WTCR: Tassi az eddigi legjobb eredményét érte el

Tassi Attila a sorozatban az eddigi legjobb eredményét elérve az 5., míg Michelisz Norbert a 8. helyen ért célba a túraautó-világkupa (WTCR) nürburgringi állomásának második versenyén. A harmadik futamon Michelisz és Tassi is kiesett.

WTCR: Vervisch győzött, Michelisz egy harmadik hellyel kezdett

Frédéric Vervisch aratott győzelmet a túraautó-világkupa (WTCR) szlovákiai versenyhétvégéjének első futamán, míg a második helyen Ma Csing-huát intette le a kockás zászló. A második pozícióból rajtoló Michelisz Norbert a harmadikként zárt, míg a másik magyar versenyző, Tassi Attila a 18. helyen futott be.

WTCR: Vervisch nyert, Michelisz és Tarquini nullázott a 2. versenyen

Nagy bajba került Gabriele Tarquini a túraautó-világkupa (WTCR) makaói szezonzárójának utolsó futama előtt. A bajnoki éllovas pilóta rajtbalesetbe keveredett, és hamar feladta a második versenyt, amelyet Frédéric Vervisch nyert meg, miután a negyedik körben átvette a vezetést a pole pozícióból rajtoló Timo Scheidertől. Yvan Muller a harmadik helyen ért célba, így a harmadik futam előtt már csak 18 pontos a hátránya a pontvadászatban Tarquinival szemben.

WTCR: Vervisch az élen a 2. edzésen; ismét hátráltatják a Hyundait

Továbbra is szenvednek a túraautó-világkupa (WTCR) vuhani hétvégéjére 60 kg pluszsúllyal ellátott Hyundaiok. A gyártóval a legelőkelőbb helyeztést elérő Thed Björk is csak a 11. helyen zárt a második szabadedzésen. A tréning Frédéric Vervisch elsőségével ért véget, a második a nyitóedzés leggyorsabbja, Pepe Oriola lett, a harmadik pozícióban Gordon Shedden végzett. Michelisz Norbert csak a 17. lett, így talán a zandvoortihoz hasonló hétvége vár a Hyundaira.

WTCR: Björk nyert, az összes magyar feladta az első ningpói versenyt

Sima rajt-cél győzelmet aratott Thed Björk a túraautó-világkupa (WTCR) első ningpói versenyén. A harmadik helyről induló Michelisz Norbert már a rajtnál bukott egy pozíciót, majd hamar kiállt a bokszba, és feladta a versenyt. Szintén nem értek célba a Zengő Motorsport versenyzői, Szabó Zsolt és Nagy Norbert. Björk mellé Esteban Guerierri és Frédéric Vervisch állhatott fel a dobogóra. Az összetettben továbbra is Gabriele Tarquini vezet.

WTCR: Björké a pole az első időmérőn; Michelisz a 3., míg Szabó a 7.

Az erős pénteki kezdés után Thed Björk szerezte meg a pole pozíciót a szombati időmérőn a túraautó-világkupa (WTCR) ningpói állomásán. A svéd versenyző azonban mindössze 0.053 másodperccel ment jobb kört a második helyen végző Frédéric Vervischnél, de a harmadik pozíciót megszerző Michelisz Norbert hátránya is minimális volt.