből góllal és gólpasszal vette ki a részét a 18-szoros válogatott Sallai Roland, aki a Bundesliga-meccs másnapján felidézte a 3–2-es siker legfontosabb pillanatait.

Bundesliga: Sallai remekelt, Kramaric mesterhármasig jutott

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2020–2021-es idényének első fordulójában idegenbeli győzelemmel kezdett a Freiburg – a magyar válogatott Sallai Roland góllal és gólpasszal kezdte az új évadot. A Hertha gálázott, míg a Hoffenheim a hajrában harcolta ki a győzelmet – az öt szombat délutáni mérkőzésen összesen 21 gól esett.

Videó: tökéletes gólpassz után be is talált Sallai az idénynyitón

A Freiburg már az új Bundesliga-idény 8. percében megszerezte a vezetést a VfB Stuttgart ellen, miután Sallai Roland tökéletes beadását Nils Petersen gólra váltotta. A 26. percben Sallai be is talált: lesipuskás módon duplázta meg csapata előnyét. A mérkőzést ITT lehet élőben követni.

Sallai góllal és gólpasszal járult hozzá csapata győzelméhez

A német Bundesligában Sallai Roland együttese, a Freiburg 3–2-re megverte idegenben az újonc VfB Stuttgartot a nyitó fordulóban.

Légiósok: A helyzetkihasználásom még nem az igazi – Sallai

A bátorság már megvan, ám a higgadtság még hiányzik Sallai Rolandból, a Freiburg támadójából, aki úgy véli, hogy a válogatottban is a legtöbbet képes kihozni magából.

Német Kupa: hetet vágott negyedosztályú ellenfelének a Leverkusen

A Bayer Leverkusen hetet vágott a negyedosztályú Eintracht Norderstedtnek a labdarúgó Német Kupa vasárnapi játéknapján, és továbbjutott a 2. fordulóba, a legjobb 32 közé. Az első osztályú csapatok közül a VfB Stuttgart csupán egy góllal verte meg a Hansa Rostockot, míg a Hoffenheim tizenegyespárbajra kényszerült negyedosztályú ellenfele ellen. Sallai Roland csapata, a Freiburg is továbbjutott, a magyar válogatott támadó bő 20 percet játszott.

PL: az újonchoz szerződött Sallai Roland csapattársa

Az angol labdarúgó Premier League újoncához, a Leeds Unitedhez szerződött a Sallai Rolandot is foglalkoztató Freiburgtól a német válogatott Robin Koch.

Felkészülés: Sallai csapata nyert, Szalaiék kikaptak

A Freiburg labdarúgócsapata győzött, a Mainz viszont kikapott szombaton, felkészülési mérkőzésen.

Freiburg: Úgy érzem, elkaptam a fonalat – Sallai Roland

A Freiburg támadója már várja, hogy újrakezdődjenek a közös edzések, és a folyamatos játéklehetőség mellett még több góllal és gólpasszal segítené csapatát a Bundesliga új idényében.

A Freiburg nem kegyelmezett a Schalkénak

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) utolsó (34.) fordulójában a Freiburg hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Schalkét. A freiburgiak magyar válogatott szélsője, Sallai Roland végigjátszotta a mérkőzést.

Bundesliga: Haaland-dupla Lipcsében; Sallaiék kikaptak Münchenben

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33. fordulójában Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata, az RB Leipzig hazai pályán 2–0-ra kikapott a Borussia Dortmundtól, a bajnok Bayern München 3–1-re legyőzte Sallai Rolandot foglalkoztató Freiburgot. A kiesés elől menekülő Werder Bremen ezúttal a Mainztól kapott ki, a Düsseldorf viszont egy pontot szerzett az Augsburg ellen.

Parádés első félidő, Lewandowski-dupla és újabb Bundesliga-csúcs

A Bayern München hazai pályán 3–1-re legyőzte a Freiburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 33., utolsó előtti fordulójában. A hazaiaknál Robert Lewandowski egy gólpasszt jegyzett, majd két gólt is szerzett, ezzel már 33 találatnál jár az idényben. Sallai Roland zsinórban a 10. bajnokiján volt kezdő a Freiburgban, ám ezúttal már a szünetben lecserélték.

Sallai Roland cseréje döntött, megint kikapott a Hertha

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 32. fordulójának keddi játéknapján a Freiburg hazai pályán 2–1-re legyőzte a Herthát. A hazaiaknál Sallai Roland kezdőként 60 percet játszott, a vendégeknél Dárdai Mártont nem cseréltek be.

Sallai: A tavasszal sokat játszom, húzóemberré válnék

A Freiburg szélsője, Sallai Roland többször bizonyította sérülései után, hogy érdemes vele számolni. Bevallása szerint két év alatt érettebb lett, megerősödött és az önbizalmával sincs gond.

Videó: gyönyörű fejes, Sallai góljával egyenlített a Freiburg

Sallai Roland, a Freiburg magyar légiósa megszerezte idénybeli második találatát a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga)! A magyar szélső a Wolfsburg elleni bajnokin használta ki tökéletesen a lehetőséget, mikor felé szállt a labda, és fejjel a kapuba emelt védhetetlenül! Ezzel a találattal lett az eredmény 2–2.