Bundesliga: a Schalke kapusa mellbe talpalta ellenfelét – videó

Azonnal kiállította Alexander Nübelt, a Schalke kapusát, miután letalpalta Mijat Gacsinovicsot, a Frankfurt támadóját a Bundesliga 15. fordulójának záró mérkőzésén. Az 1–0-s Schalke-győzelemmel végződő összecsapás összefoglalóját ITT tudja elolvasni.

El: az Arsenal 0-2-ről mentett pontot Liege-ben

A labdarúgó Európa-liga F-csoportjának záró fordulójában az Arsenal kétgólos hátrányból mentett pontot a Standard Liege vendégeként, a Vitória Guimaraes pedig az utolsó percekben fordított Frankfurtban.

Bundesliga: továbbra is nyeretlen a Hertha a Klinsmann-érában

A Hertha 2–2-es döntetlent játszott a Frankfurttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában.

Bundesliga: nagy pofonba szaladt bele a Leverkusen

A Frankfurt 3–0-ra legyőzte a Bayer Leverkusent a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

El: a 116. percben szerzett gólt a Chelsea, de nem adták meg – videó

Az Európa-liga elődöntőjének visszavágóján, úgy tűnt, a Chelsea a 116. percben César Azpilicueta fejesével megszerezte a vezetést a Frankfurt ellen, ám a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a spanyol hátvéd támadta Kevin Trappot, így nem adta meg a gólt.

El: Rebic korán örült Jovics egyenlítésének – Chelsea–Frankfurt, gólok

Az Európa-liga-elődöntő visszavágóján a Chelsea a 28. percben Ruben Loftus-Cheek találatával megszerezte a vezetést az Eintracht Frankfurt ellen, amivel akkor továbbjutásra állt. A második félidő elején aztán jött a „menetrendszerű” Jovics-gól a frankfurtiaktól, aminek Ante Rebic kicsit korán kezdett örülni, de végül nem ivott előre a medve bőrére – ezzel a párharc jelenleg hosszabbításra áll.

Bundesliga: Kosztics és Jovics is lecsapott, kikapott a Stuttgart

Filip Kosztics duplájával és Luka Jovics góljával a Frankfurt 3–0-ra legyőzte a Stuttgartot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában, ezzel őrzi a Bajnokok Ligája-indulást jelentő negyedik helyét.

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

Bundesliga: magabiztosan nyert a Frankfurt Doll együttese ellen

Ante Rebic, Luka Jovics és Filip Kosztics góljával a Frankfurt 3–0-ra nyert a Hannover otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában. Jovics mindhárom gólból kivette a részét.

Bundesliga: a BVB döntetlennel is növelte az előnyét az élen

A Borussia Dortmund 1–1-es döntetlent játszott a Frankfurttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 20. fordulójában. Hiába botlott azonban a listavezető, a második helyen álló Bayern München nem tudott élni a lehetőséggel, mivel 3–1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen vendégeként. Szalai Ádám 19 percet kapott a Düsseldorffal 1–1-re végző Hoffenheimben, a Dárdai Pál vezette Hertha BSC pedig hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget a Wolfsburgtól.

UEFA: hat klub összesen 258 ezer euró büntetést kapott

Az Olympiakoszt 90 ezer euró (29 millió forint), az Eintracht Frankfurtot pedig 80 ezer euró büntetés megfizetésére kötelezte szurkolóinak magatartása miatt az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA).

Bundesliga: Gulácsival és Orbánnal a soraiban hengerelt a Leipzig

Az RB Leipzig 4–1-re legyőzte a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 15. fordulójában.

Bundesliga: Dárdai Herthája megállította a Haller, Rebic, Jovics triót

A Dárdai Pál vezette Hertha 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Frankfurtot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában.

Bundesliga: ötgólos meccsen nyert könnyedén a Frankfurt

Az Eintracht Frankfurt hazai pályán 4–1-re legyőzte a Hannovert a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójában.

Jótékonyság: Huszti Szabolcs 1 millió forintos adománya

Nem múlhat el úgy karácsonyi ünnep, hogy Huszti Szabolcs ne gondolna a gyerekekre. Az Eintracht Frankfurt 51-szeres magyar válogatott futballistája lassan évtizede rendszeres támogatója a Madarász utcai Gyermekkórház korszerűsítéseit finanszírozó Gyermekkor Alapítványnak, évről évre ellátogat a XIII. kerületi intézménybe és pénzt adományoz, hogy segítse az alapítvány munkáját. A Bundesliga sűrű programja miatt Szabolcs idén nem Magyarországon tölti az ünnepeket, ám a jótékonykodás ezúttal sem maradt el: 1 millió forintot utalt a Gyermekkor Alapítvány számlájára.

Női futball: Jakabfi főszereplő volt a magyarok meccsén

A Wolfsburg hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Hoffenheimet a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.

Női futball: Marozsán távozik, a „legprofibb csapathoz” megy

A Bajnokok Ligája-címvédő 1. FFC Frankfurt magyar származású középpályása, Marozsán Dzsenifer nem hosszabbítja meg a szerződését a német csapattal, a nyáron klubot (és országot) vált. A német válogatott játékos a kétszeres BL-győztes Olympique Lyonban folytatja pályafutását.

Női BL: Jakabfi Zsanett készülhet a harmadik döntőjére!

A Wolfsburg idegenben 1–0-ra kikapott a címvédő 1. FFC Frankfurttól a női Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, de az első meccsen aratott 4–0-s győzelemnek köszönhetően továbbjutott.

Női BL: kitömték Marozsánékat, Jakabfiék a döntő kapujában

Jakabfi Zsanett csapata, a Wolfsburg hazai pályán 4–0-ra legyőzte a címvédő 1. FFC Frankfurtot a női Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, ezzel óriási lépést tett a döntőbe jutás felé. A másik ágon a Lyon valósággal kiütötte (7–0) a PSG-t.

Női futball: érződött Marozsán hiánya; Jakabfiék nem hibáztak

A Bajnokok Ligája-címvédő 1. FFC Frankfurt hazai pályán 2–0-ra kikapott a Freiburgtól a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának előrehozott mérkőzésén.