Női NB I: öt perc alatt triplázott az MTK támadója; FTC: 9!

A listavezető Ferencváros és a címvédő MTK is fölényes győzelmet aratott a női labdarúgó NB I 17. fordulójában.

Eldől, hogy a csúcsrangadón lesz-e „bajnoki labdája” az FTC-nek

A 28. fordulót rendezik meg a labdarúgó NB I-ben, és eldől, hogy lesz-e „meccslabdája” a következő körben a bajnoki címért vívott küzdelemben a Ferencvárosnak. Az FTC Mezőkövesden játszik, míg üldözője, a Mol Vidi FC az Újpesttel csap össze – ha a Fradi nyer, a Vidi pedig nem, akkor a jövő heti csúcsrangadón a bajnoki cím sorsa is eldőlhet.

FTC: most Lanzafamét tette ki Rebrov a keretből

Böde Dániel után most Davide Lanzafame került ki a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros első keretéből.

Ferencváros: három gól a mumusnak, Böde betalált az exnek

A Ferencváros három góllal nyert odahaza „mumusa”, a Paks ellen a labdarúgó NB I 27. fordulójában, ezzel a listavezető tovább menetel a bajnoki aranyérem felé.

Szlovákia: korábbi fradista javasolta az új „himnusztörvényt” – sajtóhír

A Blikk arról ír, hogy Dusan Tittel mellett a Ferencváros korábbi játékosa, Tibor Jancula volt a másik, aki kezdeményezte a szlovák országgyűlésnél azt a törvénymódosítást, melynek értelmében május 15-től büntetendő lesz rendezvényen olyan külföldi ország himnuszát elénekelni, amelynek nincs jelen hivatalos küldöttsége.

Női foci: amerikai és nigériai légióssal erősített az FTC

Két új játékossal, az amerikai Alana Smithszel és a nigériai Cecilia Nkuval erősítette meg keretét az NB I-ben listavezető és Magyar Kupa-döntős Ferencváros női labdarúgócsapata – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

FTC: eltört az orrcsontja, megműtötték az ukránt – sajtóhír

A Bors információi szerint szerdán megműtötték Ihor Haratint, a Ferencváros labdarúgóját.

FTC: „Meglepődtem azon, hogy az NB I legértékesebb játékosa vagyok”

Isael da Silva Barbosa februárban lett a Ferencváros játékosa. A brazil labdarúgó Kazahsztánból érkezett Budapestre, a transfermarkt.de becsült adatai szerint 2.8 millió euróval jelenleg ő az NB I legértékesebb játékosa. Az FTC 30 éves légiósa az NSO Tv videójában összehasonlítja a kazah bajnokságot és életet a magyarral, beszél arról, hogy miért nem játszott még topbajnokságban, illetve bónuszként azt is elmeséli: mikor vágatta le legutóbb nem mindennapi hajkoronáját.

Mol Vidi: Scsepovicsra műtét várhat, vége az idényének?

A Mol Vidi FC csapatorvosának, Kovács Tibornak az elmondása szerint lehetséges, hogy a Ferencváros elleni Magyar Kupa-mérkőzésen megsérülő Marko Scsepovicsot meg kell operálni – az sincs kizárva, hogy a szerb támadó kihagyja az idény hátralévő részét.

MK: Lanzafame csúnyán összefejelt csapattársával, folyt a vér – videó

Nem Dibusz Dénes volt az egyetlen, aki rossz ütemben fejelt a szerdai Mol Vidi–Ferencváros Magyar Kupa-visszavágón (2–0). Davide Lanzafame, a zöld-fehérek támadója véletlenül összefejelt csapattársával, Ihor Haratinnal, akinek eleredt az orra vére emiatt. Íme!

Vidi: három helyen eltört a Dibusszal ütköző Scsepovics arca

A Nemzeti Sport információja szerint súlyos sérülést szenvedett Marko Scsepovics, a Mol Vidi FC szerb támadója a Ferencváros ellen 2–0-ra megnyert Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágón.

Kettős győzelemmel búcsúztatta a Mol Vidi a Fradit

A Ferencvárost idegenben és odahaza is legyőző Mol Vidi FC jutott a a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. Dibusz Dénest a 7. percben kiállították, a fehérváriak a második félidőben két góllal eldöntötték a mérkőzést.

MK: Rebrov szerint elég idejük lesz fordítani a Vidi ellen

Szerda este Székesfehérváron a Mol Vidi a Ferencvárost fogadja a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágóján. A budapesti első mérkőzésen a zöld-fehérek 2–1-re kikaptak, ennek ellenére Szerhij Rebrov vezetőedző nem aggódik. A Vidi csapatkapitánya, Juhász Roland azt mondta, úgy kell tekinteni, mintha 0–0 lenne a párharc állása, csapattársa, Stopira érzelemdús mérkőzésre számít.

Jégkorong: A játékosok csúsznak-másznak a Fradi-címerért – Fodor

Bár a döntő első meccsét hazai jégen elvesztette az FTC-Telekom jégkorongcsapata, a folytatásban zsinórban négy győzelmet aratott, s 4–1-es összesítéssel nyert meg az Erste Ligát a Csíkszeredával szemben. Az 5–2-re végződő ötödik mérkőzés után, a hosszasan tartó örömünnep közepette Fodor Szabolcs vezetőedző és a döntő MVP-jének választott Pavuk Attila beszélt a sikerről az NSO Tv-nek. A csapat kapitánya, Nagy Gergő pedig elárulta, mekkora bulit csapnak a győzelem örömére. A csíkszeredai Becze Tihamér a vereségük okait taglalta.

Női kézi BL: Elek Gábor is jelölt a legjobb edzőnek járó díjra

A női kézilabda Bajnokok Ligájában érdekelt vezetőedzők után az európai topklubokat tömörítő szervezet is leadta jelöltjeit az idény álomcsapatára. A kapuban Amandine Leynaud, a Győri Audi ETO francia játékosa kapott helyett, míg Elek Gábor edzőként kerülhet be a legjobbak közé.

Magyar Kupa: Kassai Viktor vezeti a Vidi–Fradi visszavágót

Kassai Viktor lesz a játékvezető a szerdai Mol Vidi–Ferencváros találkozón a Magyar Kupa negyeddöntőjében – derült ki a Magyar Labdarúgó-szövetség adatbankjából.

Éljen április 1: íme, a futballvilág legbolondabb játékoscseréi!

Nemrégiben bemutattuk már egy sorozatban a magyar és a nemzetközi futballtörténelem legnagyobb játékoscseréit, de pár vicces és meglepő cserét április 1-jére tartogattunk. Kitalálják, miért…